Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, a legfontosabb, hogy ne gyűrődős függönyt vegyél (majd legközelebb). :D

Egyébként pedig Krande jól írja, vizesen kell felrakni, centrifugázás után, és akkor jó esetben kilógja magát (és így villámgyorsan megszárad). Ha nem, akkor sajnos gyűrődős fajta. Viszont nem tudom, hogy lehetne felrakva kivasalni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek. A függönyt még édesanyámtól kaptam ,fogalmam sem volt hogy gyűrődik. Még amikor szülőknél laktam, akkor is ha anyám kimosta a függönyt nem kellett vasalni szép sima volt mosás után.De már sok por volt rajta és kimostam. Persze úgy szárítottam ,hogy visszaraktam a karnisra, de úgy néz ki mintha a kutya szájából rángatták volna ki. :D

Na majd holnap kitalálok rá valamit.

 

Dzséjt: Ehhez mit szólsz? Jó nagy blama.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Ehhez mit szólsz? Jó nagy blama.

Hát elég nagy. Különösen vicces, hogy a vezérlőrendszer nem is védett. Kínos lenne, ha egyszer egy Predator vagy Reaper megfordulna, és amcsikra kezdene lövöldözni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig azt hittem hogy a bulik után kell keményen takarítani. Hát nem. Ma voltak nálam barátok gyerekekkel. Gyakorlatilag ahova a chips befér az ott is volt. :D Az egyik lánygyermek végighányta szőnyeget(de jó hogy volt itthon Vanish folttisztító), szegény nem bírt valamit. A konyhában a padló ragadt, de nem tudom mitől. :D Mindegy mostanra megoldottam, kitakarítottam mindent.

De tényleg mindegy milyen korosztály van nálad. Ha tizenéves ,ha negyvenes takarítani kell. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bulik, összejövetelek már csak ilyenek :D

Sajnos ma este Monorierdőn a vonat elgázolt valakit, részleteket nem tudok, pedig én is azzal a vonattal jöttem, de nem akartam kifaggatni a kalauzt jobban. Majdnem két órát álltunk a hidegben, mire jött a következő zónázó (mert persze ilyenkor a gyorsokat nem lehet megállítani, hogy pár állomáson pluszba megálljanak, ha már úgyis lőttek a menetrendnek). De nem is ez a lényeg, utazott két francia fiatal srác is a vonaton, pár szakközepes próbált velük angolul kommunikálni, amikor hallottam, hogy talán nekem jobban megy, beszálltam én is, végül meglepően sok mondatot váltottunk :) Habár a national debtnél elvesztették a fonalat :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig azt hittem hogy a bulik után kell keményen takarítani. Hát nem. Ma voltak nálam barátok gyerekekkel. Gyakorlatilag ahova a chips befér az ott is volt. :D Az egyik lánygyermek végighányta szőnyeget(de jó hogy volt itthon Vanish folttisztító), szegény nem bírt valamit. A konyhában a padló ragadt, de nem tudom mitől. :D Mindegy mostanra megoldottam, kitakarítottam mindent.

De tényleg mindegy milyen korosztály van nálad. Ha tizenéves ,ha negyvenes takarítani kell. :D :D

Ne is mondd, nálunk sokszor vannak vendégek, gyerekek meg állandóan. :D A rend és tisztaság viszonylagos fogalmakká váltak, amilyet szeretnék, olyan szinte sosincs. :)

 

 

Sajnos ma este Monorierdőn a vonat elgázolt valakit, részleteket nem tudok, pedig én is azzal a vonattal jöttem, de nem akartam kifaggatni a kalauzt jobban. Majdnem két órát álltunk a hidegben, mire jött a következő zónázó (mert persze ilyenkor a gyorsokat nem lehet megállítani, hogy pár állomáson pluszba megálljanak, ha már úgyis lőttek a menetrendnek). De nem is ez a lényeg, utazott két francia fiatal srác is a vonaton, pár szakközepes próbált velük angolul kommunikálni, amikor hallottam, hogy talán nekem jobban megy, beszálltam én is, végül meglepően sok mondatot váltottunk :) Habár a national debtnél elvesztették a fonalat :evil:

Elég sok mostanában a gázolás. :( Figyelmetlenek vagy elkeseredettek az emberek, és ebben látják a megoldást? Biztos van mindketttőből.

