Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Meghalt Darvas Iván :(

Nyugoodjék békében :D

 

Nocsak! Mesélj dédpapi! icon4.gif

18 éven aluliaknak ilyen nem való :D

 

Egyébként a nap híre, hogy George Michael férjhez megy. icon4.gif

Aha... és az ki, valami buzakereskedő buzmókus? (Na jó, hallottam már a nevét, valami zenész, ha tippelnem kéne.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:( Nem vetem ki a hálóm mindenkire. Az asszony és a fiam jobb ha csendben marad. Az erkölcsrendészet már vizsgálódik. :D

Úristen, eltévelyedek a családi kapcsolatok kusza szálaiban. Egyébként rosszul járnál szerintem a háló kivetéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez a gyakorlati vizsga, éppen azon vok. Egy óra elment, mire a tanárral rájöttünk, hogy el van ba**va a gép, amit kaptam. Most már telepíthetem a Novell-t. Ami még egy óra malmozás.... azért drukkoljatok. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:( Nem vetem ki a hálóm mindenkire. Az asszony és a fiam jobb ha csendben marad. Az erkölcsrendészet már vizsgálódik. :D

Nagy pernahajderek vannak ebben a CSALÁDban :D

Hugit meg egy nagy és erős bátyó védi a magadfajtától :D Elvégre te a mostohaapja lennél :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez a gyakorlati vizsga, éppen azon vok. Egy óra elment, mire a tanárral rájöttünk, hogy el van ba**va a gép, amit kaptam. Most már telepíthetem a Novell-t. Ami még egy óra malmozás.... azért drukkoljatok. :(

Hajrá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lokatelli, orki, oldi, karrde: köszi. Sikerült, kínszenvedéses volt, de sikerült. Holnap még egy szóbeli, aztán ha sikerül olyan tételt kihúznom, aminek minden pontjáról tudok valamit nyökögni (tehát nem lesz disztributivitás, konjukció, fibonacci... mondjuk ezt még el is tudnám mondani), akkor végre lesz papírom arról, hogy értek a gépekhez :(

De előtte még leszámolok egy elsőssel, aki "megcsináltam a dos partíciót a vizsgázóknak" felkiálltással szétb*szta a partíciós tábláját a vizsgagépemnek.

 

Kedves dédunokám, nem aludtam el, de közel voltam hozzá :D

Hajlott korom már nem bírja az ilyen lelki-testi strapát, engem már az ifjaknak kéne eltartania :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves dédunokám, nem aludtam el, de közel voltam hozzá :P

Hajlott korom már nem bírja az ilyen lelki-testi strapát, engem már az ifjaknak kéne eltartania :(

Ezzel jön az apám is :D Bár ő nem a korára hanem az illuminált állapotára fogja :D :D :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nekem is lehet szurkolni holnap egészen 8-10ig akkor lesz matek irásbeli

Hajrá!

 

Karrde, köszi, de még nem derült ki, hogy átmentem-e, majd holnap megmondják, mielőtt bemegyek írásbelire. De nagyon valószínű, hogy átmentem azért gyakorlatból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.