Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát nekem volt évfolyamtársam aki nézte TVn és állítja h látta az egyik gyakorlatvezetőnket.... :lol:

Én meg az egyik volt osztály-társamat láttam. Riszálta a seggét a rendőrőknek, majd követ is vágott hozzájuk. Tudni kell róla, hogy a szülei elég gazdagok. Három-szintes családi ház meg ami ehhez tartozik. Ő maga életében nem dolgozott még, de tanulni se akar. Simán kihagyott egy évet, mert nem volt kedve bejárni... de persze játszani a "forradalmárt" (még kimondani is rossz), ahhoz bezzeg van energiája. A nagybátjya mellesleg az esztergomi bíboros... ehh... gondolom az is mit képzel most az unokaöccséről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tom hogy vagytok vele, de nekem lassan gyilkolhatnékom van ettől az egésztől. Ma az egyik osztálytársam mesélte, hogy kint voltak Fehérváron és szétbarmoltak egy ottani szobrot vagy mit (emlékművet, asszem). Kedvem támadt pofán vágni, de úgy istenesen.

Sok hülye buzi, mert ezek nem normális emberek. Törnek-zúznak, pusztán brahiból. Hát igen, ezek követik a fideszt, egy halom állat. Gusztusos, és talán még büszkék is rá. De azért a média is hibás rendesen, egy szép hosszú beszédből némelyik szenzációhajhász madár kiragadott pár olyan mondatot, ami Gyuriék fejére keni a vajat. Aztán csodálkoznak, ha ez lesz belőle, hogy a gondolkodásra képtelen humánumok meglátják a lehetőséget a vandálkodásra. Pedig aki gondolkodik, az rájöhet, hogy csoda történt: egy politikus IGAZAT mondott. Gyurcsány éppen most mondott 100%-ék igazat, hiszen beismerte - ha nem is a közvéleménynek -, hogy hazudtak. És hogy káromkodott? Bassza meg, a magyarok felének minden második szava "bazd meg". Miért lenne ez alól a politikus, az is ember volt valamikor. Egyszerűen hihetetlen, hogy ilyen állatok szabadon vannak (na jó, már nem mindegyik). Csukják le mind, és velük fizettessék meg a szétzúzott cuccokat. Mert szép-szép, hogy felgyújtottak autókat, pazar, na de vajon hány fidesz szimpatizáns tulaj volt köthető azokhoz a kocsikhoz? Gondolom ők kurvára örültek, hogy annak a pártnak a nevében, amit támogattak, szarrá ment a kocsijuk.

Az életveszélybe került rendőrökről már ne is beszéljünk. Lehet, hogy közüllük is néhány a fideszre szavazott. Ha éppen meghalnak, biztos boldogan mennek a túlvilágra, hogy a saját pártjuk nevében ölték meg őket. Gondolkodni, azt már minek. Vandálkodni, igen, az könnyebb, a büdös parasztoknak, legalábbis.

 

Bocsesz, ez kicsit durva volt. De rohadt mód elegem van ebből már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Honnan tudhatod egy neimoidiról, hogy hazudik? Mozog a szája"

 

Politikus dettó. Inkább az lep meg, hogy akit eddig is hazugnak volt divat nevezni, miért baj ha igazat ad nekik?

 

Ja meg hát hogy a rendőrség mit összebénázott. Focimeccseknél fel vannak készülve, lovasrendőr stb, most látszik hogy igenis ér valamit. (A metrókocsikat pl azért llehet jól felbarbárkodni mert ott nem vágtat szembe egy patás...) Viszont ma kimentem megnézni, és sehol semmi, de rendőr meg pláne csak mutatóba volt. Nem csodálom hogy az a néhány meg behúzta fülét-farkát a kordon mögé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már média felelőssége: szerintem az is nagyon durva, hogy mind a CNN, mind a BBC élőben adta, aztán az összes nagyobb újság cimlapon foglalkozott az üggyel. Ebből mit von le az egyszerü vandál? Hogy ő valami nagyon nagyot tett, ki tudja hány év után miattuk beszélnek Mo.-ról (és végülis igaz). És persze, hogy ez tovább bátoritja őket... én egyáltalán nem csodáltam, hogy tegnap is volt rongálás és szinte biztos vagyok hogy ma is lesz.

