Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nekem tegnap az orrom le is égett az immár szokásos "túrám" alatt. :peace:

Nálatok sütött a nap? Nálunk egész nap 10 fok is alig volt és felhők takarták az eget. Én is kimentem egyet tekerni, el is áztam, most meg pocsékul vagyok... Pech...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálatok sütött a nap? Nálunk egész nap 10 fok is alig volt és felhők takarták az eget. Én is kimentem egyet tekerni, el is áztam, most meg pocsékul vagyok... Pech...
Jobbulást.

Hja, tegnap tök jó idő volt, bár a déli szél igen erős volt, emiatt sz*r volt hazafelé tekerni. A lábam majd szét szakadt.

Ma már dél óta folyamatosan borult befelé. Hétvégére meg pocsék időt mond. Szóval nuku bringázás. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délelőtt a gyerekeim óvodai csapata a kerületi ovis olimpián 5-ből az első lett! ;)

Nyolcan voltak a csapatban. Nagyon ügyesek voltak, az első két versenyszámot még csak középmezőnyben sikerült zárni, viszont az utána következő háromban már elsők lettek, nagyon jól ment a végső hajrázás. :)

Játékos váltóversenyt képzeljetek el, nyusziugrálással, karikán átbújással, babzsák tologatással meg hasonló jópofa kis ügyességi feladattal. Nagyon élvezték, most először voltak ilyenen. :D

 

Főleg azért nagy dolog ez számomra, mert én ilyen koromban, sőt egészen középiskoláig nem jeleskedtem túlzottan a tornaórán, a csapat labdajátékok kivételével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délelőtt a gyerekeim óvodai csapata a kerületi ovis olimpián 5-ből az első lett! ;)

Gratula nekik :)

 

Én utáltam tesizni, mert sokat kellett futni (fúj) és focizni (blöa). Viszont középsuli végén kiderült, hogy baromi jó vagyok tornászgyakorlatokból. Gyertya, cigánykerék, szaltó, híd stb. nekem ment a legjobban az osztályból. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én 5. óta fel vagyok mentve torna óra alól :)

Eh... én később kezdtem a tesi alóli felmentést :P Jó lyukas órák voltak a szakközépben :D

 

Viszont középsuli végén kiderült, hogy baromi jó vagyok tornászgyakorlatokból.

Legalább kiderült, hogy valamiben nagyon jó vagy, nekem még ilyet nem sikerült találnom ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek, aki együtt örül velem. :( Tudom, egy ovis olimpia nem nagy dolog a nagyoknak, de a kicsiknek igen, és én örülök neki, mert talán nem lesz gondjuk a tornával később sem, ha ilyen alkalmakkal megszerettetik velük.

 

Az egészben az a nagyon jó, hogy nem csak a csúcs szuper ügyes és gyors gyerekek vehettek részt, hanem mindenki, akinek kedve volt hozzá, aztán ha több lett a létszám a szükségesnél, az sem volt gond, mert minden fordulóban valaki leült pihenni. Nekem ez nagyon tetszett, mert a sportban a lelkesedés nagyon fontos. Ezért is mentek nekem is jól a csapatjátékok, röplabda, kosárlabda, mert magával ragadott a mérkőzés lendülete, pedig a technikám egyiknél sem volt különösebben jó.

 

Legalább kiderült, hogy valamiben nagyon jó vagy, nekem még ilyet nem sikerült találnom :D
Szerintem kevés emberről mondható el, hogy egy vagy akár több dologban nagyon jó. A legtöbben jellemzően átlagosan vagyunk jók a jónak ítélt dolgainkban. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.