Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát amikor elindul a játék, nekem mindig kicsit megberreg a flopi meghajtó, de ennek tudtommal semmi negatív hatása nincs. Persze lehet, hogy ez is üres fecsegés...

 

 

Donát

Ez nem az, de üres fecsegésen nem a két kérdést, hanem azt értettem hogy ha elkezdek ezen diskurálni akkor nemigen jutok egyről a kettőre.

A tesó nyavalyog hogy valami mozgó alkatrész kopik el közben, pedig ha lenne is tőle baja olcsón lehetne venni egy újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak segíteni akartam, csak nem tudtam, mire gondolsz... De nem baj, tanulság ebből az, hogy legközelebb majd meggondolom, hogy akarjak-e...

 

 

Donát

Ne hülyéskedj már. A szándék volt a fontos ami jó volt csak nem a legjobb hangulatban néztem be ide és írtam amit írtam. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi gond, végül is ma mindenkitől hasonló formátumú és kedves üzenetek kaptam egész idő alatt... úgyhogy idegileg teljesen kész vagyok, de majd elmúlik, mint minden...

 

 

Donát

Megértelek.

Ismerős szitu. Nagyon is az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy csak a játék indításnál, vagy a gépínditásnál is baromkodik-e a floppy meghajtó. Mert a kék menüben lehet, amit a gép bekapcsolásánál a DEL billentyű habzó szájjal való ütlegelésével lehet behozni, azt beállítani, vagy átállítani, hogy BOOT-olás terén ne vegye figyelembe a floppy meghajtót, vagy elsődleges bootolást a winyóra kell állítani, a floppyt meg vagy 4. forrásra kell állítani. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy csak a játék indításnál, vagy a gépínditásnál is baromkodik-e a floppy meghajtó. Mert a kék menüben lehet, amit a gép bekapcsolásánál a DEL billentyű habzó szájjal való ütlegelésével lehet behozni, azt beállítani, vagy átállítani, hogy BOOT-olás terén ne vegye figyelembe a floppy meghajtót, vagy elsődleges bootolást a winyóra kell állítani, a floppyt meg vagy 4. forrásra kell állítani. :para:

Az a kék menü a setup (a köznyelv biosnak is szokta hívni), és nem mindig a DEL billentyű hozza elő, alaplapja vállogatja. Amúgy nem kell félteni a floppy-t, tönkre megy az anélkül is. Mivel már a DVD és CD meghajtók lenyomták, így a mostani gépekhez már nem is adnak, a floppy meghajtókat ezért már csak nem is tudom miért gyártják, és elég gyatrák is. Akárcsak a floppyk, amikből egy 20-as dobozból 21 egy-két olvasás után bemondja az unalmast. Viszont annál jobb belőlük Enterprise űrhajót készíteni, a suliban már egy egész kollekciónk van :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de most akkor melyik hozzászólás a célravezetőbb? A kék menü vagy a Setup? :para:

kék menü=setup, viszont hiába az átállítás, nem fog elnyugodni a floppy indításkor, mert a gép azt mindig ellenőrzi, kivéve az újabbak. Meg a Windows is előszeretettel matat utánna betöltéskor, így végül is tök mindegy. Náma imigyen van: CD, Hard Disc, Floppy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem kell félteni a floppy-t, tönkre megy az anélkül is. Mivel már a DVD és CD meghajtók lenyomták

Én már CD-meghajtót se kaptam.

Azokat az űrhajókat meg fotózd le és tedd be a gyűjtikbe valamikor. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kék menü=setup, viszont hiába az átállítás, nem fog elnyugodni a floppy indításkor, mert a gép azt mindig ellenőrzi, kivéve az újabbak. Meg a Windows is előszeretettel matat utánna betöltéskor, így végül is tök mindegy. Náma imigyen van: CD, Hard Disc, Floppy.

Nálam Hard disc->CD

Windows telepítések előtt meg mindig átállítom. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Floppyra visszatérve: az egyetlen amivel anyám gépe még elboldogul. A CD-olvasója nem nyílik ki, a CD-író néha kegyetlennagy sületlenségeket ír... viszont a floppy az működik. Bár az is igaz hogy nem USB-s egy évig fogja a port jellegű hanem klaszikus :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, a mai nap nagy nap nekem. Ezennel hivatalosan véget ért a tanulói "időszakom", mivel ma sikeresen lediplomáztam és le-államvizsgáztam a Szent Isvtán Egyetem közgazdász szakán. Kicsit furcsa, hogy 17 évnyi tanulás után ennek is vége és tudom, hogy nem idejön, de annyira felvagyok dobva, hogy gondoltam megosztom veletek :)

Persze egyenlőre csak az iskola ér véget, a tanulás nem. Még két felsőfokú nyelv-vizsga és a jogsi lerakása elöttem áll, de az már egy másik történet.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.