Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Működik, csak hát porosodik aktívan újra...

 

Amúgy megjegyzem, te voltál az első és ezidáig az egyetlen akit érdekel a gépem hogyléte. A többiek sajnálatos módon a fülük botját sem mozdították.... nekik amúgy azért sajnálatos, mert az előbb fogtam egy tükröt, egy polcot, meg a fotógépem időzítőjét.... :cry:

Szép ez a Grivis avatar ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves drága Krande! Minket nem a por helyzet érdekel, hanem más. ;)

:cry:

 

Hosszú távú jótanácsként mondom: ha valami más érdekel, akkor első körben legalább próbálj úgy tenni, mintha a porhelyzet is érdekelne.... sőt, az érdekelne a legjobban!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Gratula a 10x300hoz! Lassan én is elérek egy szép számot. ;)

Obi1 és Coce: Azért nem csak a codec-eken múlik és a lejátszón. De ki fogom próbálni VLC playerrel is őket. Szerencsére van fenn a gépen, de eddig nem próbáltam vele. Mindent BS-el játszok le.

Krande: Már át is lettem keresztelve? ;) Mind1. Azért örülök h bejött az avatár.

És különben minden rendben a gépeddel? :cry::):D

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy megjegyzem, te voltál az első és ezidáig az egyetlen akit érdekel a gépem hogyléte. A többiek sajnálatos módon a fülük botját sem mozdították....

Részemről majdnem naprakész vagyok Pika ügyében (meg hogy apcid hogyan bánik vele), szóval ugye nem baj, ha én nem érdeklődök felőle? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy kicsit komplikáltabb néha a dolog.

Ezek kellenek még:

CoreAVC codec 1.1Pro

AC3 Filter

Plusz egy BSPlayer 2.1 pro - Ezen belül is át kell állítani pár beállítást.

Ennyire azért nem komplikált. ;) Tegyél még fel vagy 2 csomagot, és a végén már egy sima avi se fog menni. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is csak ezek vannak most, és minden oké.

Egy hete öcsém felrakott az új vinyóra valami új windows-t, abban volt egy codec pakk, amit figyelt a fene, és jól össze is kabalyodtak a dolgok. Le kellett mindent szednem és újra telepítenem a QT-t meg az Ace-t. Azóta semmi gáz ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én gépem meg állandóan azt pofázza hogy "System failes, keep in test", vagy mit. A legutóbbi újratelepítés előtt is szövegelte, pedig minden jól működik és a rendszerelemző progijaim se találnak semmi hibát. Nem bírja az ASUS alaplapom az Nvidia Nforce drivert vagy mit akar? Végül is azt adták hozzá. És az SP2-t se raktam fel.

 

Egy valami csak hibádzik: a feszültség monitor egy nemtudommilyen értéket +3.3V-nek ad meg és 2.9-et jelez. Azt keveselli, de hogy ezért ugat-e azt nem tudom. A tápegység lenne az?

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az mkv kiterjesztésű hd videókhoz kellenek az elöbb említett programok.

Haali Media Splitter > http://haali.cs.msu.ru/mkv/ (jobb felső sarok Matroska Splitter)

CoreAVC > http://rapidshare.de/files/27052496/CoreAV...CK-IND.zip.html

AC3Filter > http://www.free-codecs.com/download/AC3_Filter.htm

BSPlayer >

http://rapidshare.de/files/36092046/BS.Pla...r-CORE.zip.html

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd linkelhecc be nekünk szép (nagy) képeket! ;)

http://download.yousendit.com/73ACFE452FE96C9D

 

Pár darab kép, persze mozgásban az igazi.A vicces az hogy a mérete fel akkora(4 gb) mint az eredeti DVD-nek.

 

Persze nem olyan mint a hd-lotr...

Ezeket sasoljátok meg:

http://upload.georgeownsme.com/image.php/2819.png

http://upload.georgeownsme.com/image.php/2818.png

http://upload.georgeownsme.com/image.php/2821.png

 

A mérete csekély 34 gb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az megeshet, hogy tápegység kínja van. Bár nálam mikor ilyen kínja volt, akkor egyszerűen bedobálta a kék halált.

úgy tűnik tápos baja volt. :)

Emerre meg elkelne egy hangtompító. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Mindenkinek!

