Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem is szívesen laknék ott, az fix. De tény, társasági élet szempontjából bárhol máshol lakni szívás. Mármint az ilyen spéci rendezvényes szempontból. Pláne rossz, ha az embernek a legtöbb ismerőse már ott van ;)
Én pl. szívesen laknék Veszprémben, mert nagyon tetszik, és ott nem kellene a munkába sokat utazni. :) De persze a vidékre költözésből nálunk nem lesz már semmi, mert az egész család itt lakik, a barátainkról nem is beszélve. Viszont ezt leszámítva nekem nagyon tetszene a sokkal nyugisabb élet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek mit keres egy szúnyog a hetedik emeleten????

Szerintem telefonálni akar az afrikai komáinak, hogy költözzenek ide, mert már nincs nagy éghajlati különbség a két kontinens között. Szóval ügyelj a telefonodra. Rajtad múlik, hogy Magyarországot megszállják-e az afrikai óriás szúnyogok.

De az is lehet, hogy mivel képes repülni, gond nélkül feljutott a hetedikre, be az ablakon és talán vért akar szívni, mint minden szúnyog. Bár én a telefonálásra szavazok, azt sokkal könnyebb elképzelni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi skacok! :)

 

Az a gond hogy már vagy tíz évnyi negatív gondololat halmozódott fel bennem és ahelyett hogy csökkenne a számuk inkább csak növekszik. Csodabogár rögtön beadná a kulcsot ha a közelembe kerülne.

Amúgy kész röhej az egész.

Pontosan ez az amit elsőként tenni tudsz. A múltkor már írtam is eme "gyógyszerről". Röhögd szembe a problémákat, akár mekkora sz*rban is van. Sokkal jobb mint francos antidepresszánsokat szedni, melyek úgy se fogják megszüntetni a kiváltó okokat. A fejedben kell elrendezni a dolgokat. Tereld el a figyelmed a negatív dolgokról. Csinálj valami alkotó munkát, sportolj....tök mindegy, csak ne emészd magad.

Én anno már a halál f***ára kívántam azokat akik szerény mosoly kíséretében vigasztaltak, hogy úgyis megoldódik minden, blablabla. Egy fenét! Te vagy a megoldás, hogy megold, hogy ne izgasson téged az a sok nyavalya ami körbevesz.

Én még ha megdöglök akkor is röhögve fogom várni a kaszást. :D Aztán majd odaát elszámolok a "főnökkel" a nagy szívatásokról. :D

 

Szóval, Don't worry, be happy! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én itt ülök a nyitott tetőablak alatt, szerencsére a szúnyogháló be van húzva, így nem tudnak bejönni, de vagy 30 éhes szúnyog lesi rajta ülve minden mozdulatomat. :D
Cseréld ki rézhálóra, illetve köss rá némi áramot. :D Csodás esti mini tűzijátékod lesz :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan ez az amit elsőként tenni tudsz. A múltkor már írtam is eme "gyógyszerről". Röhögd szembe a problémákat, akár mekkora sz*rban is van. Sokkal jobb mint francos antidepresszánsokat szedni, melyek úgy se fogják megszüntetni a kiváltó okokat. A fejedben kell elrendezni a dolgokat. Tereld el a figyelmed a negatív dolgokról. Csinálj valami alkotó munkát, sportolj....tök mindegy, csak ne emészd magad.

Én anno már a halál f***ára kívántam azokat akik szerény mosoly kíséretében vigasztaltak, hogy úgyis megoldódik minden, blablabla. Egy fenét! Te vagy a megoldás, hogy megold, hogy ne izgasson téged az a sok nyavalya ami körbevesz.

Én még ha megdöglök akkor is röhögve fogom várni a kaszást. :D Aztán majd odaát elszámolok a "főnökkel" a nagy szívatásokról. :)

Nem hittem volna, hogy egyszer ilyet írok - szárad is el a kezem -, de egyetértek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek mit keres egy szúnyog a hetedik emeleten????
Nem nagy dolog. A Mátrában is vannak. Ha ezer méteren előfordul, akkor húsz méter az semmi. :D

 

 

Köszi szépen srácok, most húzok a vonatra :D Jó leszek, ahogy szoktam :)

Elvileg lesz mobilnetünk, de szerintem csak végszükség és rossz idő esetén fogjuk igénybe venni :D

Eszedbe ne jusson netezni a balcsin!!!! Tessék pihenni, sokat fürdeni meg hasonlók. :D Majd remélem beszámolsz az élményekről?!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Röhögd szembe a problémákat, akár mekkora sz*rban is van. Sokkal jobb mint francos antidepresszánsokat szedni, melyek úgy se fogják megszüntetni a kiváltó okokat. A fejedben kell elrendezni a dolgokat.
Épp ez az ami nem akar könnyen menni ezért is kell egy kis rásegítés. Az antidepis vackokban én se bízok mert tudom hogy mennyire leblokkolják az elmét így azoktól el is tekintenék ha lehetne. Kezdetnek meg kéne tanulnom magam jól érezni, örülni és igazán szeretni is kéne már és fel kéne már spanolni nálam az érdeklődést a dolgok felé mert jelenleg úgy állok hogy ha összedőlne körülöttem minden akkor még az se izgatna.

