Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Akkor Te a múltban élsz barátom, ami persze nem baj. :D Ellenben JMJ munkássága jöhet, bár ott is a korai albumai ütnek igazán. A nagy Oxygen, Equinox, Magnetic Fields trió.

Nem a múltban, hanem az igényességben :P:D:)

 

Amúgy a mai slágerek überszánalmasak és kilencven százalékok a nagy elődökét dolgozza fel. Gágyi. :P

 

 

Másrészről meg kapaszkodj meg fater mert kértem jazz-t egy kis tesztelgésre :D Méghozzá Diana Krall egyik koncertjét.

Most mond meg milyen elfajzott gyermeket nemzettél! :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a múltban, hanem az igényességben :D :D :)

 

Amúgy a mai slágerek überszánalmasak és kilencven százalékok a nagy elődökét dolgozza fel. Gágyi. :D

Csak nehogy abba a csapdába ess, hogy ítélőszék legyél az igényesség kérdésében. Ráadásul olyan dolgok felett ne itélkezz amit nem is ismersz. Ezeket a igényes zenéket egy komolyzene rajongó csuklóból befikázza (és persze nem lenne igaza). Szóval csak mértékkel borogassanak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másrészről meg kapaszkodj meg fater mert kértem jazz-t egy kis tesztelgésre :D Méghozzá Diana Krall egyik koncertjét.

Most mond meg milyen elfajzott gyermeket nemzettél! :D :D :D

Még nem jutott el hozzád? A végén még nézek neked a neten, hogy hozzájuss :)

Egyébként anyádnak nincs köze ahhoz, hogy ilyenre sikerültél? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem jutott el hozzád? A végén még nézek neked a neten, hogy hozzájuss :)

Egyébként anyádnak nincs köze ahhoz, hogy ilyenre sikerültél? :D

Már írtam az illetékesnek, úgyhogy a következő évek bármelyikén felbukkanhat az ajtóm előtt. Máramennyire elhatározott tud lenni ezekben a dolgokban. :D

A youtube-on meg már láttam tőle klipet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az éppen aktuális kedvencemet '87 óta szeretem. Közben eltévelyedtem metal irányba, dehát kicsi voltam. Amúgy meg nem kell fölényeskedni.

 

Ma 90%-a a zenének kommersz sz*r, nem szól semmiről, csak a testrészek mutogatásáról. A Depeche Mode egy a nagyon ritka kivételek közül. Szal' ha valamit szidni akarsz, akkor válogass a moslékból. Van bőven.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az éppen aktuális kedvencemet '87 óta szeretem. Közben eltévelyedtem metal irányba, dehát kicsi voltam. Amúgy meg nem kell fölényeskedni.

 

Ma 90%-a a zenének kommersz sz*r, nem szól semmiről, csak a testrészek mutogatásáról. A Depeche Mode egy a nagyon ritka kivételek közül. Szal' ha valamit szidni akarsz, akkor válogass a moslékból. Van bőven.

Ne szívd mellre. :) Minimum az, hogy kiállsz a kedvenced mellett. Én rosszat nem mondtam róluk, csak azt, hogy nekem borzalmas a zenéjük. Ennyi.

Annó az általános suliban ugyanannyian utálták mint amennyien szerették. Szóval pro és kontra. Tőlem marha távol áll a zenéjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mi van emberek, senkinek semmi érdekes esemény nem volt idén?

Nálam egyszerű a válasz.

A FOCI VB!

Az olaszok menetelése egy valóra vált álom.

Ha a vb-n belül ki kéne emelnem egy momentumot, az a előgöntő utolsó két perce lenne. Akkora eksztázist még soha nem éltem át előtte. Szinte úgy emlékszem a történtekre, mintha magamon kívül lettem volna. Óriási örök elmény. Talán nem csak 2006 legjobb élménye.

Itt a gól olasz kommentárral valami frenetikus a hangulata, annyira, hogy meg is szereztem a meccset olasz kommentárral(láttam némettel is összefoglalót, de az annyira nem vidám), hát az is valami külön élmény.

Zárásként annyit, hogy GOL DI GROSSO. Ez a pali életében nem mondott ennyiszer egy mondatot egymás után.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az egyik említésre méltó ezévben az volt hogy eldobhattam a szemüveget, a másik meg az hogy elkezdtem itt fórumozni.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zárásként annyit, hogy GOL DI GROSSO.

Képzeld el mit üvöltene Hajdu B. egy VB elödöntőben szerzett sorsdöntő magyar gólnak. :) Túltenne ezen a Grosso-s manuson. :D Anno Knézy tudott lelkesedni nagyon, pl. Grashoppers-FTC.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno Knézí tudott lelkesedni nagyon, pl. Grashoppers-FTC.

Knézy tényleg jól nyomta.

Az egyik hokimeccses bekiabálását sosem felejtem el.

"Kopat a back rálövi, eltalálja Salót, a korong végiggurul a vállán és begurul a gólvonalon túlra!!!" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kiknek szól Ody? :peace: .Nekem is egy zenei élmény volt az év csúcsa.A májusi Tankcsapda lemezbemutató koncert a Kisstadionban.Nagyon jó show-t csináltak.Én még nem nőttem ki a rock-ból és nem is fogok, főleg azért mert örök, és nekem az a nagybetűs zene.Amikor ténylehg ki kell állni és eljátszani a gitárral a zenét.Meg a Wigwamban(egy pesti rockklub), is jár egy csomó ötvenéves, és nem néznek ki hülyén ,mig agy diszkóba nem illenek oda.

Ennek ellenére tisztelem a Mode munkásságát is, de nem jön be a zenéjük.

 

 

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok.Holnap du elindulok aztán csak iszok bulizok, és elsején valamikor délben magamhoz térek.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se a Rock-ot, se a diszkó zenét se szeretem különösképpen(se a többi divatzenét).

Az elmúlt időben inkább filmzenére hajtok, nekem sokkal jobban bejönnek mint a "jólmegmondomavilágnakhogymilyenegyediastílusom" zenék.

DM jöhet dögivel! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kiknek szól Ody? :)

Nekünk. :peace:

 

Amúgy igazad van a rock zenével kapcsolatban, csak úgy látszik én nem bírtam megragadni nála. BUÉK előre is, és remélem jól elázol holnap. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.