Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Most pedig ki vele, mit hoztál, hogy a DINASZTIA megbocsájtson :)

:)

 

Fél évnyi bolyongásom során rengeteg hasznos dolgot tudok szolgáltatni a családnak. Mindjárt itt van "Félkegyelmű Frenkie" számára beszerzett finomságok. Két véres leszámolás közt tudjon valami finomakat is kortyolgatni, hát vettem neki egy boroshordónyi olasz sert, amit a nap érlelt.

 

"Pénzbehajtó Oldie" kap tőlem egy eredeti 1955-s Ferrarit, hogy azzal furikázhassa a prostituált hölgyeményeket a Broadway sugárúton.

 

A Keresztapának meg 3 hajóval hozattam a legjobb itáliai borokból, hogy öreg napjait kellemes töltögesse ..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Pénzbehajtó Oldie" kap tőlem egy eredeti 1955-s Ferrarit, hogy azzal furikázhassa a prostituált hölgyeményeket a Broadway sugárúton.

 

A Keresztapának meg 3 hajóval hozattam a legjobb itáliai borokból, hogy öreg napjait kellemes töltögesse ..

Pénzbehajtó a nénikéd... :P Esetleg pénzt behajtató :P Maradjunk a KERESZTAPA titulusnál. :)

Amúgy megbocsájtva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát megtörtént, sajna este többször rosszul lett, így mondhatni muszáj volt... :)

Most kivisszük Abaligetre és eltemetjük.

Sajnálom szegényt, de ez volt a legjobb megoldás neki :P

 

Üdv Mindenkinek!

Jó, hogy előkerültél :P

 

DEEEEEEE! És Missel együtt nézzük! :P

Jó mókának ígérkezik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar én is sajnálom azt ami a kutyeszoddal történt. :)

Nekünk is volt jó néhány ami eltávozott közülünk. Ezek közül csak a mamámék kutyáját temettük el. Alkalomadtán még virágot is viszek a sírjára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére engem a szúnyogok nagyjából békén hagynak :D A pókok a nagy "kedvenceim" :)
Én is utálom a szunygókat, de szereztem egy progit, ami megfelelő Hz-en "üvölteti" a hangfalakat, így nem jönnek be a szobámba, míg gépezek. Azután pedig becsukom az ajtómat, így megszabadulok a szunygóktól :D

 

Ma véget ért az utolsó vizsgám. A száraz adatok: A tanár nagyon véresszájú, 1 vizsgaidőpontja van, ha azon valaki elhasal, az megsz*vta. Emiatt a vizsga miatt nem tudtam múlt héten Bomarrhoz menni, mert tudtam, milyen a tanár.

Viszont így is 89%-os bukás született már a beugrón :D így 9 ember (a 86-ból(!) ) mehetett volna vizsgázni, ebből 4-nek lett megajánlott 5-s a beugrója, így 5 ember ment vizsgázni. Én a 4 emberben voltam benne, de így is marha nagy szerencsém volt. Szépen kidolgoztam a feladatokat, megnézi, majd mondja, hogy "ez szép és ügyes kidolgozása a példáknak, így gondolkozok, hogy megadjam-e az 5-st, mert az egyik feladatnál nem húzta alá a végeredményt". Elsápadok és nyomtam neki egy stand-upot 3 percen keresztül, hogy legyen már elnéző az aláhúzás miatt. Végül a 2 csokimat elkobozva megadta az 5-st. :D

Mondtam már, hogy szeretem az egyetemi életet? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma véget ért az utolsó vizsgám. A száraz adatok: A tanár nagyon véresszájú, 1 vizsgaidőpontja van, ha azon valaki elhasal, az megsz*vta.

 

Mondtam már, hogy szeretem az egyetemi életet? :)

Jézus ****ten, szerencsétlen többiek :D És mindezt egy tanár kénye-kedve szerint. Akkor a többieknek bukta van? Vagy mehetnek a következő évre, "csak" ezt a vizsgát kell majd valamikor megint letenniük?