 

Tereld el a figyelmed a negatív dolgokról. Csinálj valami alkotó munkát, sportolj....tök mindegy, csak ne emészd magad.
Elfoglaltságot tudok találni magamnak csak van amikor nagyon nehéz hozzáfogni hiába lenne hozzá kedvem és akarnám is csinálni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez az ami nem akar könnyen menni ezért is kell egy kis rásegítés. Az antidepis vackokban én se bízok mert tudom hogy mennyire leblokkolják az elmét így azoktól el is tekintenék ha lehetne. Kezdetnek meg kéne tanulnom magam jól érezni, örülni és igazán szeretni is kéne már és fel kéne már spanolni nálam az érdeklődést a dolgok felé mert jelenleg úgy állok hogy ha összedőlne körülöttem minden akkor még az se izgatna.

 

Elfoglaltságot tudok találni magamnak csak van amikor nagyon nehéz hozzáfogni hiába lenne hozzá kedvem és akarnám is csinálni.

Senki se mondhatja, hogy könnyű ezekbe belekezdeni, de jön egy pont ahonnét nincs visszaút. :D Vagy totál összezuhansz, vagy kihasználod azokat a dolgokat, amik megmaradtak, amiket elérhetsz. Egy részről annyi biztos, hogy lesznek dolgok amikre továbbra is sz*rsz ( sorry a vulgáris kifejezésért, szép szavak ilyen esetben nem csúsznak az ember szájára) de könnyen találhatsz amik egyfajta tulajdonérzetet adnak, lehetőséget, hogy átvészeld a nehéz időszakot. Ezeket már említettem lentebb. A lényeg, hogy találj valamit ami leköti a figyelmedet. Tudom, könnyű erről papolni, először én is melegebb éghajlatra küldtem volna szívesen az illetőt, mert nekem igenis terveim voltak a jövőt illetően, de aztán rájöttem, hogy ezen a világon vannak szerencsés emberek és piszkosul pechesek. Ki lehet találni, hogy melyikbe tartozom :D De én már megtanultam röhögni ezen az állapoton. :) Pl az írói kedvemet nehéz már tőlem elvenni, a sportolási vágyat is, pl a kerékpározást ( teremlátogatást viszont veszni kellett hagynom, mert másra kell a zsé, és ezt piszkosul sajnáltam), aztán meglátjuk mi sül ki majd a tanfolyamból. Igényeim a béka s*gge alatt, szóval ami van, abból kell kihoznom a maximumot :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, könnyű erről papolni, először én is melegebb éghajlatra küldtem volna szívesen az illetőt, mert nekem igenis terveim voltak a jövőt illetően, de aztán rájöttem, hogy ezen a világon vannak szerencsés emberek és piszkosul pechesek. Ki lehet találni, hogy melyikbe tartozom
Az távol áll tőlem hogy elküldjem azt a ki segíteni akar. Az már más tészta hogy tudok-e aszerint élni amit mondanak hogy kéne. Az az egyik nagy bibi hogy nekem sose volt tervem a jövőre nézve.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: jó nyaralást! :D

 

Rog, Oldie: azzal maximálisan egyetértek, hogy az igazi segítség mindig saját magunktól jön. Akármi rossz jön is, mindig ki lehet hozni az adott helyzetből egy relative jobbat. És persze lehet rontani is ilyen alapon - na ezt kell megpróbálni elkerülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy szemberöhögöd a rosszat még nem lesz neked jó. Csak leperegnek rólad az ilyen dolgok. Mondhatni immunissá válsz, nem hagyod magad elkeseríteni. De ez még nem tartozik a kimondott jó fogalma közé. A jó az, amitől valóban boldogabb leszel. :D Te csak egy pszeudo hatást tudsz generálni magadnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy jó legyen, azért tenni is kell. Nem szabad megelégedni annyival, hogy immunis leszel a rosszra, mert azzal nem vagy előbbre.