 

Ez felmerült már a Franciaországban történt közel egy hónapig huzodó kocsi-gyujtogatásoknál is, aminek aztán halálos áldozata is volt: ha a legelején nem foglalkozik vele annyit a helyi és a világsajtó, eszükbe se jut folytatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már ott tartok hogy ki akarok menni egy vasrúddal rendet tenni a tüntetők között.Most is volt a fókuszban egy férfi, akit azért leütötték mert ment a buszmegállóba.Nem igaz, hogy nem tudnak mit tenni a parlamentben.Én csak ezért szidom a kormányt, hogy már harmadik napja megy a "forradalom", és még nem tettek semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már ott tartok hogy ki akarok menni egy vasrúddal rendet tenni a tüntetők között.Most is volt a fókuszban egy férfi, akit azért leütötték mert ment a buszmegállóba.Nem igaz, hogy nem tudnak mit tenni a parlamentben.Én csak ezért szidom a kormányt, hogy már harmadik napja megy a "forradalom", és még nem tettek semmit.

Mo. ugynevezett új-demokrácia. Nálunk sokkal komolyabban veszik az egyén-szabadságát és sokkal kevesebb a joga a rendőrségnek, mint a nyugatiaknál. Külföldön (Angliában, Spanyolhonban, akárhol) ilyen helyzetekben már rég gumilövedékeznének. De jó példa a Dániában tartott foci-meccs, amire fradi drukkerek is mentek: ahogy elkezdtek randalirozni, már meg is jelentek a rohamrendőrők, jól szétverték őket, majd még este a börtönbe vitték őket. Nálunk mikor történik hasonló? Hát nem nagyon... bár állitolag ma keményebb lesz a rendőrség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg egy lányt megütött a villamoson egy férfi, mert Népszavát olvasott? Bár engem ütne meg....eltörném a karját.

Én már attól tartok, hogy valami barom rám veti magát, mert vörös színű a táskám. Bár asszem meglepődne, mert vagy a pillangó fúródik a lábába, vagy a bicska, vagy ha már nagyon elmérgesedik a helyzet, elkezdem hordani magammal az airsoft stukit. Legalább olyan hatásos, mintha gumilövedékkel operálnék (és nem minősül fegyvernek).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig hordok magamnál kést, mert már többször támadtak meg ezelött.Cigányok.

Azt én is, kettőt is, ami azt illeti, de nekem szerencsére eddig egyszer sem kellett használni. De úgy vagyok vele, hogy inkább legyen, és ne kelljen, mintha kellene és nem lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Amit mondtál az igazmondásról, azzal az a baj, hogy ezt Gyurcsány nem nekünk, egyszerű szavazópolgároknak (vagyis nektek :P) mondta, hanem a pártembereinek. Ez nem őszinteség! Ha őszínte akart volna lenni, kiáll a nép elé, és nekünk is elmondja. És nem mentség, hogy kampány időszak volt. Rendben... megnyerte a kampányt, de utána volt még pár hónapja, hogy "felfedje" az igazságot. Nem tette.

 

 

Obi1: Hát nem tudom, a körülményeknek megfelelően én inkább hiszek Gyurcsány miniszterelnök Ferenc "őszínte" "elkúrtuk"-jának, mint a kapmányidőszakban zajlódó vita szövegnek. Hiszen arról ő maga is úgy nyilatkozott, hazudott. Reggel, délben és este :para:

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt én is, kettőt is, ami azt illeti, de nekem szerencsére eddig egyszer sem kellett használni. De úgy vagyok vele, hogy inkább legyen, és ne kelljen, mintha kellene és nem lenne.

Nekem sem, csak meglebegtetni kell elöttük, és elfutnak.Sajnos suliba menet mindig aluljárón keresztül kell mennem, ott történnek az ilyen esetek.Emlékszek, a beíratkozásom alatt 3 osztálytársamat támadták meg, sajnos sikerült is lopni nekik tőlük.Egyszer két cigó támadott meg, egyik egy 20 év körüli, a másik úgy 10-11 éves lehetett.A nagyibbikat megütöttem egy fadarabbal, erre meg a kisgyerek le akart szúrni.Na, én azóta vagyok felfegyverkezve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Borzalmas, hogy ez a szánalmas csőcselék Balkánná silányítja ezt a 90-es évek elején közepén nyugis jó hangulatú országot.

