Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Phobos, Dzséjt: ma hallottam, hogy Magyarország vezet Európában a parlagfűvel borított terület nagyságát illetően. Bár azt nem tudom, hogy abszolút értékben, vagy csak az ország nagyságához képest, de ez mindenképpen borzasztó... Keserves 1 hónap vár ránk. :para:

 

 

Sajnálom, hogy az allergia miatt többen is rosszul vagytok :D Tudom, hogy eltart egy darabig, de hátha valamelyik nap kicsit jobb lesz.
Köszi. :D A meleg és a napsütés a legrosszabb. És amióta kijött rajtam az allergia, nem tudom élvezni a vénasszonyok nyarát, pedig régebben imádtam kint lenni kora szeptemberben a szabadban.

 

 

Ugyan ezek olyan régiek, hogy ilyenre szinte már nem is emlékszem :P, de azért én még évekig vezettem Trabantot. :D Ma is emlékszem a trabantosok szentháromságára indításkor: benzincsap, szivató, kézifék :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan ezek olyan régiek, hogy ilyenre szinte már nem is emlékszem :P, de azért én még évekig vezettem Trabantot. :D Ma is emlékszem a trabantosok szentháromságára indításkor: benzincsap, szivató, kézifék :para:
Azért az 1200-es Zsigulis korszak nem volt olyan régen. Rednáá Rednáááá Rednáááá :(

Jaj, ne is mond, nekünk volt Wartburgunk, hasonló startprocedurával. :D Fél órán belül el is lehetett vele indulni. :)

 

De az igazi feelinget mégiscsak a cikkben jelzet optikai tunningok adták :D A legtutibbak Zsigulikra kerültek fel :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, Dzséjt: ma hallottam, hogy Magyarország vezet Európában a parlagfűvel borított terület nagyságát illetően. Bár azt nem tudom, hogy abszolút értékben, vagy csak az ország nagyságához képest, de ez mindenképpen borzasztó... Keserves 1 hónap vár ránk. :(

Frankó :para: Le kéne költözni a tengerpartra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Ez nem újdonság :(

Ma már nagyon a halálomon voltam, most is alig győzöm törölgetni az orrom, meg kenegetni popsikenőccsel.

Szemem pedig odaver a Nílus folyásának, esküszöm :para:

Ma szerencsémre nem értem rá az allergiával foglalkozni. Túlságosan is másnapos voltam :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk zsigánk volt, pöccre indult. Szerettem nagyon. :(
Jaja, azzal már ilyen gond nem volt. Télen f*szán tíz perc alatt befűtötte az egész utasteret. Henger se ázott be. :para:

 

A most meglévő Nissan ezekhez képest hót unalom :( Anno volt, hogy fater napokat töltött a Wartburg motorterében, de még olykor a Zsiguliéban is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, azzal már ilyen gond nem volt. Télen f*szán tíz perc alatt befűtötte az egész utasteret. Henger se ázott be. :(

 

A most meglévő Nissan ezekhez képest hót unalom :para: Anno volt, hogy fater napokat töltött a Wartburg motorterében, de még olykor a Zsiguliéban is :(

Jaja. A Ladáknak legendásan jó volt a fűtésük. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk zsigánk volt, pöccre indult. Szerettem nagyon. :para:
A Zsiga volt akkoriban a státuszszimbólum. :( Nekünk csak Skodára futotta. :( A Trabit a tesóm vette később, mert apánk nem szívesen adta kölcsön a Skodát, annyira féltette. :D

 

 

Frankó :) Le kéne költözni a tengerpartra.
Le. Ott nem lenne semmi bajunk.

 

 

A most meglévő Nissan ezekhez képest hót unalom :D Anno volt, hogy fater napokat töltött a Wartburg motorterében, de még olykor a Zsiguliéban is :D
Bizony ezeket még saját kezűleg meg lehetett javítani, ékszíjat harisnyával helyettesíteni, meg hasonlók. :P A mai autókhoz a szervízen kívül már senki sem ért.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony ezeket még saját kezűleg meg lehetett javítani, ékszíjat harisnyával helyettesíteni, meg hasonlók. :( A mai autókhoz a szervízen kívül már senki sem ért.
Ha most így belegondolok, fater nem egyszer és nem is kétszer emlegette "Iván" édesanyját :para: Ezek még úgy ahogy friss élmények mert olyan hat-hét éve még bütykölte az 1200s-est :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kocka Lada meg maga volt az álom. :para: Nekünk Trabi volt '88-ban még azzal voltunk Ausztriában. Szegény borzalom lassú volt mondjuk fater nem ment vele 80-nal többet sosem még autópályán sem. Viszont mikor el lett adva, megsirattam. A 90-es években volt még egy Wartburg kétütemü, aminek kiesett a bal hátsó kereke menet közben.