Már hogyne lennél előrébb. :D Nem követed a rossz példát. Nem nyúlsz droghoz, piához, borotvához......hanem szépen a fejedben rendberakod a dolgokat. Nincs összeroppanás, hanem átvészelés van.

Azt meg hogy tenni kell a jóért a másik értelemben, magyarázhatod egy peches, totál csőd embernek akinek semmi se jön össze :) Maradt a fentebbi verzió.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak pszechudo hatás, de jobban érzed magad tőle, akkor máris jobb lett Neked, nem? :D Hiába csak látszat, de néha az is elég. Ezért olvasnak a nők pl. romantikus szerelmi regényeket. :) Elképzelik, hogy ilyesmi is létezik.

Szerintem boldog állapot nincs, csak boldog pillanatok vannak az életben. Lehet bármilyen jó dolga valakinek, de ha az tartós, akkor hozzászokik, és már nem értékeli egy idő után, és neki is csak pillanatok jutnak a boldogságból. Azokat kell megtanulni értékelni. Egy szép nyári estét, egy jó könyvet, egy jó filmet, egy jó baráti beszélgetést. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs összeroppanás, hanem átvészelés van.
De ha nem teszel valamit (legalább a tőled telhetőt), akkor az egész életed egy nagy átvészelés lesz. Ha nincs cél, akkor mit vészelsz át? Mitől lesz jobb a jövőben?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha nem teszel valamit (legalább a tőled telhetőt), akkor az egész életed egy nagy átvészelés lesz. Ha nincs cél, akkor mit vészelsz át? Mitől lesz jobb a jövőben?
Amikor folyamatosan érnek valakit peches dolgok, csalódások, bármit tehet, nem fog előre jutni. Ezek a dolgok merülnek ki legelőbb, amikor még küzd az ember a boldogulásért, az előrébb jutásért. De hiába, ha a sors másképp akarja vagy bármi más. Ennek ellentéte amikor valaki magának akarja a bajt és magára zúdítja a pechszériát. De szerintem ezek az emberek mazohisták és nem is érdemes velük foglalkozni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a boldog pillanatok dolog nekem önámításnak tűnik :D Persze valaki más részéről a pszeudo hatás ugyanezt jelentheti. Egy önámítás :) Mindegy, nekem bevált és ez a lényeg. :D
Én nagyon sokszor vagyok úgy mond boldog. amikor felhőtlenül tudok örülni valaminek. Az nagyon rossz lehet, ha ilyet valaki még nem élt át életében.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, te még hogy-hogy nem nyúlkáltál a villanyborotva után? Depressziós leszek attól, hogy olvaslak :) Utálod a nőket, utálod az életet, szerinted boldogság nem létezik és minden egy kalap sz*r. Esküszöm, én így képtelen lennék élni. Inkább a halántékomhoz emelnék egy pisztolyt vagy kiugranék az ötödikről. Bár az meg ellene megy az életszemléletemnek: csak a gyávák adják fel és én baromira nem vagyok az. Vannak boldog pillanatok, és egyik sem önámítás, bár aki így gondolja, az nem csoda, hogy képtelen rálelni a boldogságra. Az átvészelés meg szerintem nem elég az élethez. Meg is kell élni, nem elég átvészelni, mert ha csak ezt akarod, akkor ugyanúgy feladtad, mint az, aki a borotvához, droghoz, alkoholhoz kapott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, te még hogy-hogy nem nyúlkáltál a villanyborotva után? Depressziós leszek attól, hogy olvaslak :) Utálod a nőket, utálod az életet, szerinted boldogság nem létezik és minden egy kalap sz*r. Esküszöm, én így képtelen lennék élni. Inkább a halántékomhoz emelnék egy pisztolyt vagy kiugranék az ötödikről. Bár az meg ellene megy az életszemléletemnek: csak a gyávák adják fel és én baromira nem vagyok az.
Akkor azokat ne is olvasd el amiket én írok. :D

Mellékesen azért megemlítem hogy gyáva én se vagyok csak éppen csömöröm van az élettől és nem látom sok értelmét a létezésemnek. Hiába tudom hogy ez nincs így jól meg hogy mit kéne csinálni ha nem vagyok rá képes. Még.

 

Szerintem boldog állapot nincs, csak boldog pillanatok vannak az életben. Lehet bármilyen jó dolga valakinek, de ha az tartós, akkor hozzászokik, és már nem értékeli egy idő után, és neki is csak pillanatok jutnak a boldogságból. Azokat kell megtanulni értékelni. Egy szép nyári estét, egy jó könyvet, egy jó filmet, egy jó baráti beszélgetést. :)
Nekem ez jelenleg akkor se menne ha megfeszülnék. Azt tudom hogy kéne csak éppen képes nem vagyok rá.