Orbánék ezt a jó hangulatot, már 8 éve fokozatosan tönkre vágták.

Teret engedtek a szélső jobbnak, csakhogy elnyerje a szavazóit, sikerült is.

Mindig kétértelmű nyilatkozatokat tesznek orbánék, ezzek hivatalosan ők egy demokratikus és normális párt, de burkoltan támogatja és röhög a bajsza alatt.

A fidesz olyan képet fest az mszp-re, mintha egyenlő lenne a Rákosi féle kommunista párttal. Már 2002 óta készültek ilyesmire, de a hídfoglalásnál nem volt ürügyük.

Most ez tökéletes ürügyet szolgáltatott. A beszédben elhangzott szavak szerintem is felháborítók, de a beszéd átvitt értelmi mondanivalója teljes mértékben igaz. Kormány csak alibizett, ez tény, tutyimutyi módon nem nyúlt bele semmibe.

Hétfői helyzetet is legalább ilyen tutyimutyi módon kezelte a rendőrség. Én elfogadtam volna a rendészeti miniszter lemondását, botrány hogy 23 óra és hajnali kettő között egyetlen vízágyún kívül semmit nem tudtak felmutatni.

Eljön megint az az idő, hogy ez ember nem mer kimenni az utcára, de most azért, mert nem tudják megvédeni.

Én már sport miniszterként nem szerettem Gyurcsányt, de most elvárom, hogy tartsa a hátát, és maradjon. Akármennyi a tüntető, még mindig többen vannak otthon, mint én aki azt várja, hogy végre rendet tegyenek a csűrhe között.

Tüntetni véleményt nyilvánítani lehet, de az ilyen wittner mari, meg kerényi féle lázítások túl vannak a békés határon. Szerintem az a koporsó is túlmegy a jó izlés határán. Azokat a toproncai, vagy tudja fene hogy hivjákékat, pedig börtönbe és eldobni a kulcsot a Dunába. Az áprádsávosokkal és a többi neonáci meg egyéb szervezetecskével együtt.

Egyébként röhej, hogy a focimeccsek utáni balhékról ezeket nem tudták bezsuppolni, most meg elkaptak egy párat.

Hogy a focinál maradjak, egy gondolat erejéig, ezzel szerintem vége az euro2012-es álmoknak.

 

És tudja valaki mit jelent az a szó, hogy böszmeség? Értelmező szótárban nem találtam. Fleto még új szavakat is kreált ebben a "szupi" kis beszédben. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy hazudtak a két fordulós választásban kiderült. Orbánék arra is helyezték a hangsúlyt: a kormány becsapott, új világ kezdődik, nem árulták el a gazdaság valós helyzetét stb. stb. Biztos emlékszel. Az mszp belátta, az emberek az mszp-re szavaztak.

Másrészről nem a hazgsággal volt itt baj asszem. Azt már megszoktuk. Pokorni azt mondta nem állnak össze a kisgazdákkal kormányzáskor: összeálltak. Orbán a '98-as győzelem után bejelentette, hogy más a kampány és más a kormány-program... válaszolva ezzel arra, hogy miért nincs nyoma az igérgetéseknek. Ezek mindig voltak... alapvetően a hangsúllyal volt a baj. Szar volt az hallani, hogy "hazudtunk" meg ilyenek. Még nekem is, aki rászavazok. Aztán szerencsére árnyalodott a kép, miután meglehetett hallgatni a teljes anyagot. Szerintem teljes mértékben vállalható. Csak a hangnem... az meg nem a nyilvánosságnak szólt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán szerencsére árnyalodott a kép, miután meglehetett hallgatni a teljes anyagot. Szerintem teljes mértékben vállalható. Csak a hangnem... az meg nem a nyilvánosságnak szólt.

Ezzel egyetértek, nem nekünk szólt.

