Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na pontosan az ilyenek miatt kellett törölni a Politika topikot... indokolatlanul durva és sértő, nem csak Ody-ra, de minden balosra nézve, révén most egyszerűen hülyének titultad mindet. És igenis, tessék törölni, én kérem, engem lehet minősíteni. És jó lenne, ha minden ilyen hozzászólás megszűnne. Ez eddig egy jó hely volt, ne ezzel rontsuk el. Ahogy Szsisz oly jól beidézte, itt nincs háború, hacsak el nem hozzuk. Hát ne hozzuk. A politika nem éri meg, hogy azzal leromboljuk mindazt, amit itt elértünk, amit átéltünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen frenkie! Olvasd már el miket írtál! Zsigeri gyűlölet. Olyan mint az utcán is van... Én vagyok elfogult és vak? Akkor Te mi vagy ember? Kapjál már magadhoz. Igazi pszicho jobbos szöveged van.....mint annak a sok tetű agymosottnak ott a barikádokon.

 

Próbálj meg kultúráltan megnyilvánulni, mint Csabai Donát. Itt senki nem kíváncsi erre a stílusra.

 

Amúgy meg nem vagyok semmilyen...se balos se jobbos, és ne fenyegessél engem mit törölhetek, meg mit nem ok? Ez nem politikai fórum, ide nem kell ez a szenny.

 

Jobb lesz inkább ha magaddal foglalkozol, és megtanulod hogy elfogadd más véleményét is. Sok sikert hozzá.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kapjál már magadhoz. Igazi pszicho jobbos szöveged van.....mint annak a sok tetű agymosottnak ott a barikádokon.

 

Próbálj meg kultúráltan megnyilvánulni, mint Csabai Donát. Itt senki nem kíváncsi erre a stílusra.

Egyet értek!

Frenkie vegyél vissza.

Senki még meg sem közelítette ezt az indokulatlanul durva hangnemet.

Sose azzal van gond, amit mond az ember, hanem, hogy mondja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Ez tényleg elég durva volt. Minden egyes megnyilvánulásra lehetne valamit reagálni, de inkább nem teszem. Teljesen igaza van Donátnak, hogy mindenki mondja a magáét, és az ellenkezőjéről nem lehet meggyőzni. Engem sem lehetne.

Én kitartok GYF mellett. Végig kell vinnie a reformokat. Meg kell adni neki a lehetőséget rá. És mivel egy erős ember, nem fog lemondani. /mint azt már többször nyilatkozta is/ Ahhoz nem elég pár ember az utcán. Ha kell akkor megfékezik őket. Mellesleg Orbán nem mondta h NE menjenek ki az utcákra és ne tüntessenek. Ennek pont az ellenkezőjét mondta. Nyugodtan menjenek ki, nyílvánítsák ki az akaratukat és legyen rendszerváltás! Szerencsére ezt jogi úton nem fogja tudni eléri, GYF meg nem mond le. A választásoktól meg nem tudom mit várnak. Talán csodát. De ezzel sem fognak semmit se elérni még ha fordítanának is.

Arról meg hogy tüntetnek, már alapban is megvan a véleményem. Ezek a rendeletek bár tényleg kemények, meg kellett hozni őket. Én sem örülök h fizetnem kell majd a tanulásért. Anyukám meg a vizit díjért. Na és? Kifizetjük és kész. Az országnak most összefogás kéne, nem pedig széthúzás. ÉS akkor jönnek a vandálok és szétvernek mindent amivel jópár millát kivesznek még ráadásként a kasszából. És akkor a többi tünetőt meg védik, mert hogy elenyésző része csak, aki tört és zúzott.

Most csak egy /hülye/ példát hozok fel: az iwiw-en pillanatok alatt fórumok jöttek létre ennek a kibeszélésre, ami igazából nem is beszélgetés volt, hanem komplett rágalmazás és tüntetésekre való felbújtás. A fele szerintem azt sem tudja mi történik és hogy miért folyik ez az egész.

Szerencsére a pécsiek kicsit észbe kaptak, de ahogy olvastam itt is lesz pár marha. De csak merjenek bármit is megrongálni...