Idegen nyelven igazi sikerélményt jelent egy beszélgetés. :) A franciák pedig talán nem voltak közgász szakosak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég sok mostanában a gázolás. :( Figyelmetlenek vagy elkeseredettek az emberek, és ebben látják a megoldást? Biztos van mindketttőből.

Idegen nyelven igazi sikerélményt jelent egy beszélgetés. :) A franciák pedig talán nem voltak közgász szakosak. :D

Sajnos igen, Monorierdő pedig különösen katasztrófális hely ilyen szempontból. Pár hónapja öcsém járt így, amikor jött haza, akkor egy lány figyelmetlen volt (ha már téma, itt írom mindenkinek, hogy a biztonsági sávokat nem hiába találták ki, az a lány is a peron szélén állt meg telefonálás közben, pillanatok alatt vége volt). Volt itt az elmúlt pár évben vonat-összeütközés is, nem is egy. A Sith-ek premierjén pedig egy túl magas kamion akadt fenn a vezetékeken, aztán kész volt a baj. A megálló egy nagy ívű kanyarban is van, szóval nem a legideálisabb. Ami előfordulhat, az itt már előfordult, mintha el volna átkozva ez a megálló.

Igen, egy kicsit sikerélmény volt, ennyit külföldivel angolul még sose beszéltem. No igen, valószínűleg ez volt a probléma, az ilyen nem hétköznapi szavak azért nem mentek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos igen, Monorierdő pedig különösen katasztrófális hely ilyen szempontból. Pár hónapja öcsém járt így, amikor jött haza, akkor egy lány figyelmetlen volt (ha már téma, itt írom mindenkinek, hogy a biztonsági sávokat nem hiába találták ki, az a lány is a peron szélén állt meg telefonálás közben, pillanatok alatt vége volt).

Ez borzasztó... A metrónál is félek közel menni a széléhez, hiszen elég egy szédülés vagy csak annyi, hogy valaki véletlenül nekem jöjjön, miközben érkezik a szerelvény és máris kész... Nem vagyok félős, de az ilyen figyelem a vérében kéne, hogy legyen az embernek, épp annyira, mint az, hogy nem lép le a járdáról körültekintés nélkül, még zöld jelzésnél sem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi baj nem volt azzal, ahova én jártam, bár az még a 90-es években volt :) Jut eszembe, a céges szervezésűvel sem volt gond.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát itt annál több van. Két hét után sincs még tankönyv ( egy-két napja rendelték csak meg!), a tananyagleadás egy vicc, akárcsak a hozzáállás. Ami máshol úgy egy év alatt lemegy, itt ledarálják hat hónap alatt. Az elvárás meg ugyanaz. De legalább a társaság jó fej. És igen járatos abban, hogy mi a különbség az elmélet és a gyakorlat között. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek apróságok, egy fősuli levelező tagozatán meg totál normális. Könyvből soha nincsenek felkészülve, és az anyagot is otthon kell rendesen megtanulni, mert órán nincs idő mindenre, az elvárás meg majdnem ugyanaz, mint nappalin. Ilyenekre sajnos fel kell készülnie annak, aki nem normál nappali iskolarendszerű képzésre megy. Nem vigasz, de ezek nem kirívó példák, ilyen a magyar oktatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö....na most a felkészülés az olyan, hogy egy nap leadnak egy tantárgyból három-négy leckét és azt másnap már kikérdezik. Azt meg lesz*rom, hogy ez normális Magyarországon. Ne legyen az, se a többi hiányosság. Ez egy látszatfoglalkoztatás semmi más. Sajnos. Jó lesz elszámolásnak a Munkaügyi Központnak, meg az Állambácsinak, hogy hát lám, foglalkozunk mi a munkanélküliek és a rehabosok oktatásával. Csak hát ugye a minőség meg a körítés :S És még csak az elején tartunk az egésznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tesómnak kellene egy kis segítség. Szegény kilőtte a gépet tegnap, miközben telepítette a frissítéseket. Erre ma nem tudja bekapcsolni a gépet, mert azt írja:

 

A windows nem tud elindulni, mert a következő fájl hibás, vagy nem található:

 

Windows/System/vga32(vagy valami másik szám).fon

 

