Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Érd cityn árnyékban volt 35 és az az undorít párás meleg, amitől simán 50 nek érzed a levegőt. Végre elkezdett fújni a szél. Ötülnék egy óriási, villámlós-dörgős éjszakának, akkor végre tudnék aludni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap reggelre 10et mond. Azért nem kellene túlzásba vinni. :)

A legutóbbi hétvégén reggelén, de még hétfőn se volt max 1-2 fokkal több, fáztam melóba menet. Ha lehűl, akkor hideg lesz hajnalban, mert már megyünk az ősz felé is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég hallottam a rádióban, hogy elég kemény lesz ez a vihar. Ausztriában földcsuszamlások voltak és fákat is kicsavart a hegyekben. Én sem bánom, hogy vagy 10-15 fokot hűlni fog egy pár napig, mert bár szeretem a meleget, de ez a mai melegházi párás klíma már nekem is sok volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérkezett. Nemrég lépte át a határt az első zivatargóc. Ez a mérete alapján amolyan "felderítő", de jégesőt már jelentettek...

A Szlovénia felől közelítő nagyobb zivatargóc viszont randa időt ígér... (bár már ezek a kisebbek is csinálnak némi ramazurit...)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel fél 6-kor felkeltem, mondom mi ez a nagy hangzavar az utcán. Kinézek, erre itt áll 2 filmautó, és úgy 20 ember rohangál fel-alá. Kimentem a kutyával leteremteni őket hogy a legédesebb álmomból keltettek fel, de előtte megmondta az egyikük hogy a Tűzvonalbant forgatják. Hát akkor jó, és mivel Buci a nemzeti kincsünk, inkább nem borítom rájuk a buszukat. Fenének kellett nekik az én ablakom elé hozniuk a büfés kocsit.. Inkább magamban mérgelődök, de ha itt elkezdenek robbantgatni, nem állok jót magamért.

 

Nagyon jó fényben akarhatják feltüntetni a kerületet, még padokat is letettek meg füvesítettek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, amire ideért már legyengült. Nálunk egy sima zápor volt, némi dörgéssel, és közepes széllel. Most a szlovákoknál jár, és gyakorlatilag szétesett. A radarképen is alig látszik. (Gondolom a viharvadászok most esővízbe fojtják bánatukat... :) )

 

Obi1, én reggel fél hatkor dörgésre ébredtem, meg arra, hogy el fogok késni a munkából... :) Aztán rájöttem, hogy szombat van... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is csak 30 után kezdődött... :P

Szerencsére elég ritkán fordul elő, csak akkor, ha totálisan elfáradok. :)

Juj, akkor hamarosan számíthatok ilyen balesetekre? :) Hát igen, a fáradság minden hülyeséget képes okozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, számíthatsz! :hehe:

Íme a recept: Pihizz három hétig minél kényelmesebben, hogy elszokj a fizikai és szellemi megterheléstől! Utána a munkahelyen vágj a dolgok közepébe, vállalj túlórát, és végezz el olyan munkát is, ami igazából más feladata, de te is tudod csinálni, és épp belefér az idődbe! Dolgozz annyit, hogy minden nap szellemileg és fizikailag is hulla fáradtan ess haza! Mindehhez ne aludj többet napi 4-4,5 óránál, azt is minimum két részletben!

Ha jól csinálod, a hét második felében már csak sodródsz az eseményekkel, és jó eséllyel előbb jut eszedbe ébredéskor, hogy elkésel a melóból, mint hogy szombat van, és nem is kell menni dolgozni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, ennyitől én is megkergülnék :hehe: Szerencsére nálunk nem lehet túlórázni, így a 8 órában kell elvégezni még a szabi utáni felhalmozódott melót is, így pár hétig a 8 órában garantált az idegbaj :D De szerencsére csak annyiban :D Én meg inkább nem csinálok mást, de aludni azért alszom eleget, mert anélkül totál hülye vagyok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez kb. csak annyit ér, amennyit a hármas az ötös lottón... vagyis nem sokat. :)

Az a bosszantó, hogy csak kettőt kellett volna még eltalálnom. Én a 3, 23 -ast ikszeltem be. Helyette lett 8,19.... Nem sok hiányzott. Persze ilyenkor örülni kell a nyereménynek. :) Ez most 4000 Ft. Remek!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.