Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

És a h*lyék meg megveszik, mert azokon szedik meg magukat ezek a lelkek.

Én rendeltem a palitól, de nem fizettem ki.H*lye azért nem vagyok. :)

 

Találjátok ki hogy ki ment át töriből?Ötös lett az egész éves anyagból való számonkérés, szóval már javában tart az ünnepi vedelés. :)

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula, csak sikerült :)

 

Én pl. így szereztem meg a CW szériát 2005-ben(amúgy menüs is, magyar szövegekkel, szerintem szép munka volt összeállítani így), de nekem csak pár száz forintba került, akkor vettem át, mikor amúgy is Pesten volt dolgom. Döbbenetes ez a több ezer Ft, amit itt írtatok :)

 

A poszterek, már ahol és ha kapható, általában egy ezresért mennek boltban.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy ennek a poszternek van egy "bővített verziója" is:

Nem tudtok valamit róla?

[Én is gratulálok, Obi1! Nem kis teljesítmény! :)  :) ]

Ez a kép amit beraktál a Filmzene bakelit hátlapja. Ugyanez a kép van a Magyarországon megjelent Birodalom visszavág regényen is, hogy ki festette nem tudom. Poszterhez hasonlít, de mivel ez a kép borító jobban ki kell hangsúlyoznia a film cselekményét, eseményeit, mint egy poszternek, aminek elég a film hangulatát megfognia szerintem ez lehet.

 

Gratula Obi1!

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kép amit beraktál a Filmzene bakelit hátlapja.

Azt tudom, meg is van nekem.

Ugyanez a kép van a Magyarországon megjelent Birodalom visszavág regényen is,

Tudom, az is megvan.

hogy ki festette nem tudom.

Roger Kastel.

Poszterhez hasonlít, de mivel ez a kép borító jobban ki kell hangsúlyoznia a film cselekményét, eseményeit, mint egy poszternek, aminek elég a film hangulatát megfognia szerintem ez lehet.

Lehet, hogy a poszter készítésekor csak a forgatókönyv első felét adták oda neki, és miután megfestette, elkezdték azt sokszorosítani. Ezután átadták neki a második felét, és akkor ráfestette ezeket is, így ez került a borítókra. :)

SZERK:Egy másik oldalon azt láttam, hogy az első verziót egy bizonyos Tom Jung festette. Így lehet, hogy Roger Kastel csak a kiegészítéseket végezte. :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula mindnekienk aki sikeresen átesett mindenen.:-)

 

Én örömmel jelentembe hogy.Idén nyáron. jövőhónapban elkezdődnek első saját filmem forgatási napjai.

 

A filmről infórmálódni és nyomon követni majd ezen az oldalon lehet.

 

http://ejfeliangyal.freeblog.hu

 

plakat.JPG

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok szerencsét a filmhez!

 

:):)

 

Szeretném bejelenteni, hogy ez a 100. hozzászólásom. A végcélom kb. 100 000 körül mozog. Köszönettel tartozom a Föld és a messzi-messzi galaxis minden lényének támogatásáért, akkor is, ha nem támogattak, vagy akadályoztak. Még egyszer köszönöm.(Legközelebb ilyet 1000- nél szándékozom írni.)

 

:)

 

SZERK:Na, viszlát pénteken! :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez velem is így volt (sőt, most a húgomat is hazaküldték... hát a V betű átka :D ), hazajöttem, kicsit megkönnyebbültem aznapra, de de aztán délután felhívtak, hogy spuri vissza, mert az elsők baromi jók voltak, így a második kör is belefér... hát mondjuk elszámították magukat, mert az én körömben lévők közül három nem volt "olyan jó"... így lett, hogy végül én este hatkor jöttem ki (és abból a háromból - akik ráadásul jóval előttem mentek be - kettő még mindig bent ücsörgött... egyet már meghúztak és hazaküldték, miután benyögte, hogy a hidegháború azért volt hideg, mert télen volt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hogy a hidegháború azért volt hideg, mert télen volt

Ez mekkora :D

Mondjuk az én nevem D-vel kezdődik, szóval nem azért küldtek haza, mert ABC sorrendben szóbelizünk.

Mondjuk az igen furcsa lenne, ha nálunk is az lenne, hogy menjünk be :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nwem tom ez a hozzászólás 15-én jött. ma 16van és a hozzászólásban holnapot írsz. :D  Ezért kissé nemérem mi van.:-D

Szerintem valamit benéztél, mert Mina hozzászólásai is 16-át mutatnak.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egyet már meghúztak és hazaküldték, miután benyögte, hogy a hidegháború azért volt hideg, mert télen volt).

Á, istenkirály :D

Nálunk több osztálynál is 3 napos volt a szóbeli, a mienkről tudtuk, hogy lezavarják két nap alatt, mivel csak 5 tárgyból volt szóbeli (az én időmben voltak még szakmai érettségik a közgázban, volt osztály, ahol 6-7 tantárgyból szóbeliztek). Mivel nyelvből sem volt megosztás (húgoméknál volt, a fél osztály angolt, a másik fele németet tanult, és aszerint osztották szét őket több napra), így maradt az ABC sorrend. Minden rendben lezajlott 11 éve június 13-án, ami akkor is péntekre esett :P Na jó, az osztály első fele még 12-én, csüt volt, természetesen én a második felében voltam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.