Csak a káromkodás nem vállalható szerintem. nem álszenteskedni akarok, de nyomtatott sajtóban, politikus szájából nem való ilyesmi.

Az embereknek legalább ennyire moderálniuk kéne magukat, pláne, ha az ember fia éppen ügyvezető miniszter elknök és készül a következő ciklusára.

vannak nem trágár mégis indulatszavak. Csuda, fene, ejnye. Ezek megfelelő előadással egyenértékűek lehetnek, azokkal...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, persze, egyetértek: mindkét oldal hazudik és hazudott, és talán amíg a politika létezik, hazudni is fog. De egyik sem mondja ki. Mert amíg nem mondják ki, addig valamennyi hitelük marad. A hitelesség pedig elengedhetetlen, hogy a szavazóbázis egy bizonyos (esetleg döntő) hányada kitartson a párt mellett. De ha nincs hitel, megrendül a bizalom, ha megrendül a bizalom, tovább nő az elégedtlenség, ha tovább nő az elégedetlenség, akkor tovább nő a teher a kormányon, ha tovább nő a teher a kormányon, akkor pedig nem tudják tartani az EU által meghatározott felzárkózási lépéseket. Ez pedig mondanom sem kell, mivel járna...

 

Ezért fontos a hitelesség szerintem.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lokatellit: teljesen egyetértek. Gyurcsány most nem mondhat le. Mert az azt jelenti, hogy huliganizmussal célt lehet elérni. Kimegyünk pár százan, felgyujtunk pár kocsit és ugy lesz minden, ahogy akarjuk. Ha még a beszéd után lemond, az talán még elment volna (noha én egyáltalán nem pártoltam volna), de ezek után a zavargások után kutya kötelessége maradni. Ne legyünk már holmi Banán-köztársaság.

 

Donát: Én ugy érzem, hogy Gyurcsányéknak most azaz egyetlen járható út, ha végigviszik a reformokat. A külföldi gazdasági elemzők -igy például a legelismertebb európai gazdasági lap Financial Times szerint is. Jelenleg ezaz egyetlen amivel megtarthatják a szavazóikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Én ugy érzem, hogy Gyurcsányéknak most azaz egyetlen járható út, ha végigviszik a reformokat. A külföldi gazdasági elemzők -igy például a legelismertebb európai gazdasági lap Financial Times szerint is. Jelenleg ezaz egyetlen amivel megtarthatják a szavazóikat.

Pont ezt akartam írni :para: A főkönyvelőnk ma du. felolvasott néhány ilyen szakértői elemzést. Gazdaságilag-pénzügyileg az lenne a jó, ha maradna, mert ha lemond, akkor jönnének a valós gondok.

Holnap Pestre megyek, de azért sem fogok azon agyalni, hogy mi történhet majd velem az úton. Nem teszek ilyen szivességet a vandalizmusnak. Na jó, fényes nappal megyek és jövök, szóval valójában nem lesz okom félni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan ezt nem hiszem el????????Miért véditek ezt a hazaáruló tetvet??Mindenért az Orbán a felelős?Ody:vasárnap itthon sem volt.Bizonyítsd be hogy uszított.Gondolom 168 óra atv blikk olvasó vagy.Ne azt olvasd.A rongálással én sem értek egyet de nehogy már kimosd.Mi kell neked, hogy ezt a tetű komunnista bandát elitéld?Gyerekek vérében fürödjön vagy mi?Ha nem kerül ki a hangfelvétel, mikor vallotta volna be????????MI?Mikor?Soha?Ő az igazmondó??40 év alatt tönkrebaszták ezt az országot.A magyarságtudatot verték ki az emberekből.Gyilkoltak, hazudtak embereket hoztak lehetetlen helyzetbe.A rendszerváláskor meg hirtelen kapitalista lett mind.Most meg kiárusítják az országot a tőkének.Mi a fasz bajod van neked Orbánnal?Hogy szembe mer szállni ezzel a köcsög csöcselék hazaáruló mszp-vel?Az hogy ellentmond a nagy Gyurcsánynak aki azért vett el egy nőt(Apró "tömeggyilkos" Antal unokáját), hogy hatalmi és anyagi haszonhoz jusson?Aki egy meggyilkolt ember villájában lakik?Aki megveti a saját népét?Erre nézzek fel???????Belinkeljem az Orbán-kormány alatt mi történt, miket csináltak?Persze nem a nyomorult Mészáros ,Bolgár hazugságokat.4 év alatt Orbán többet tett ezért az Országért mint akármelyik komcsi bagázs.

