Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Oks.

De már lassan megszólalni se merek, mert olyan penge modorral vagyok lereagálva, hogy érzem a hideg acélpengéket a bordáim között. :P:)

 

Majd küldök egy angyalt, hogy adjon rá puszit, oks? :P Ennél együtt érzőbb sajna nem tudok lenni :):P Sőt, egyenesen irigykednék és rohannék vaskaput keresni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mond. Csupa élvezet ahogy jár a hűsi levegő a lakásban. Éccaka alig vártam a vihart. Nem aludtam szinte semmit. Talán majd ma.

 

 

Megiszol pár sört aztán alszol mint bunda. Tegnap engem sem kellett ringatni. :) Ma viszont ok lesz az este.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyen balesetek vagy gyerekekkel történnek meg, vagy részeg emberekkel. Most próbálom besorolni Dzséjtet, meg Donátot... :):P:)

Sorolj be mindkettőbe :P De a flaszter elérése után, már csak az egyik volt igaz. Ilyen gyorsan még nem józanodtam ki :)

 

Dzséjt, szerencsés vagy azért! ( Csak h tudd, szóba kerültél tegnap este szalonna sütés közben! Az ominózuis Avatar-Aliens videód kapcsán)

Na akkor most már értem, hogy miért csuklottam én annyit tegnap este. És én még azt hittem, a sör az oka :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kezdődött az érdemi beköltözés. Pildiéktől (nagyon jó volt a tali, hajnal 3 -kor még Jedit néztünk Frenkie-vel :) ) szinte egyenesen a budaörsi IKEA-ba mentünk (anyci + János) vettünk asztalt, négy széket. kismillió ez-az-félét, leautóztunk, bevásároltunk. Hűtő még nincs. Ágy sincs, van viszont szőnyegpadló és lepedő ;-) Majd még tudósítok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kezdődött az érdemi beköltözés. Pildiéktől (nagyon jó volt a tali, hajnal 3 -kor még Jedit néztünk Frenkie-vel :) ) szinte egyenesen a budaörsi IKEA-ba mentünk (anyci + János) vettünk asztalt, négy széket. kismillió ez-az-félét, leautóztunk, bevásároltunk. Hűtő még nincs. Ágy sincs, van viszont szőnyegpadló és lepedő ;-) Majd még tudósítok.
Gratula a jó vételekhez. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.sfportal.hu/preyer-hugo-es-kozm...tado-6136.scifi

Itt vannak képek, most találtam! :)

 

http://chelloveck.sfblogs.net/

Itt meg cikk:)

 

http://voxadepti.sfblogs.net/2010/07/18/a-...k-2010-szombat/

 

és még egy:)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg telibe rúgtam egy vaskaput, ezért kicsit szétnyílt a sípcsontom fölötti bőr rész. Kihívtam a mentőt biztos ami biztos, de azt mondták, hogy ezt nem kell összevarrni, minden oké lesz.

Ez tényleg egy veszélyes szombat volt, mert más ismerőseim is megsérültek. Jobbulást Donát!

 

Itt vannak képek, most találtam! :)

Olyan rossz, hogy ilyen messze lakom Pesttől. Szívesen kijárkálnék ezekre a r

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, te pedig írj ;)
No akkor most megtöröm (vagyis már megtörtem) a csendet. :)

Amúgy nem kicsit lepett meg hogy volt akit érdekelt hogy hová tűntem. Vagyis inkább az hogy olyan vetette fel akitől nem is igazán vártam volna. Ez még jól is eshetne ha képes lennék komolyabb pozitív érzelmek produkálására de mivel már évek óta hiányzik belőlem ez a képesség így simán csak hidegen hagyni tudott. Ezt nem sértésnek szántam a hiba az én készülékemben van.

