Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Tényleg laikus. Gyulladt mandulát nem szednek ki. Általában gyulladt szervet nem szednek ki, csak akut esetben. pl vakbél. :lol:
Aham. Node ha nincs, vagyis a gyógyszerektől nem lesz begyulladva, akkor meg már minek szedik ki? Lehet, hogy ezek a lórugás szerű gyógyszerek elegek is lesznek neki. Vagy fennáll valami veszély ha bennhagyják ilyen betegség után?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aham. Node ha nincs, vagyis a gyógyszerektől nem lesz begyulladva, akkor meg már minek szedik ki? Lehet, hogy ezek a lórugás szerű gyógyszerek elegek is lesznek neki. Vagy fennáll valami veszély ha bennhagyják ilyen betegség után?

Mert az orrmandula elég fura jószág. Van akinek nem okoz gondot, van akinek - mint pl nolcsinak - visszatérő gondot okoz. Az övé meg van nagyobbodva, ettől horkol pl, orrhangon beszél, akkor is, ha nincs begyulladva. Ez neki egy góc-pont. Védenie kéne a betegségektől, de ehelyett mindig "megbetegszik" Igazából sosem tekinthető teljesen gyógyultnak, inkább "alszik" a gyógyszerektől. És ami még fontos, hogy egyre több gyógyszer kell hogy rendbehozza valamennyire. ezért kell kivenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert az orrmandula elég fura jószág. Van akinek nem okoz gondot, van akinek - mint pl nolcsinak - visszatérő gondot okoz.

Sajnos ez tényleg így van, saját tapasztalat, stb. Hiába van jó az ember a gyógyszerek után, csak ideiglenes, az orrmandula állandóan hozza vissza a bajokat.

Örülök neki, hogy most már jobban van! :lol: Remélem, jövő héten különösebb probléma nélkül átvészelitek a műtétet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert az orrmandula elég fura jószág. Van akinek nem okoz gondot, van akinek - mint pl nolcsinak - visszatérő gondot okoz. Az övé meg van nagyobbodva, ettől horkol pl, orrhangon beszél, akkor is, ha nincs begyulladva. Ez neki egy góc-pont. Védenie kéne a betegségektől, de ehelyett mindig "megbetegszik" Igazából sosem tekinthető teljesen gyógyultnak, inkább "alszik" a gyógyszerektől. És ami még fontos, hogy egyre több gyógyszer kell hogy rendbehozza valamennyire. ezért kell kivenni.
Én is hallottam már erről többektől. Szerencsére nálunk egyik mandula sem volt gócpont, nekem is megvan mind a kettő, nagy gondom még nem volt velük, remélem, most már nem is lesz.

 

De sokan mondták már, hogy utána sokkal jobb lesz, így biztos segít rajtatok is. :) Csak vészeljétek át a műtétet rendben. :)

A Heim Pál kórházat én is ismerem, voltunk is bent, amikor az ikrek még picik voltak, és nagyon korrekt volt az egész, nekem jók a tapasztalataim. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cikkben van pár érdekesség nem csak sulisoknak, úgy általában, főleg az elején. Pár embert talán érdekel.

http://www.felvi.hu/diploman_tul/tanacsok/...dni_a_karrerrol

Érdekes cikk, de az a kemény ebben, hogy abszolút tudatosságot vár a tanulótól, ami nem mindig könnyű, valljuk be. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra ne vegyél mérget. Az enyém visszanőtt (valamelyik, amelyik visszatud). :)

Igen, ez is igaz. Az orrmandula visszanőhet, ha nem elég alaposan veszik ki. Viszont gyakran a visszanőtt darab már nem okoz gondot. Viszont nálunk annyi gond van - többek között foltosan hullik tőle a haja - hogy választás nem igazán van. egyre nagyobb adag antibiotikum kell, most már kórház is volt, valahogy véget kell vetni neki. Reméljük a legjobbakat! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes cikk, de az a kemény ebben, hogy abszolút tudatosságot vár a tanulótól, ami nem mindig könnyű, valljuk be.

Sajnos így van. És nem csak a diáktól, hanem már dolgozó embertől is, aki előtt még évtizedek állnak, melyet le kell húznia munkában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hová tűnt Dzséjt?

Nem tűntem én sehova :)

 

Ma pedig újabb remek hír fogadott. A Preyer Hugó emlékére novellapályázatra beküldött novellám bekerült a "döntőbe", azaz az első tízbe. :) Nekem már ez is éppen elég nagy szó (85 novellából válogatták ki :D ), de ha bekerülnék az első háromba, az lenne az igazi boldogság :) Drukkoljatok! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, gratula az eddigihez, a továbbiakhoz meg szorítok! :D

 

Márti, végül mentek szombaton? Valaki azért hallgassa meg a Miért jó sorozat a Lost című előadást :D Ha már én nem tudok menni, pedig elég jónak tűnik a program :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek a drukkot. Ennyi drukkal hatványozottan nőnek az esélyeim :D

 

Karrde, én meghallgatnám, de félek, hogy spoileres lesz, így lehet, kihagyom :) De tavaly előtt készült a rendezvényről videófelvétel, amit elérhetővé tettek az sfport.neten, talán most is lesz és akkor te is (meg a sok helyi Lost őrült is :D) meghallgathatod majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.