Mit csinált Gyurcsány 2004 dec 5.-én?Szembeköpte a saját népét, ellenük kampányolt.Ez magyar ember????Azokat köpte szembe akik a magyarságunkat ,történelmünket őrizték még a Csau diktatúra alatt is.Ha le mész Erdélybe az utolsó kenyerüket megvágják, mert magyar vagy.

De védjétek öt.A rombolással én sem értek egyet, de ezt a kormányt el kell zavarni.

 

Elnézést a kirohanásért de nem szeretem ha indokolatlanul Orbánoznak.Szépen beetették a népet, hogy mindenért az Orbán a felelős.

Ody:Kezdj már el gondolkozni egy kicsit.Neked ez jó?Ha Gyurcsány azt mondja hogy az utolsó filléred, házad kell odaadod neki?Mert a Finencial Times-ban olvastad?Azt el sem tudod hinni hogy kaptak egy valag pénzt hogy ezt írják?

Szerinted ha emelik a terheket a vállalkozó be fogja vallani a többet????Lófaszt.A tisztességes is el fogja csalni.Kiszolgákják ezek a nyomorultak az Uniót mi meg beledöglünk.Gyurcsánynak több mint 1 milka a fizuja.Neki jóhogy nem számit.

Én nagyon remélem, hogy szombatonannyi ember gyűlik össze, hogy elzavarják ezeket.

Elég volt a 45-4-5 évből.

 

És arra kérlek titeket, hogy legalább itt ne uszítsatok.Gondoljátok át Magyarország történetét 45-től napjainkig.Kinek az érdeke ez a megosztás?Emlékezzetek milyen nevek voltak itt a nyolcvanas években?Medgyessy, Horn stb.Tehát az csak rágalom, hogy a mai mszp a régi mszmp.Ugyanmár.

 

 

Ody:Lehet, hogy a fentiekért kitiltasz, hisz nem ismersz el más véleményt(mint minden balos), de már az sem érdekel.Az igazságért megéri.Viszont a hozzászólást jó lenne ha nem törölnéd.Az téged minősítene.

 

 

Donát:ne féjl tölük.Látom szépen fogalmazol.Mondd az igazat.

 

 

 

UI: Én mondtam, hogy ne legyen itt politika.Pont Ody-tól féltem, hogy olyat ír be amire írnom kell.Ha meg lett volna állva én sem írom be a fentieket.Nem én kezdtem.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajjaj Frenkie :para:

 

 

Nemcsak Odynak, neked is, sőt mindenkinek el kell fogadnia, hogy van más nézőpont is. Mindannyian meg vagyunk győződve nézőpontunk helyességéről, de mivel ez egy fórum, és nem politikai, csak éppen hogy szabad érinteni a témát.

 

Ami biztos: Bommar: A reformokat végig KELL vinni, ez nem kérdéses. Csak az nem mindegy hogy egy olyan ember irányítása alatt, akiről most kiderült, hogy gyakorlatilag hiteltelen, vagy egy olyan ember irányítása alatt, aki mondjuk ki áll a nép, az országgyűlés, stb. elé, és azt mondja: Emberek. Az államháztartás gyakorlatilag olyan szinten felborult, hogy ha Uniós tagok akarunk maradni, reformok kellenek. Végig kell csinálnunk. Igaz, hogy most már Gyurcsány is ezt mondja, csakhogy ő eredetileg ( a kampány és etetés miatt) mást mondott, így gyakorlatilag hiteltelenné vált. Nem a legjobb példa, de mégis felhoznám, a "jön a farkas" szlogenű mesét. Ott is mire valóban jött a farkas, már senki sem hitte el. Itt annyiban hasonló helyzet van, hogy az emberek ezúttal sem tudják már mi igaz, és mi nem. Mikor jön valóban a farkas, és mikor van csupán kampányfogásról szó.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.