Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszi, mi megvagyunk, remélem nálatok nincs más gond a gépek szórakozásán kívül :) Meg aztán azok is bírják most egy ideig :)

 

 

annyi történt nagy durván, hogy Nolcsi vagy kétszer beteg volt, de már egybefüggően volt 1 hónapot bölcsiben. Most megint itthon vagyunk két napot, pénteken volt kis láza bölcsiben, dokibácsi 2 napig még itthontartja Nollit, szerdán már mehet.

Csütörtökön visszük Pulmonológiára, beutalóval a tölcsérmellkasa miatt, és kell vinni még kardiológiára ugyanemiatt.

A jó hír, hogy a sok betegség mellett is hízott fél kilót és nőtt 3 centit, ami a dokibácsi szerint egyenesen szuper! :D Így most elérte a 12 kilót, és a 90 centit! :P

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem semmi komoly KisNoellel. Mondhatni ki fogja nőni.

 

A tölcsérmellkast lehet javítani úszással, gyűrűzéssel, később ha komolyabb gondot okoz, lehet műteni, de az csak kiskamaszkorban.

Majd meglátjuk, mit mondanak csütörtökön. Semmiképpen nem olyan, amin nem lehet segíteni szerencsére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csütörtökön visszük Pulmonológiára, beutalóval a tölcsérmellkasa miatt, és kell vinni még kardiológiára ugyanemiatt.

A jó hír, hogy a sok betegség mellett is hízott fél kilót és nőtt 3 centit, ami a dokibácsi szerint egyenesen szuper! :) Így most elérte a 12 kilót, és a 90 centit! :P

Reméljük, pozitívat mondanak mindkét helyen. A megfázásos korszak meg elmúlik. Felnőtt gyerekkel rendelkező kolléganők mindig azt mondják, hogy inkább az óvodában vészeljék túl az ilyen időszakot, mert ha ott nem, akkor a suliban lesz több gond, és ott már problémásabb a több hiányzás. Tudom, ez ilyenkor nem vigasz, de csak túl lesztek egyszer rajta :)

90 centi? Lassan utolér Téged :) Szóval szépen nő :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reméljük, pozitívat mondanak mindkét helyen.

A pulmonológián nem biztos, hogy jó, ha azt mondják valamira, hogy pozitív :)

 

Tinkával egyet értek, az a pasi nem először húz(hat)ta ki a gyufát. sajnos :)

Na én is ezt akartam kérdezni. Mire jó ez? Én életemben egyszer, maximum kétszer ittam topára magam, azt is még iszogatós korszakom hajnalán, amikor még nem tudtam, miből mennyit bírok. Azóta egyszer sem. Mindig van egy határ, ahol megállok, a határ a spicc és a totális berúgás között. Ekkor ár jó kedvű vagyok, eltűnik a szűrő az agyam és a szám között, de még tudok járni, még tisztában vagyok a világgal. És ezt az állapotot is kb. havi egyszer, ha elérem. Miért kell ennél tovább menni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pulmonológián nem biztos, hogy jó, ha azt mondják valamira, hogy pozitív :)

 

Mindig van egy határ, ahol megállok, a határ a spicc és a totális berúgás között.

Jaj már, nem úgy értettem :) Hanem, hogy biztatót mondanak :D

 

Sajnos én sem értem, miért nem tud sok mindenki itt megállni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátkéremszépen. Belépek a diákok nemes táborába, 5 hónapig. Dajkaképzés, szombatonként. Kéretik nekem is drukkolni! :P 15 éve ültem utoljára iskolapadban! :) :) :)

A drukk innen is megy, bár már megdumáltuk, hogy suliba megyünk :D De a drukkolás minden fronton és mennyiségben szükséges :D

Szerintem 15 év nem hátrány, az ember esze 30 éves kora után is rendesen fog :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátkéremszépen. Belépek a diákok nemes táborába, 5 hónapig. Dajkaképzés, szombatonként. Kéretik nekem is drukkolni! :) 15 éve ültem utoljára iskolapadban! :):P:D
Megy a drukk. 15 év... én kb. akkor kedztem el a sulit :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.