Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát, én élőben a Padlásban láttam, nem is tudom, hány éve már...Nagyon sajnálom, tényleg fiatal volt :)  :D  :D

Igen, sok jó szerepe volt, sok filmben/színdarabban. Kár érte. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, milyen érdekes élményem volt tegnap :D

Havernál voltunk néhányan névnapozni (előre szólok, hogy most nem voltam jó, és ittam kb. négy pohár bort, persze nem rosszakat, egyik srácéknak pincészetük van, és jót hozott), és éjfél után leálltunk csocsózni. Mivel addigra négyen maradtunk, kénytelenek voltak a fiúk velem játszani, aki még sosem került ezen játék közelébe. Na hadd ne mondjam, hogy miket nem csináltam, hehe de ők is néha :para: Kb. két órát játszottunk, és hála az Erőnek csak egyszer kapott ki totálisan a "csapatom", és nyertünk is tisztességgel, ami egy kicsit nekem is köszönhető volt, néha egész jó passzokat adtam (azt viszont nem tudtam elsajátítani, hogy én is olyan pattogósan adogassam a golyót, szóval csak olyan lassacskán ment :D ) :o Jó volt na, élveztem a játékot annak ellenére, hogy hülye vagyok hozzá (hiába a gyakszi hiánya) :sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csócsót én is szeretem, haverom vitt bele. :para: Azóta már legyőztem párszor. "Legyőzhetem őt, ha akarom" :D

:D:o

Velem ilyen nem igazán lesz, mert jó sokáig nem fogok olyan helyzetbe kerülni, hogy játsszak, vagyis picit gyakoroljam a bénázást :sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam inkább biliárd és bowling az, ami bejön. :D

Még nem bowlingoztam, így nem tudom, hogy bejönne-e :D

 

Obi1, és mit hamiskártyázol? :sick: Egek, de rég játszottam bármit is :para:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.