Gratula az eredményhez :D

Igen, mondtál már ilyet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a többieknek bukta van? Vagy mehetnek a következő évre, "csak" ezt a vizsgát kell majd valamikor megint letenniük?
Be vannak sz*rva, ez a tárgy kell jövőre is, tehát vagy azt csinálják, hogy teljesen benyalnak a tanárnak vagy halasztanak 1 félévet és 2011 februárjától felveszik ezt a tantárgyat és pár olyat amit fel lehet. Ez kb. 2-3 tantáryg, szóval még így is szivacs van. Mindenesetre az elsővel nagyon próbálkoznak, drukkolok nekik. De az is mekkora durva már, hogy a 10 feladatból ha 9 jó akkor mehetsz csak vizsgázni. Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban nagyon durva, ez rosszabb a valutapénztáros írásbelinél, ahol 81%-ot kell elérni a ketteshez.

Drukkolok én is nekik, nem keveset buknak, ha újra fel kell venniük. Ha jól vettem ki, akkor 3 helyett mindjárt 4 évet tölthetnek az alapképzésben, és még mennek is a támogatott féléveik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban nagyon durva, ez rosszabb a valutapénztáros írásbelinél, ahol 81%-ot kell elérni a ketteshez.
4,5 évet, nálunk 3,5 éves a képzés.

A beugró annyit jelent, hogy kapunk 10 feladatot, abból 5 olyan, amit kisujjból is, 3 pedig a közepesen nehéz és 2 a nagyon nehéz.

De hát aki tanul, annak az utolsó kettő sem nehéz, csak hát ezt úgy lehet elérni, ha napi 8-10 órát NEM tanulással töltöl a vizsgaidőszakban, na meg bejársz az előadásokra (oda pedig cálszerű bejárni, első évben is mondta a tanár, hogy nem muszáj bejárni az órákra, mert felteszi az anyagot a netre. Így a 150-es létszám leesett kb. 20-ra. Utolsó órán mondja a tanár, hogy mondjuk meg a többieknek, hogy sajnos nem tudja feltenni az anyagot a netre, de mivel mi bejártunk, megajánlja a kollekvium 5-st. :) ). Kedvencem az volt a mostaniban, hogy feladott egy olyan példát, amit nem is vettünk (könnyítés, hogy az összes ZH és vizsgafeladatot már egyszer az év folyamán megcsináltuk, vagy gyakszi órán vagy házi feladatként) és egy olyan módszerrel kellett megcsinálni, amit az emelt szintűsök vettek, mi meg nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh, még jó hogy olyan egyetemre megyek amin minden hülye átszokott menni(műszaki menedzser), nem bírnék ennyit tanulni.

Még az érettségi szóbelire se kezdtem el tanulni ami egy hét múlva lesz. :)

(ilyenkor valahogy olyan jó ötletnek tűnik naponta 10x kivinni a kutyát, és mindennap rendet csinálni itthon :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, elsiklotta felette :)

Bhagyesh's Mosquito Repellent a progi neve.

Köszi. Esetleg írnak valamit arról, hogy milyen frekvenciát használnak? Talán program nélkül is meg tudom oldani a lentebb jelzett tesztlemez segítségével. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SFportal Találkozón nem lesztek ott? Csak azért kérdem, mert akkor vissza tudnám juttatni a Harry Potter könyveidet :)

Huhh, nem tudom. Ez egy héttel lesz a mienk előtt, és a Csillagkapus vendég miatt még esélyes is. Attól függ, mennyire leszek ki. Holnap suli, utána bográcsozás. Vasárnap Szolnok.

Jövőhét szombat nagy megbeszélés az említett talihoz. Nem csak az az egy órás fellépés lesz, hanem társasjátékozni is fogok, és ez egy hosszú hétvége lesz. Szerencsére az utánakövetkező hétfőn nolcsinak bölcsiszünet, így lesz idő kialudni magam. :D

Ha megyek, mindenképpen jelzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.