 

A mai autókat is lehetne szerelni de a Fogyassz-elv miat hamarabb is tönkremennek és tudatosan úgy vannak csinálva, hogy csak szervízben lehet hozzányúlni jó sok pénzért. Én ezt mondjuk gusztustalannak tartom. Főleg a Bmw, Audi, Mercedes tulajdonosai fizetnek brutál összegeket egy szervízért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást az allergiásoknak. Rajtam csak minimálisan jött ki még, kicsit folyik az orrom és a szemem kezd egy herkáséra hasonlítani, de elviselhető.

 

Mindig mondják hogy nincsen hely a börtönökben - hát én fognám az elítélteket ilyenkor és rászabadítanám őket a dzsumbujba hadd dolgozzanak.

(máig el nem tudom képzelni hogy miért nem használják ki a több ezres nagyságú ingyen munkaerőt)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innét is jobbulást mindenkinek! (Ortis is kezdi, bár most valamivel enyhébbek a tünetei, mint szoktak. remélem, ez a végéig így is marad.

Tegnap Sopronba és Nagycenkre kirándultunk busszal. Először városnézés, majd Széchenyi mauzóleum és kastély megnézése, illetve Ortis még egy szabadtéri vasútkiállítást is meglesett. Nagy szerencsénk volt, jó volt az idő. Felhős kissé, de nem esett, és nem volt rothasztó meleg sem. Pont jó volt! :(

Sopron szép volt, még feltúrva is. A Tűztoronyba nem lehetett felmenni, de a séta a városban is épp elég látnivalót adott. Végén az Erzsébet téren, egy hatalmas cukiban pihentünk meg kicsit, és ettünk sütit, meg fagyikelyhet. ajánlom mindenkinek, aki arra jár!

A Széchenyi kastélyban meg majd el vesztünk, annyi volt a látnivaló. A végére teljesen beteltem, az agyam már alig fogadta be a látnivalót, túl sok is volt szinte. Ezt is javaslom megnézésre!

Ma viszont lazítás! Strandra megyünk, és Nolcsi is jön:) Remélem, az idő nem tol ki velünk, és legalább koradélutánig pancsizhatunk! :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, Dzséjt: ma hallottam, hogy Magyarország vezet Európában a parlagfűvel borított terület nagyságát illetően.

Szerintem inkább arányaiban, de akárhogy is, mindenképpen gáz a helyzet. Pedig felénk elég szigorúan nézik a parlagfüvet (külteren meg jár a Földhivatal), és irtani kell, meg büntetnek elég rendesen. Mondjuk az utóbbi önmagában nem elég, a megelőzés volna a leghasznosabb, vagyis korán irtani, de erre sokan megcsinálják, mert jó páran pórul jártak, mikor kapták régebben a csekket. Az is lehet, hogy máshol meg lazábban kezelik, mint errefelé. Mindenesetre hatékonyabb irtásra lenne szükség mindenhol.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot Lok Durd. Gondolom követted Dzséjt példáját és ittál valamit. :)

 

Én is hálás vagyok a sorsnak, hogy semmilyen allergiám nincs. Jobbulást nektek. Különben ilyenkor milyen érzés ez? Mintha meg lennétek fázva?

 

Tenel Ka. Meghoztad a kedvem Sopronhoz. 20 éve jártam arra de csak átutatózabn Ausztriába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben ilyenkor milyen érzés ez? Mintha meg lennétek fázva?
Köszi :)

Rosszabb. Amikor meg vagyok fázva, akkor csak az orrom folyik, max. lázas vagyok. Ilyenkor ömlik az orrom, fáj a szemem és a fény csípi, valamint majd szétszakad a fejem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :)

Rosszabb. Amikor meg vagyok fázva, akkor csak az orrom folyik, max. lázas vagyok. Ilyenkor ömlik az orrom, fáj a szemem és a fény csípi, valamint majd szétszakad a fejem.

Összegezve, körülbelül mintha 48 órája nem aludtál volna, piszkosan másnapos vagy és még cefetül náthás is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összegezve, körülbelül mintha 48 órája nem aludtál volna, piszkosan másnapos vagy és még cefetül náthás is. :)
Lehetséges, lévén még 20 áránál többet nem voltam fent, soha nem voltam másnapos, utóbbi meg igen :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Allergia témában, csatlakozva a többiekhez, csak annyit tennék hozzá szemléltetésképpen, hogy legdurvább változata olyan, mint ha az ember megrekedne az influenza kezdő szakaszán, ami szerintem a legrosszabb stádium egyébként. Szerencsére nekem ez csak legfeljebb 1 hétig tart, előtte és utána már nem ennyire vészes, főleg mióta leszoktam a körömrágásról (bár néha most is visszaesek sajnos). És ez az egy hét általában augusztus utolsó hete.

Ami nekem segíteni szokott, hogy a keresztallergiát okozó dinnyét, tököt, uborkát mellőzésen kívül rengeteg vizet iszom. Az alkohol is kerülendő, mert az nálam súlyosbítja a tüneteket - Dzséjt, Te ezt még nem tapasztaltad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.