Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszi mindenkinek.

 

Gyógyulást kívánok én is. És mit javasolt holnapig? Próbálj meg lazulni és nem mozgatni?!  :D Eszem megáll.

 

Nem fejtette ki, de végül elmentem egy másik közeli kórházba.

 

Bazz, éppen ma említettem meg Teencának, hogy milyen aljas dolog lenne most kéz és lábtörést kívánni. :S

 

:)

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást Obi1. Vígasztaljon a biztosítótól bevasalható pénz :)

 

Tetű dolog ez az ónos eső. Két kört kellett futnom a szeméttel, de közben lenyomtam egy kétfordulós egyszemélyes jégrevüt. A parkolónk olyan, mint egy szétbombázott korcsojapája, amin aztán felmostak ónos esővízzel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást, Obi1.

 

Nekem azért szerencsém volt az úttal eddig. Melóba gyalog járok (ilyen úton meg aztán pláne), ami fél óra gyalogút oda és vissza. Van ám lehetőség az esésre. De mivel nálunk a kisebb utakon nem igazán volt hóeltakarítás, így az esőzésnek köszönhetően az utakon maradt tömkeleg hó elkezdett kásásodni és latyakosodni, ezért totál járható volt tegnap este meg ma az útvonalam. Ellenben a járda tükörjég. Így aztán ha szabályos, ha nem, gyalogosok az úton közlekednek. Ha meg is fagy a latyakféleség, az mégsem olyan, mint a síkjég, mert teljesen rücskös az egész felszín, azon pedig még mindig jobb menni, mint a síkon :)

Bár ma már eléggé olvadt ahhoz, hogy az útról is leolvadjon a nagyja hó is, szóval holnapra nem tudom, mi várható :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ma is felbaxták az agyvizem. Bár a film topicba Krande által belinkelt cikk nem volt lopott, helyette találtam olyat, amit tényleg megfújtak tőlem. Nem csak egyet, valószínűleg lendületből három játéktesztemet is eltulajdonítottak (ebből eddig egy igazolást nyert, de feltételezhetően a másik kettőt is tőlem lopta). Egy jedimaster nevű kis pöcs fogta az AVPUniverzumra írt AVP 1-2 és Primal Hunt cikkeim, és benevezett velük a PCGuru Online játékteszt pályázatára. És mivel elfogadták, így már ajándékbigyulát is kap (apróságot kap ugyan, de ne az én művemmel szerezze be őket, a jó édes anyukáját).

Viszont peche van, én is állandó olvasója vagyok a PGO-nak. Illetékesek értesítve (és mindjárt ő is kap tőlem egy levelet, amit aztán nem tesz zsebre), eztán úgy kizárják, hogy arról kódul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban remek hír. Főleg, hogy gyorsan intézkedtek.

A gyökérke még semmit nem reagált rá, pedig az AVPU-ról is küldött neki ejnyebejnyét az admin (infectedmann). De lapít, mint sz*r a gazban.

 

Egy újabb nagyszerű színművész és író távozott el közülünk. :)

 

Elhunyt Körmendi János (1927. október 21. - 2008. január 09.)

 

Nyugodjék Békében

R.I.P. :) :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor ezt a videót láttam pár hete, azt hittem, hogy csak vmi poén...

Aztán tegnap láttam a híradóban h full komoly, és ma küldi haza a rendőrség őket... vazz...

 

Már bocs ha az ilyennel szemben kicsit radikálisabban lépnék fel.

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én agyamat rendesen felb*szta ez a késelős dolog, de maga a gyerek is. Arról nem is beszélve milyen tehetetlen a magyar rendőrség a megfelelő törvény nélkül. Bezzeg ha megpróbálod magad megvédeni még te jársz rosszul. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én agyamat rendesen felb*szta ez a késelős dolog, de maga a gyerek is. Arról nem is beszélve milyen tehetetlen a magyar rendőrség a megfelelő törvény nélkül. Bezzeg ha megpróbálod magad megvédeni még te jársz rosszul. :S

Pontosan. Ez röhej. Ha engem megkéselnek, kapok egy szép temetést, a gyermek meg megy haza. Ha én megölöm a gyereket, mert teszem azt borotvával hadonászott, nálam meg villanyborotva volt egy 9mm-es Beretta képében, akkor életfogytiglan a sitten nekem, mert miért lőttem a szeme közé? Hiszen nem késelt meg. Előbb meg kell várnom, míg belém döfi a bicskát, csak aztán van jogom önvédekezni. De akkor sem lőhetem szemközt. Neeeem... max lábon, had bicegjen el, én meg nyugodtan elvérezhetek, mert valószínűleg ő nem a combomba, hanem a hasamba nyomta a bicsekot. És ha én mégis túlélném, és még őt is elfognák bicegés közben, akkor is minimum nekem kell elnézést kérnem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az se volt ám semmi ami tegnap a Fókuszban volt. Egy csajt halálra vert a barátja egy esküvőn, miközben öten-hatan végignézték halálos nyugalommal.

Asszem egyetértek néhány olyan fórumozóval ( éppen a késelés ügyben futottam át néhányat), hogy meg is érdemli a birka nép. Semmi összefogás, empátia, segítségnyújtás. Ha leszúrnak a nyilt utcán, de mégha egy taknyos kölök csak lengeti előtted a kést, az emberek tuti nem állnak melléd. Megérdemeljük.

 

Megérdemeljük? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.