Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Úgy látszik, én vagyok az egyetlen, akinek majdnem mindig csak a lomtár van kinn az asztalon :) Meg ha leszedek valamit, egy-két napig az is, hogy ne felejtsem el megnézni (pl. videók).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik, én vagyok az egyetlen, akinek majdnem mindig csak a lomtár van kinn az asztalon :) Meg ha leszedek valamit, egy-két napig az is, hogy ne felejtsem el megnézni (pl. videók).

Ma éppen így néz ki a gépem asztala:

 

desktop_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejnye de szép az a sárkány! Honnan van?

Csak beírtam a "dragon wallpaper"-t a Google képkeresőjébe és úgy találtam.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://ufo.zug.hu/--> Halálra röhögtem magam ezen az oldalon, annyira szánalmas hülyeségeket írnak.

Idézet:

"Gyermekkora óta háromszor rabolták el földönkívüliek, legutóbb 20 éves korában, amikor ismeretlen célra spermát vettek tőle - állítja egy kanadai férfi"

 

 

GTASA:

"I need this!"

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom Dzséjt te is Cod fan vagy :)

Hát párszor végignyomtam :)

 

És nálatok is ott van az elmaradhatatlan gta sa

Ja, fenn van már mióta, csak már egyszer végig is kéne vinnem, és nem csak úgy kocsikázgatni kéne vele :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt Ody figyelmébe ajánlom:

 

"Los Angelesben rendeztek a héten konfereciát a 2001. szeptemeber 11-i terrortámadások kapcsán.

A legnagyobb felhördülést még is az egyik szervező, Ken Jenkis előadása váltotta ki. Ő nem egyszerűen az amerikai kormányt, vagy a földönkívülieket vádlta meg a merényletek elkövetésével, hanem azt fejtegette: Bush együttműködött az ufókkal és a földönkívüliekkel romboltatta le a new york-I épületeket. "

(ugyanarról a honlapról)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sárkányszív mint Word doksi? Mit takar az?

 

És végignézve a repertoárt: az Egy élet meséjével mi van?

A Sárkányszív pillanatnyilag egy saját regény, ami készülőfélben van. Csak éppen még nem adtam neki címet, tegnapelőtt pl még csak egszerűen 1 volt a címe. A Sárkányszív amúgy egy pilóta hívójelét takarja.

 

Az egy élet meséje meg úgy áll, mint a műveim többsége. Erősen stagnál. Sőt, ez spec fogy, mert egy fél fejezetet töröltem belőle.

 

Bomarr: Impozáns a háttérképed :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addig már eljutottam a vírusokkal, hogy van két trójai, amit egyszerűen nem írtanak ki a NOD és AVAS programok. A NOD azt írja ki, hogy a c meghajtó system volume szekcióban van a kis ****, de nm írtja le. Van valami javaslat az írtás módjára?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem jelenleg ez van mert megnyugtat.De már vagy 1000 szer cseréltem már háttérképet.Minden volt már. De mot jelenleg semmit nem tudnék elviselni sem apám sem a csajok részéről.

 

Íme: :)

 

asztal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.