Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Üdv itthon, Kudar!

 

Ma volt a baranyai juniális. Hatósági- és magánállatorvosok, a Hivatal többi alkalmazottja, díszvendégnek Süth Miklós dr (aki most éppen államtitkár) családtagok, néhol unokák, egy exférj (bár ő véletlenül pecázott épp arra, de azért maradt....) jó idő, a pécsi Kistó, kötélhúzás, lépegetőverseny (nem, nem úúúgy! sajna) húsevőknek főzőverseny, a hidegtálnál kb nyolcféle sajt.

Idén most voltam először természetes vízben, és gyorsan ki is tűztem magamnak egy nagy célt. Majd részletezem, ha itt lesz az ideje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KIssé irogylem Frenkiet a sok buli miatt! Bár múlt héten a Dóm elötti bor utcán én is megkostóltam egy-két finomságot, plusz az íjászat után elmentünk pálinkázni. Nos hát khm, ebből annyira nem ismerem amértéket és ajuharsziruppal való dúsítás is megtette a magáét.

 

De nem ezért írok, ahogy pihengetek és tanulok, illetve nem tanulok az utolsó vizsgámra rendezgetem az év eseményeit és pár vicces történet jutott az eszembe. Le is írok egyet.

MIvel egyik kedvenc helyem, ama szoba ahová Palpatine is gyalog jár, ráadásul napi három liter folyadékkal simán átmosom gyönge testemet, ezért gyakran járok oda. Épp az egyik kedvenc előadásomon ültem, a padsor közepén. Már az óra elején éreztem, hogy természet anyánk hívogat, de gondoltam kibírom, plusz a tanár félidőnél, majd tart szünetet. Teltek a percek, olyan lassan, mintha egy májbeteg csiga vonszolta volna őket. Igyekeztem különböző kényelmesnek ítélt üléshelyzeteket felvenni a szűk padsorban, de nem nagyon sikerült, utána próbáltam elterelni agondolataimat a kétbetűsről, de ez se ment. Már csak pár perc volt hátra a szünetig, hittem én, de a tanár megfeledkezett erről és nem tartott szünetet. Nem volt mit tennem, halkanfelállítottam a fél padsort és igyekeztem kiosonni. EZ nem volt épp feltünés mentes, a sok bocsi, kiengedzs, elnézést, után végre kiértem az ajtóhoz. Kimentem, rohantam, majd elégedett mosollyal tértem vissza. Igyekeztem, megint nem túl feltűnő lenni, de ezt már az ajtó is meghiúsította, ami nem akart becsukódni. Öt percet veszekedtem vele, mire hajlandó volt engedelmeskedni. Utána a padsor elején hasra estem egy táskában, majd mindenkit megint megtornáztatva elfoglatam a helyemet. Leültem, kezembe vettem a jegyzeteimet és kedvesen a tanárra néztem, szemeimben az érdeklődés és a tudás vágy csillogásával. MIre ő nagy levegőt vett és enyitt mondott:

-Vége az órának!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az éleslátás és a nyílt beszéd még csak-csak belefér, a kritikussággal vannak főként gondok (nagyon válogatós vagyok és piszlicsáré dolgokon akadok fenn) :) De egyszer hagytam igazán leszálni azt a lila ködöt. Maradandó élmény volt, nem jó értelemben :)
A kritikusság valóban nem szerencsés, ha túl erős, mert minden kapcsolatban kell az elnézés és a tolerancia. De az is igaz, hogy a lila köd túlzott élvezete nagy csalódásokhoz vezet, ezt már én is tapasztaltam sajnos. Szóval itt is a középút lenne a legjobb, de ezzel semmi újat nem mondtam. :)

 

 

Sajnos én előbb mentem aludni, mert majd leestem már a székről, másfél hete nem tudtam kialudni magam (gőzöm sincs, miért forgolódtam fél éjjel ébren), de most már végre igen.
Nem baj, legalább kialudtad magad. Néha muszáj azt is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Képeket mindenképpen várunk majd. Zadar marha jó hely, bár mi csak egy napot voltunk mert iszonyú hőség volt...inkább a parton áztattuk magunkat.

 

Dzséjt: hugom már választotta az egyik legjobb barátomat pasinak, de ő nem tudná megvédeni a többi hódítótól. Szóval jól jön a segítségem. :) Persze a hugok mindig azt mondják hogy nem kell őket megvédeni de hát... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez a "megvédem a húgom" dolog érdekes is ám. :) Feltételezhető, hogy a lánynak van annyi esze, hogy látja ki az aki érdemes a figyelmére, szóval csak olyannal áll szóba. Nyilván nem is enged beleszólást a bátyusnak. Ha pedig fizikailag kell védeni egy fiútól az már régen rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez a "megvédem a húgom" dolog érdekes is ám. :) Feltételezhető, hogy a lánynak van annyi esze, hogy látja ki az aki érdemes a figyelmére, szóval csak olyannal áll szóba. Nyilván nem is enged beleszólást a bátyusnak. Ha pedig fizikailag kell védeni egy fiútól az már régen rossz.

Sajnos, az én húgom eddig nem jött össze olyan pasival, akivel ne lett volna gond. Volt iszákos, mulya, a jelenlegi überféltékeny. Persze nem szoktam beleszólni, mert tudom a húgomról, hogy megvan az esze, sőt, fizikailag is meg tudja védeni magát (mindkettőnket ugyanazt a "kiképzést" kapta). De akkor is, rossz látni, ha a húgom mellett olyan ember van, akinek legszívesebben rálépnék a nyakára.

Persze, hál' isten, eddig tettlegességig egyszer fajult a dolog, amikor közbe kellett lépnem egy balegyenessel. A sors iróniája, hogy eleddig az az egyetlen pasija volt, akit legalább kedveltem és máig haverom :) De például a mostani, ez az überféltékeny, ezt nem is kedvelem, az őrületbe kergeti a húgom, és ami a legrosszabb, nem fogja fel, hogy a húgom szakítani akar vele (sajnos neki meg van egy olyan jó szíve, hogy túl sokszor tud megbocsátani embereknek, így a szakításai hónapokig húzódnak...). És már pedig ha ilyen ragaszkodó és ilyen mérhetetlenül féltékeny, akkor lehet ennek is jobb lenne elkenni a száját.

 

Dzséjt: hugom már választotta az egyik legjobb barátomat pasinak

Bár az enyém is kiválasztaná az egyik legjobb haverom. Végre megbíznék egy pasijában és biztonságban tudhatnám :) Csak kár, hogy azok túl mulyák, hogy ráhajtsanak (vagy tőlem félnek, a franc se tudja :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.