Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem vagyunk nagy ország, de hogy ilyen durván két különböző időjárás legyen keleten és nyugaton az komoly. Itt Nyíregyházán nem hogy hó nincs (minden ami volt tegnap elolvadt) hanem még meleg is van. :( Ma reggelre feltámadt ugyan a szél, ami miatt hidegebb a hőérzet, de még így sincs igazán hideg :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécsi te Pécs melyik részén laksz? Részemről, én Uránvárosban. Kudar meg, ha jól tudom, Kertiben?

 

Postavölgyben, Naposdomb utca. Egyszer találkozhatnánk így hárman, 10 éve vagyok pécsi nem nagyon találkoztam még sw fannal.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a '86 és '87 teléhez képest ez bakfiitty. :)

Kolléganőmmel a napokban emlegettük azt a telet :D Nem kellett suliba menni pár napig :)

 

Itt sincs hideg, -3, -4 fok, de nyolc óra óta újra szakad a hó és erősen fúj a szél.

Nálunk a nincs hideg +2, +3 fok szinte még éjszaka is.

Most már viszont kicsit belehúzott a havazás, mert egész nap esik, a fákon már meglátszik, az utak viszont még csak vizesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam, ha már szóba került Veszprém, és az itteni szembetűnő mennyiségű havazás, ellátlak titeket pár frissen készült képpel :)

http://kepkezelo.com/viewer.php?file=zz8zd1tbkyc04m1civay.jpg

http://kepkezelo.com/viewer.php?file=0aobw0wb9rrrervn192e.jpg

zz8zd1tbkyc04m1civay.jpg

(ezt kiteszem ide nagyban, itt látszik a nagy része)

Veszprém megyében eddig átlagosan 30-40 centi hó esett, ilyen sokat nem mostanában láttam errefelé az biztos.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csillag utca. Ahol van a sárga a fehér és a lila tömbház, kicsivel a robogószalonnal szembeni buszmegálló után (a Budapest útról is be lehet menni oda), na azok közül a fehérben. :)

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy az én generációm ilyen szép emléket már nem őrizhet, mint többetek a 86-87-es telet. Én is hallottam anekdotákat a szülőktől e kapcsán. :)

 

Én már kb 10 éve nem látok igazi telet, mióta pécsen vagyok. Addig-addig mondogatták, hogy a "Mediterrán hangulatok városa", míg el nem hajtották a telet, sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, persze.

 

Hát igen azok a meleg nyári esték, mindenki korzózik a Király utcában fel le, Nemzeti Színháznál csobog a szökökút, az utca tele van teraszokkal, mindenki kint eszik-iszik. Aztán kiérsz a főtérre, a városháza, meg a többi főtéri épület díszkivilágítása nagyon romantikus. A feleségemmel felmegyünk a dzsámi lépcsőjén és a korlátnak támaszkodva tekintünk le a városra, ahogy a messzeségig elnézel ragyognak az apró fények. Ha pedig fordítva messziről nézed a Mecsek oldalt, apró fényfüzérek futnak fel rajta, mint a gyöngysorok, ezek a mecsekoldali kis kacskaringós utcácskák közvilágítása. Nagyon romantikus tud lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor holnap hajnal négykor átfordultok a másik oldalatokra, gondoljatok rám, mert akkor már fent leszek, hogy tanuljak az államvizsgára. Kilenctől tizenegyig, két tétel... brr...

Bár holnap hajnali négykor azért fordulok majd át, hogy lekapcsoljam az ébresztőt, a munkámat célzó káromkodások és a kávé elkészítése között ígérem, gondolok majd rád. :peace:

Bár belegondolni is szörnyű, hajnali négykor nekiállni tanulni. Brrrr...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár holnap hajnali négykor azért fordulok majd át, hogy lekapcsoljam az ébresztőt, a munkámat célzó káromkodások és a kávé elkészítése között ígérem, gondolok majd rád. :peace:

Bár belegondolni is szörnyű, hajnali négykor nekiállni tanulni. Brrrr...

Egész héten tanultam, ez már "csak" a ráadás. :) Köszönöm! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.