Itt a tandíj ellen volt tüntetés pár napja az egyetem előtt. Aztán buli...na még szép h olyan sokan elmentek.

Najó. Azt hiszem ennyi. Remélem nem voltam túl kemény. Csak mikor látom mi történik Pesten és az egész országban, akkor elönt a méreg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülök neki, hogy a tegnapi este viszonylagos nyugalommal telt. Sokat számit, hogy elötte este megmutatta a rendőrség a csőcseléknek: az utcákon a Rend az úr. Végre nem töketlenkedtek (és nagyon helyes hogy bemondták a hirekben, hogy gumi vagy éleslőszert is használhatnak... ez a nagy részét otthon tartotta). Mostmár tényleg csak a szombati Fidesz-naggyűlés miatt van tartanivalónk. Sajnos a fórumokon a huligánok jó ideje láthatoan arra akarnak időziteni. De ha az is rendben lezajlik (vagy Orbán visszavonja, ahogy a csütörtöki Diáktüntetést is visszovonták, az esetleges huligán-bandák feltünése miatt) akkor nyugodtan dölhetünk hátra szerintem. Remélem nem kiabálom el.

 

frenkie: Asszem erről a hangnemől volt szó a politika topicban... mint láthatod Donátot se bántotta senki a véleménye miatt. Semmitől sincs "félnivalója", ahogy irod. És nyugodt lehetsz benne: neked sincs... csak arra kérünk, hogy a személyeskedést, ami eddig teljesen hiányzott a vitából, ne hozd be ide. Köszi.

 

Donát: "csakhogy ő eredetileg ( a kampány és etetés miatt) mást mondott, így gyakorlatilag hiteltelenné vált"

 

Abban feltétlen egyetértek, hogy bizonyos dolgok már nem annyira hitelesek. Másrészt: a reformok bevezetése három hónapja tart, nagyrészük szeptember elseje óta érvényben van és a jövő januárban életbe lépőket már elfogadták. Ez viszont óriási mértékben növeli a hitelességüket nemcsak a választoknak, hanem a külföldnek is. Magyarországot úgy kezelik most, mint talán az elmúlt cirka 10 évben még soha: az EU folyamatosan bizalommal követi az eseményeket, a gazdasági szakértőik végre pozitivan nyilatkoznak rólunk és a botrányra is nagyrészük annyit mondott "valóban hazudtak, amit eddig is tudtunk, de ők vezetik be a reformot". Ahogy én látom a külföldiek elött már hitelesnek számítanak...

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fidesz lefújta a szombati nagybulit. Észbe kaptak. Tegnap meg azért nem volt bunyó mert Fradi meccs volt. Bár szeretnám azt hinni, hogy végre kellően erélyes lesz a rendőrség a csőcselék ellen akik szinte meggyalázzák az egész tüntetést.

Én igazság szerint az egész politikai elitet megfosztanám a vagyonuktól és kitenném őket az utcára. Nézzétek mit tettetek 16 év alatt címszóval. Nincs jó politikus csak rossz és mégrosszabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm. Szóval Frenkie volt az első, akinek megismertük a másik arcát is.

 

Arról meg, amit írtatok: aki úgy érzi hogy ő magyar és nem engedi hogy az utolsó fillérjét elvegyék, az ne a magyar államkassza kontójára vandálkodjon. El vagyunk adósodva. Ezek meg hazafiasan hazaviszik ami a kezük ügyébe kerül. (pl a karton cigit az MTV büféjéből....)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen? És hogy lehet pl. a tálcát olyanná varázsolni? Mert én eddig mindig az alapból beállítottak nem túl széles skáláján mozogtam. Vagy interneten vannak ilyen skinnek?

 

 

Donát

Ez a Windows Vista skin.

Írd be a keresőbe ezt:

Windows Vista Style Pack 5.0

 

Létezik vagy 10000 féle skin, de a fentebb említetthez nem kell külön program, a többihez pedig kell.Ami nagyon lelassítja a gépet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.