Amúgy azért tűntem el mert egyik napról a másikra csak úgy rám jött hogy még írásban se akarok emeberekkel jobban érintkezni és idáig tartott mire rászántam magam a dologra. Annak fényében hogy elég gyakran azon agyalok hogy minek kellett megszületnem meg hogy miért nem patkolok már el ez már haladás. Az meg még inkább hogy szombaton elkezdem a negyedik magánpszichiáteremet fogyasztani szóval asszem van még remény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor most megtöröm (vagyis már megtörtem) a csendet. ;)

Amúgy nem kicsit lepett meg hogy volt akit érdekelt hogy hová tűntem. Vagyis inkább az hogy olyan vetette fel akitől nem is igazán vártam volna. Ez még jól is eshetne ha képes lennék komolyabb pozitív érzelmek produkálására de mivel már évek óta hiányzik belőlem ez a képesség így simán csak hidegen hagyni tudott. Ezt nem sértésnek szántam a hiba az én készülékemben van.

Amúgy azért tűntem el mert egyik napról a másikra csak úgy rám jött hogy még írásban se akarok emeberekkel jobban érintkezni és idáig tartott mire rászántam magam a dologra. Annak fényében hogy elég gyakran azon agyalok hogy minek kellett megszületnem meg hogy miért nem patkolok már el ez már haladás. Az meg még inkább hogy szombaton elkezdem a negyedik magánpszichiáteremet fogyasztani szóval asszem van még remény.

 

 

Örülök, hogy visszatértél Rog. Komolyan. A negatív gondolatokat meg verd ki a fejedből. Ha nem megy akkor igyál egy sört. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan rossz, hogy ilyen messze lakom Pesttől. Szívesen kijárkálnék ezekre a r
Sok előnye van, ha az ember nem Budapesten lakik, de társasági élet szempontjából nincs párja, az tény.

 

 

szóval asszem van még remény.
Rog, amíg nem adod fel, addig biztos van remény. ;) Jó, hogy újra írtál.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg még inkább hogy szombaton elkezdem a negyedik magánpszichiáteremet fogyasztani szóval asszem van még remény.

Remélem, segít majd ;) Remény pedig mindig van :)

 

Sok előnye van, ha az ember nem Budapesten lakik, de társasági élet szempontjából nincs párja, az tény.

Jaja, engem is a fene megesz, hogy nem ott vagyok, vagy maximum 10 km-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Welcome back, Rog!!!

 

Sok előnye van, ha az ember nem Budapesten lakik, de társasági élet szempontjából nincs párja, az tény.

Nem is szívesen laknék ott, az fix. De tény, társasági élet szempontjából bárhol máshol lakni szívás. Mármint az ilyen spéci rendezvényes szempontból. Pláne rossz, ha az embernek a legtöbb ismerőse már ott van ;)

 

Alkohol + csajozás egyszerre nem megy.

Ha mértékletesen csinálod az alkoholizálást, akkor még jól is kisülhet, hiszen oldottabb az ember (jó esetben). Ha totál be vagy állva (na nem úgy :)), na akkor tényleg jobb, ha a hölgyeket nagy ívben kerülgeted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi skacok! ;)

 

Örülök, hogy visszatértél Rog. Komolyan. A negatív gondolatokat meg verd ki a fejedből. Ha nem megy akkor igyál egy sört. :)
Az a gond hogy már vagy tíz évnyi negatív gondololat halmozódott fel bennem és ahelyett hogy csökkenne a számuk inkább csak növekszik. Csodabogár rögtön beadná a kulcsot ha a közelembe kerülne.

Amúgy kész röhej az egész. Itt vagyok lassan 30 évesen és majdnem olyan üres vagyok belül mint Micimackó hasa a téli álom után. Asszem depressziós vagyok. Olvastam hogy a depisekkel van ez így.

 

Rog, amíg nem adod fel, addig biztos van remény. :D
Még nem szándékszom feladni pedig sokszor közel álltam hozzá.

 

Remélem, segít majd :)
Most már én is kezdem mert kezdek rájönni hoigy rohadt üres az életem. Mindig amikor boldognak és magát jól érzőnek látok valakit csak értetlenkedek hogy az neki hogy megy.

 

 

 

Tegnap utcazenén a sötétben megpróbáltam kikerülni a tömeget egy szűk lépcsőn. Hát átvágtam a bokrok felé. Csak sajnos nem láttam, hogy elfogyott a lábam alól a talaj.

 

Én meg telibe rúgtam egy vaskaput, ezért kicsit szétnyílt a sípcsontom fölötti bőr rész.

 

Gyógyulást! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.