 

Gondoltam ma visszajövök, megnézem mi a helyzet.Hát semmi nem változott.Ennek a lényege a következő.Mivel Ody,Lokatelli, kudarmudat azt állítják ,hogy Nemzetáruló ferkó a magyarok megváltó istene, ezért az IGAZ.Aki ennek ellentmond az fasiszta, csőcselék, agymosott, és Orbánimádó.Az nem zavar titeket, hogy egy általam ,vagy Donát által tisztelt embert pocskondiáztok.Ez nektek a tolerancia?Orbánt elmondani mindenféle köcsögnek?Mert más úton akar járni mint GYF?Mivel az EU azt mondja Gyurcsánynak maradnia kell.Mint a Kádár-rendszerben.Amit a Szovjetunió mond az igaz.Kész.

Az nem merült fel bennetek, hogy amivel Orbánt vádoljátok, egy szemernyi bizonyíték sincs?Hogy esetleg lejáratás céljából nyomták be a fejekbe(amint látom rajtatok el is érték a céljukat)?Honnan tudtok pl a bányaügyről?Csak nem a Heti tetvesből?És az igaz lesz mert Bajor mondja?

Ellenben Gyurcsányról mind igaz.

1. Egy olyan ember az apósa, aki az '56-os megtorlásokban részt vett.

2. Kisz-vezér volt.

 

És az sem jut eszetekbe, hogy az ország miért van itt?Nem talán a Rákosi és Kádár-rendszer miatt?Nem ott vettek fel tengernyi kölcsönt, nem ott gyártottak eladhatatlan termékeket?Minden jó volt addig míg Orbán nem került hatalomra?

 

Még adok egy gondolkodnivalót.A rendszerváltáskor, szerintetek az mszmp teljesen megszünt és demokraták lettek helyetük?Teljesen logikus, hogy simán átmentették a hatalmukat, és pénzüket.Ezért kommmunistáznak még ma is.Mert ugyanazok.Természetesen nem szó szerint kommunisták.Ök sosem voltak azok.Elvtelenek.Kiszolgálták a ruszkikat, most az EU-t és az USA-t.Nem érdekli őket az ország érdekei.A fenti vádakat a tetteik támasztják alá.

 

 

A tüntetrésekről csak annyit, hogy Nyugat-Európában ez természetes.Nem kell csőcselékezni, meg félni.Van akit még nem lehet megvezetni.Van aki még kiáll valamilyen értékekért.

Én megmondom öszintén remélem kirobban az országban egy totális forradalom, és a komcsikat örökre kiszorítják innen.

 

 

Na de nektek a fenteik nem lényegesek, a lényeg, hogy az ellenség megvan.Orbán Viktor.Lehet szidni őt hölgyeim és uraim.Akkor is bebukták a választást, és akkor is be lett bizonyítva, hogy a tv2 a kormány érdekeit szolgálja.Sváby elvtársat olyan szénné égette Orbán a saját műsorában a tényekkel, hogy öröm volt nézni.

De nézzétek minnél többször, abban van az igazság.

 

 

Ody: Ne viccelj már.Te olyan balos vagy, hogy tőled balra már csak Lenin áll.Te beszélsz toleranciáróél?Nézd már meg miket írkáltál be.Te kezdted ezt az egészet.Ha tisztességesen beszéltél volna én sem írok be csúnyát.A te értékrended: Mindenki hülye aki nem azt gondolja mint én.És csak vádaskodni tudsz, bizonyítékod nincs.Ez illlik a többi balos kartársra is.A legtisztességesebb Bomarr volt aki leírta miért nem kedveli Orbánt, de leírta ,hogy van okos gondolata is.Ő tényleg nem elfogult.

 

Nem baj fizessetek Gyurcsánynak, ingatlanadót is.Ne zavarjon a hazugság, a házatokat is adjátok neki oda.Mert a bűnbak megvan.Orbán Viktor.

 

További jó gyűlölködést kívánok.

 

 

Szívem szerint elmennék erről a fórumról de a Star Wars fontosabb.Higgyétek el nagyon szomorú vagyok emiatt.Egy nagyon jó kis közösség volt itt, ahova öröm volt benézni, de most már minden megváltozott.Egyszerüen nem bírok már rátok úgy nézni mint régen, mikor eszembe jut, hogy Gyurcsányt támogatjátok, aki most teszi totálisan a hazámat.Tényleg sajnálom.Ezerszer meg lett mondva ,hogy itt ne legyen politika.Behoztátok.

 

Olvasni mindig fogom a fórumot, de beírni lehet, hogy már nem fogok.

 

Béke legyen veletek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.