Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ennyit röviden, na most lehet felrakni a differenciáldiagnózist! Avagy várom a borizű pilótahangok szakértő visszapofázását minden igrányszögről! :D :D :D :D :D
Ok. :P Szerintem az nem Alitalia Jumbo, mert azoknak nem ilyen a festése. Legalábbis ilyet még nem láttam. De ha mutatsz Ortis akkor meg leszek győzve. A ruszlánt nem tudtam kitalálni, de igazad lehet. Az A-320 -as biztos nem Lufthansa. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Airbus van 'hansás vagy BA...
amúgy a B-767 Extended Range nagy kedvencem. A két turbinás gépek közül először az repülhetett az óceán felett. Az első járat asszem New York és Frankfurt között járt, a TWA jóvoltából. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit találtam Ortis!!!! Real Time repülési radar! Csak rányomsz a gépekre és kiír róla mindent. Kinézek az ablakon és láthatom is. Imádom az internetet. :D

 

http://www.flightradar24.com/

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit találtam Ortis!!!! Real Time repülési radar! Csak rányomsz a gépekre és kiír róla mindent. Kinézek az ablakon és láthatom is. Imádom az internetet. :D

 

http://www.flightradar24.com/

Ez hihetetlen! :D Ahogy az is, hogy alulnézetből felismeritek a típusokat. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut eszembe :D Ha tesódékat szépen megkéred, akkor esetleg adnának egy szálat a rozmaringról, ami előttük van? Hazahoznám és elültetném, hogy legyen ilyen télálló fajtám otthon :D
Szerintem a fél bokrot is elvihetnéd, mert úgy nő, mint a sás. :D De egy szálról lehet ezt gyökereztetni? Mi kis palántának vettük. ;) Nekem is volt a terasz mellett, de teljesen elnyomta a többi növényt, így átültettem a kerítés mellé. Ott viszont nem volt jó helye és kipusztult.

 

Kéne is pár ilyen nap, legalább annyi, hogy ki lehessen menni gazolni pl. :D
Na azt nekem is kellene már erősen. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit találtam Ortis!!!! Real Time repülési radar! Csak rányomsz a gépekre és kiír róla mindent. Kinézek az ablakon és láthatom is. Imádom az internetet. :D

 

http://www.flightradar24.com/

Valahol a minap láttam valami hasonlót de ez jobb ;) Abu Dhabiba most nagyon egymás után van három gép kis hazánk fölött. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisfiamnak érdekes az ízlése. Ma felkínáltam neki egy darab csokit, és egy darab uborkát. Neki az ubi kellett.

 

Holnap fülészet kontroll, nagyon szeretném azt hallani, hogy a füle rendbejött! :D :D :D

Jól választott, bár a csoki is nagyon finom :o

 

Remélem, hogy rendbe jön.

 

Szerintem a fél bokrot is elvihetnéd, mert úgy nő, mint a sás. :D De egy szálról lehet ezt gyökereztetni? Mi kis palántának vettük. ;)

A rozmaringot lehet dugványozni egy szálról is cserépben, aztán kiültetni (meg palántázni és akár magról is, de az utóbbiról sokat nem tudok, így palánta híján egyszerűbb a zölddugványozás) :D Majd megnő utána, ha sikerül a gyökereztetés. Már néztem a neten, hogyan kell, mert az egyetlen bokor levendulámat is szeretném hasonlóan szaporítani :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjöttünk! ;)

 

Fülecske meggyógyult!!!

 

A kopasz foltocskát meg kell bőrgyógyásszal nézetni, de ma már nem mentünk oda, mert 25-en voltak elöttünk. Az marad hétfőre. Plusz hétfőn tali a saját dokibácsijával, aki szeretne egy vérvételt, mert felmerült benne, hogy Nolcsi lisztérzékeny - sápadtka még mindig, és a pocija pufi, legalábbis a vékony alkatához mérten. - És ha már megcsapolják, akkor egy füst alatt az allergaitesztet is megcsinálják. Úgyhogy bár még nem vagyunk a végén, de már látszik a fény! :D A lényeg, hogy a fülgyulladás meg lett szüntetve! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hálistennek jól van a kissrác.

 

Tavaly vettem a bringát július 15.-én. Majd október közepéig azzal jártam dolgozni. Soha nem kapott el eső. Ezen a héten 3-szor is eláztam. Mert mikor esik? Mikor mennék haza. Mikor hazaérek meg eláll. Sárvédő nincs a hátam tiszta sár. Nem baj a májusi eső aranyat ér.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly vettem a bringát július 15.-én. Majd október közepéig azzal jártam dolgozni. Soha nem kapott el eső. Ezen a héten 3-szor is eláztam. Mert mikor esik? Mikor mennék haza. Mikor hazaérek meg eláll. Sárvédő nincs a hátam tiszta sár. Nem baj a májusi eső aranyat ér.

Hehe, haverral tavaly nyáron áztunk rendszeresen sz*rrá. Egyszer olyan komoly zápor kapott el minket, hogy szabályosan nem láttunk A sapkám simléderéről függönyként ömlött a víz... az arcomba. Nagyon tuti volt.

Szerencsére idén is sikerült már egyszer megáznunk. Megegyeztünk abban, hogy ezúttal ez hagyomány lesz ;)

 

 

 

Jó, hogy rendben van a kiskrapek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fülecske meggyógyult!!!

Remek ;) Remélhetőleg a hétfői tesztek sem mutatnak ki semmi rosszat :D

 

Az én bicajomon van sárvédő, nekem meg van esernyőm, és esőben amúgy is gyalog járok :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno nekem is volt sokszor ilyenben részem, hogy melóból hazafelé kaptak el ( főleg) a nyári zuhik ;) Persze nekem se volt -most sincs- sárvádőm. :D

Hál' isten, az enyémen van :D

 

Az én bicajomon van sárvédő, nekem meg van esernyőm, és esőben amúgy is gyalog járok :D :D

Mikor elindulunk, általában még nem esik, sőt, általában még nyoma sincs az esőnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek :) Remélhetőleg a hétfői tesztek sem mutatnak ki semmi rosszat :)

 

Az én bicajomon van sárvédő, nekem meg van esernyőm, és esőben amúgy is gyalog járok :P:D

 

Én elhatároztam, hogy májustól októberig bringával járok melózni.Ha esik, ha nem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol a minap láttam valami hasonlót de ez jobb :) Abu Dhabiba most nagyon egymás után van három gép kis hazánk fölött. :D
Az hagyján! De épp most húzott el itt egy British Airways B-777 ER, egyenesen Male -ba. :D Meg is néztem, tényleg itt villogott. De eddig még mindegyik jött ami a térképen volt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hagyján! De épp most húzott el itt egy British Airways B-777 ER, egyenesen Male -ba. :D Meg is néztem, tényleg itt villogott. De eddig még mindegyik jött ami a térképen volt. :)
Még azért elég kevés gépet jelenít meg. :) De majd csak nő a kapacitás.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.