Próbáltam csökkentett módban, semmi. Próbáltam a legutóbbi helyes konfiguráció visszaállításával, semmi. Windows cd-k nincs, szóval lehet most sebtiben valamit tenni, vagy csak az újrarakás menti meg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az épület tatarozása közben kiütöd a támfalat, a ház összedől. Eztán egy kis malterral nem fogod tudni kijavítani a hibát, kénytelen leszel az egész házat újra felépíteni. :) Szóval igen, ezen csak az újratelepítés, esetleg a helyreállítás segíthet, de mindkét művelethez Windows DVD/CD kell. Az öcséd egy laza mozdulattal kinyírta a wint a gépén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az épület tatarozása közben kiütöd a támfalat, a ház összedől. Eztán egy kis malterral nem fogod tudni kijavítani a hibát, kénytelen leszel az egész házat újra felépíteni. :) Szóval igen, ezen csak az újratelepítés, esetleg a helyreállítás segíthet, de mindkét művelethez Windows DVD/CD kell. Az öcséd egy laza mozdulattal kinyírta a wint a gépén.

Magam is így gondoltam, de azért mindig jól jön a megerősítés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam AirSoft játékon. Frenkie, ezt te is baromira élveznéd. Élethű fegyverekkel régi katonai laktanyában (Mosonmagyaróváron, ott, ahol '56-ban a tömegbe lőttek), játszottunk frankón beöltözve. Épületfoglalás, csomagszállítás, nyílt terepes harc. Egy élmény, mikor ülsz a sötét pincébe, majd bevágják a füstgránátot aztán elkezdenek kerepelni a fegyverek és nyomul be az ellen. Nagyon jó volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is tervezek már jó ideje egy Airsoft játékon való részvételt! :D

Próbáld ki, nagyon nagy élmény, ha szereted az ilyesmit. De a védőfelszerelés sokat számít, mert ha nincs megfelelő, akkor az igen fájdalmas és véres lehet, egy srácnak "ellőtték" a fülét, egy másiknak az ujját... én megúsztam egy búbbal a fejemen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam AirSoft játékon. Frenkie, ezt te is baromira élveznéd. Élethű fegyverekkel régi katonai laktanyában (Mosonmagyaróváron, ott, ahol '56-ban a tömegbe lőttek), játszottunk frankón beöltözve. Épületfoglalás, csomagszállítás, nyílt terepes harc. Egy élmény, mikor ülsz a sötét pincébe, majd bevágják a füstgránátot aztán elkezdenek kerepelni a fegyverek és nyomul be az ellen. Nagyon jó volt. :D

Én még csak paintaballozni voltam, de az is nagyon jó volt(még jobb lett volna ha a(z osztály)társaim nem inkompetens pancserek lettek volna)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem régiben töltöttem le egy filmet, melynek a hangja elég rossz ( susog ), ezért élvezhetetlen a film.

Hiába kiváló a kép.

Ezért azt akarom kérdezni, hogy tudtok-e olyan programot amivel ezt helyre tudom hozni,

vagy valamivel jobbá tudom varázsolni?

Előre is kosss mindenkitől a választ! :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyszerűbb lenne egy másik verziót "kihoznod a diszkontból", már ha olyan film, amiből lehet.

Hát végül is lehet, de jobban örültem volna egy program segítségének. Kosss a választ, Dzséjt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam AirSoft játékon. Frenkie, ezt te is baromira élveznéd. Élethű fegyverekkel régi katonai laktanyában (Mosonmagyaróváron, ott, ahol '56-ban a tömegbe lőttek), játszottunk frankón beöltözve. Épületfoglalás, csomagszállítás, nyílt terepes harc. Egy élmény, mikor ülsz a sötét pincébe, majd bevágják a füstgránátot aztán elkezdenek kerepelni a fegyverek és nyomul be az ellen. Nagyon jó volt. :D

 

 

Shotit lehet választani? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát végül is lehet, de jobban örültem volna egy program segítségének. Kosss a választ, Dzséjt!

Lehet, hogy jobban örültél volna, de hidd el, gyorsabb és könnyebb. Mert ugye a programot meg kéne ismerned, aztán megtanulnod némi hangmanipulálást (mert nem elég a volume szabályzó huzigálni ilyesmihez), és még ott van a hang-kép konvertálás. Összességében, napok/hetek/hónapok múlva jutnál el oda, hogy eredményt érj el. Mármint jó eredményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.