Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Világviszonylatban Magyarország nem számít korrupt országnak.

 

Örülök, hogy ezt leírtad. Sajnos tény, hogy a magyarok között vannak olyanok, akik hajlamosak hazájukat beállítani a világ (de legalábbis Európa) legrosszabb országának. Ennek az állításnak a közelében sem vagyunk!

 

A korrupcióval kapcsolatban Donát kolléga nézeteit osztom teljes mértékben!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Világviszonylatban Magyarország nem számít korrupt országnak.

De világviszonylatot nézve nem is a legfejletlenebb országok között vagyunk (vagyis sok ország így is mögöttünk van ebben is, nem csak a korrupcióban) ;) A kettő közti korreláció a lényeges, arról volt szó lentebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze ezzel nem azt mondom, hogy nem lenne teendőnk, mert nagyon is, egyes iparágakat szinte teljes mértékben átölel a korrupció. De az tény, hogy D-Amerikához, Afrikához vagy Közép-Ázsiához képest sehol sem vagyunk, de még Románia, Bulgária és más balkáni országok is sokkal korruptabbak nálunk, de a tavalyi, 2012-es listán a szlovákok, a csehek, a lengyelek és az olaszok is mögöttünk végeztek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt én sem állítom hogy annyira jó a korrupció, van azért hátrány is ahogy írtátok. Inkább elfogadom hogy ez a mindennapok része , annak ellenére hogy soha senkit nem fizettem le semmiért és engem sem akartak korrumpálni. Mert azért egy tisztességes embernek tartom magam aki betartja a törvényeket.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztességes embernek, aki azért nem ítéli el magát a jelenséget. Vagy legalábbis sokkal kevésbé, mint másféle bűncselekményeket. Vagyis, nyitott rá.

 

Félre ne érts nem téged bántalak, csak tettem egy megállapítást. Egyébként én is Donáttal értek egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GYerekkorotól máig nagyon szeretem a zenéjüket, voltam párszor koncerten is.

Egyszer a nagybátyámat, kicsiként megkértem hogy végtelenítse egy kazettára a Repül a bálnát, a másik oldalán a Guns N Roses You could be mine-ja volt. Egy délelőttje ráment, de én utána hetekig csak azt hallgattam. :)

Nyugodjék békében! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A franc az időjárásba! Egész héten jó idő, de amikor betervezzük az utazást, egyből leesik a hó. Ki is kötött a kocsi alattunk az árokban. :pfff:

 

Mi is holnap mentünk volna kirándulni. "Gyönyörü" idő van.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, remélem nem esett senkinek, semminek baja!

Az idő valóban sz*r :pfff: Persze erre mondta a kolléganőm, nem baj, legalább még nem kell kimenni a kertbe dolgozni. Végül is igaza van :hehe: A kirándulóknak viszont nagy veszteség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is fogadtam rá, 25 ezret nyertem volna... :(

 

Az olasz bíborosra is sokan tettek, ha jól emlékszem 3.00-at adtak rá és őt több forrásból is biztosra mondták, nekem van ismerősöm, aki nagyobb pénzt is feldobott rá... de úgy tudom világszerte több, mint 25 millió ft. értékben fogadtak a pápaválasztásra. Ezzel egyébként szerintem eléggé elvilágiasodott ez az egész folyamat, a médiafelhajtással, meg a fogadásokkal, de attól még sok sikert a pápának ;)

Amúgy, ha már van sport topic, akkor lehetne egy sportfogadós is :P (bár nem tudom, hogy hányan foglalkoznak ezzel a fórumon)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt az egész pápaválasztást nem így kéne kezelni, ahogy a médiában előadják, az már régen eltért attól, mint amilyennek az említett Szent Péter megálmodta annak idején. Láttam az MTV híradóba, még volt olyan bíboros, aki autogramot is adott valakinek :facepalm: Egyébként véleményem szerint, ha egy foci, vagy baseball meccsre fogadok, az ugyan olyan, mintha erre fogadnék, megteszel egy eseményt aztán vagy bejön, vagy nem (Angliába még ennél cifrábbakra is lehet fogadni)... pedig elvileg már a fogadás maga is az "ördög bibliája" :D (ezt egyszer egy pap mondta nekem, amivel én már akkor sem értettem egyet).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Szent Péter tudta volna anno, hogy az emberek fogadnak a pápa választáskor, lehet elgondolkodik a tisztség létrehozásán. Vagy csak szerintem ízléstelen?

 

Pontosan. Néha azon gondolkodom hogy minek a már pápa mikor a totális erkölcsi züllésbe hullott az emberiség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.