Teszem azt ha valaki azt mondja vagy írja hogy örül ennek vagy annak én nem vágom hogy azt hogy lehet. Sokan annak is képesek örülni hogy másoknak valami tetszik ami nekik is tetszik vagy annak hogy találkoznak valakivel. Belőlem ez a képesség totál hiányzik mivel nem tudom átérezni és ez nagyon idegesít. Az meg a hab a tortán hogy olyan dolgoknak se tudok örülni aminek aztán nagyon lehetne.

Például amikor a szűk másfél évig tartó melózásom alatt (ugyanis decemberben a munkaszerződésem lejárása és a leépítések okán elküldtek de ha nem tették volna akkor év végén én hagytam volna ott) egy sorsoláson "nyertem" egy 32"-es LCD-t amit 30 rugóért lehetett megvenni és amikor megtudtam totál fapofával vettem tudomásul ellentétben azokkal akik szintén nyertek valami hasonlót és örültek mint majom a farkának én meg akkor se örültem volna ha tök ingyen juthattam volna hozzá.

A baráti beszélgetések nálam ott hibádzanak hogy kábé tíz éve egy barátnak nevezhető egyén sincs a közelemben mert hiányzik belőlem a bizalom amit mások felé érezni kéne. Eddig akikkel közelebbi kapcsolatba kerültem csak kihasználni akartak így barátság nem lehetett a dologból.

Amikor például melóztam (azt hozzáteszem hogy nem önszántamból mentem oda hanem a muterom hajszolt bele) volt néhány emberke aki rámakaszkodott mert megtudták hogy tudok filmeket vagy zenéket letölteni és onnan filmeket meg zenéket akartak én hülye meg szállítottam nekik mert azt hittem hogy attól majd jóban leszünk. Erre miután elküldtek már nem foglalkoztak velem pedig én volt amelyikkel kerestem IWIW-en a kapcsolatot aztán beláttam hogy felesleges mert nem jelzett vissza azóta se.

Olyan is volt amelyik 21 éves volt akkoriban és azt hitte rólam hogy 20 vagyok és gondolom ennek tudatában volt egy kicsit szemétláda. Megesett hogy átírtam neki két avi-s filmet és amikor ezután felhívott hogy szívességet kérjen akkor simán leb*zizott (volna) a hátam mögött. Történt ugyanis hogy sokáig kellett tartania a telót mire fölvettem és mikor megtörtént akkor pont benyögte hogy "Vedd már fel te b*zi." Én meg nem szóltam neki mert úgy voltam vele hogy amúgy is golyós meg tudtam hogy haverok úgy se lehetünk szóval lógva hagytam a dolgot. Aztán egy idő múlva mikor már egy csomó szívességet tettem neki úgy hálálta meg hogy meló után mikor leszálltunk a buszról (mert ott lakik a közelünkben) hogy beszólt hogy "Szevasz k*csög." és amikor később kérdőre vontam miatta csak hülyén vigyorgott. Aztán mikor megtudta a paraszt hogy akkor én 28 voltam csak lesett és akkor esett le hogy azért volt olyan mert magánál fiatalabbnak gondolt. Persze el is szűrtam a dolgot mert nem kellett volna neki újabb esélyt adogatni de ehelyett kapott még mert ebben az évben kölcsön adogattam neki néhány nem eredeti DVD-t amiket vissza is adott már és azután jó ideje nem is láttam színét se. Nem sajnálom.

Tehát barátilag úgy állok hogy nehezen kedvelem meg az embereket és dolgom is csak olyanokkal volt közvetlenül (tehát nem fórumos ismeretségből adódóan) akik egy idő után nem törődtek velem annak ellenére hogy igyekeztem fenntartani a kapcsolatot. Pedig szerintem barátnak való lennék ha azzá tudnék válni. A bibi ott van hogy mostanra már a barátság is leértékelődött valamennyire a szememben így nem is igyekszem igazán barátkozni. Az IWIW-et és az ahhoz hasonló barátkozós szolgáltatásoknak se látom sok értelmét. Ha a MySpace-t veszem akkor nem vágom hogy egymásnak vadidegen emberek még ha jelképesen is hogy lehetnek egymásnak barátok.

 

Én nagyon sokszor vagyok úgy mond boldog. amikor felhőtlenül tudok örülni valaminek. Az nagyon rossz lehet, ha ilyet valaki még nem élt át életében.
Hát tényleg az.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.