Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Csak a furcsa az, hogy állítólag(!) nem ütközött ugye senkivel és jóformán már megállt egy zöld pályán és csak eldőlt. :S Ezek után felállt, nevetgélt, majd néhány pillanattal később rosszul lett. Furcsa minden esetre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűűű,de felhúztam most magam!

 

Vettem 15ért egy Sony mp3-as lejátszót, ami 2GB-os háttértárral bír. Tök jó, meg minden, csak épp ha 19 fölé emelem a hangerőt a 32e-s skálán, akkor nem hallok semmit. Hasonló a helyzet, ha benyomom a "basszus" opciót, vagy ha kipróbálom bármelyik hangszín módot (pop/rock/élő, stb)... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kipróbáltam egy másikkal is, azzal is ugyanilyen (fülhallgatóról van szó). Holnap visszaviszem...

Átalakítót használsz? (a lejátszón 2,5mm-s jack aljzat, a fülhallgató 3,5ös) Mert nekem szoktak lenni problémáim ezekkel... Lehet, hogy egy új átalakító mekoldaná a problémát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

így szaggatottan jön a hang. Hol hallok valamit, hol meg teljes erőből szól (ez ritka). Szaggat a hang.

Érintkezési nyivinyavalya. Nálam általában akkor szokott fellépni amikor patkány grasszál a drótok közt (már nem grasszál, ;-( Amúgy, ha már Egyéb fontos: úgy néz ki sikerült szereznem tumorrezisztensnek számító patkányt. Részletek majd akkor ha itt lesznek)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem egyéb fontos, de a kinek tetszett Illyés Gyula a Puszták népe vagy szereti a hortobágyi életképeket itt nézegethet. Mind fekete fehér, kissé kopott.

 

http://www.karikasostor.hu/keptar/archivum...rtobagy001.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérek egy kis segítséget!

Egy volt osztálytársam szakdogához töltet ki kérdőívet környezettudatosság témában. Kb 10 perc és olyan valakinek segítetek vele hogy szinte nekem segítetek.

Kérdőív

legyetek kedvesek minél többen kitölteni és elküldeni a nekem a vass.krisztina.rita kukac gmail.com címemre vagy ha valakinek az kényelmesebb, akkor MSN-en. Majd továbbítom.

Köszi!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi nektek :)

 

A KÉRDŐÍV ÁTKERÜLT NETES FORMÁBA. http://www.surveygizmo.com/s/115766/kornye...sagesfogyasztas

 

Légyszi aki még nem töltötte ki, az töltse! Köszi szépen!

(aki már kitöltötte, annak köszönöm, már továbbítottam)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi nektek :oops:

 

A KÉRDŐÍV ÁTKERÜLT NETES FORMÁBA. http://www.surveygizmo.com/s/115766/kornye...sagesfogyasztas

 

Légyszi aki még nem töltötte ki, az töltse! Köszi szépen!

(aki már kitöltötte, annak köszönöm, már továbbítottam)

Kitöltöttem... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudtam, hogy a nagybetű kiabálást jelent. Nem csak a kiemelés eszköze? :)

 

Nem, a nagy betű a kiabálást jelenti a Netikett szerint.

Kiemelésre ott van a félkövér, a dőlt valamint az aláhúzott ikon. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.