Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem kell rólam példát venni. :D

Nem is veszek, megyek a magam feje után :D

Amúgy a mozdonyvezető itt szólt az első vagon utasainak, hogy húzzanak hátrébb vele együtt :P :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is veszek, megyek a magam feje után :D

Amúgy a mozdonyvezető itt szólt az első vagon utasainak, hogy húzzanak hátrébb vele együtt :P:D

Igen, én is ezt olvastam az origo-n, hogy amikor látta, hogy elkerülhetetlen a katasztrófa és ő már semmit sem tud tenni, mentette az életét és az utasaiét is - és igaza volt. Nem az ő hibája, ami történt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is ezt olvastam az origo-n, hogy amikor látta, hogy elkerülhetetlen a katasztrófa és ő már semmit sem tud tenni, mentette az életét és az utasaiét is - és igaza volt. Nem az ő hibája, ami történt.

Hát ha baj volt a fékkel akkor valszeg nem az ővé, de...

....de már reggel közölték a mozdonyvezetőkkel, hogy baj van a biztonsági rendszerrel ezen a területen, legyenek óvatosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb hány évadot szoktak kiadni egy dvd-n egy tv-sorozatból?

 

1 lemezre 4-5 rész megy rá jó minőségben és hanggal. Szóval 1 évad kb 5-6 lemezes lesz és így is szokott megjelenni. (Odaát 1. évad 6 DVD, Hősök 1. évad 7 DVD, House 1-2. évad 6-6 DVD. Ezeket tudom felhozni, mivel ezek vannak meg nekem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 lemezre 4-5 rész megy rá jó minőségben és hanggal. Szóval 1 évad kb 5-6 lemezes lesz és így is szokott megjelenni. (Odaát 1. évad 6 DVD, Hősök 1. évad 7 DVD, House 1-2. évad 6-6 DVD. Ezeket tudom felhozni, mivel ezek vannak meg nekem)

A Clone Warsnál nyugodtan veheted a szokásos soriknak a dupla epizódszámát, mert 22 percesek a részek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkitől elnézést, hogy mostanában kevesebbet írok, de sajnos a Clone Wars szekcióról teljesen kiszorultam, lévén még mindig nem láttam a filmet... :)

Épp ezt reklamáltam én is magán csatornán! Szerintem töltsd le és nézd meg. Moziban már úgy se valószínű, hogy megnézed nem? A DVD meg csak jövő januárban fog nálunk megjelenni. Aztán meg végre bekapcsolódhatnál a sorozatba is. Jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis hivatalos promotálás következik.

November 15-én az SFportal és a KreArt közös rendezvényt szervez november 15-én, a MOM Parkban. Dísszvendégek Ethan Phillips (Star Trek Voyager - Neelix), és Rene Auberjonois (Star Trek Deep Space Nine - Odo) lesznek.

További információk és sok-sok videó (na jó, nem sok, csak öt) és szavazási lehetőség (a csajokra és pasikra :) ) itt:

http://talalkozo.sfportal.hu/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj Istenem, ez az este felér egy megvilágosodással. Most esett le, hogy egy orvosis ismerős miért mondta, hogy a halált, nem a rák és a betegségek okozzák, hanem a keringés összeomlása vagy a légzés leállása, a többi a hozzá vezető út. :)

 

Épp hívő hangulatban vagyok és remélem van lélek vándorlás vagy menyország, újjá születés, esetleg valami a halál után. Tudom, pár napja anyámmal értettem egyet, aki nem hisz a túlvilágban. Nem hiszem, hogy csak ennyi lenne. Jön az elmúlás órája és utána nincs tovább?! :)

 

Mentem, hogy kaját adjak malackámnak, azt láttam, hogy oldalára fordulva görcsöl és nyöszög. Mire kivettem, addigra megfulladt, pedig délután még pitizett az uzsiért. Sajnos hozzá vagyok szokva, mert annyi kisállatom volt. Anyuék így próbálták tompítani a természet mániámon. Volt egy kis pityogás részemről, aztán a kedvenc rózsám tövébe temettem. Röfke nyolc éves volt ,valszeg a rendszer most gondolta úgy, hogy leáll. Legalább rövid ideig szenvedett, az előző két napig döglődött..... :hmm:

 

Bízom abban, hogy egy helyes csikó képében csatlakozik hozzánk ismét. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a kérdések olyan bonyolultak hogy nem hiszem hogy lehetne választ adni rájuk, maximum ha valaki visszatér a halálból az mesélhet. :hmm:

Én abban hiszek hogy próbálom minél jobban leélni az életemet, kihasználva mindent amit csak tudok. Soha sem hittem természet felettiben vagy hasonlókban, és napról-napra biztosabb vagyok benne hogy nem vagyunk többek mint jó pár bonyolult szerves vegyület. Ugyebár az emberiség teljes kipusztulása is 100%-ig biztos, nehezen tudnám elképzelni hogy létezhetne ilyen feltételek mellett valamiféle Istenség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudok letölteni filmeket, és őszintén: inkább moziban nézném meg. Talán ez még bele fog férni, holnap.

Nagyon várom a beszámolód, és a bekapcsolódásod a CW érába. :roll: A tolvajt meg remélem elkapod....bár ismerni kellene az eset körülményeit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tudod, ki volt, az még rosszabb.

 

Nem vígasztalásképpen mondom, de tavaly Pannitól is ellopták az osztálykiránduláson a pénztárcáját, az illető (egy nagyobb gyerek) kivette belőle azt a 200 Ft-ot, amit fagyira kapott, és eldobta a pénztárcát. A többiek ezt látták, szóltak Panninak, de amikor szegényke szóvá merte nála tenni, akkor egyszerűen kiröhögte... :roll: Persze az osztályfőnökük aztán rendet tett, de szegény gyerek teljesen kikészült. Ez volt az első csalódása az emberekben.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olyan klasszikus rablás volt ez, nagyrészt saját hibámnak köszönhető.

 

A plázában voltam egy csajjal, és fizettem az apró részét, aztán a kezembe maradt a pénztárca, a sálam meg a kabátom. Odamentünk egy padhoz, letettem mind a hármat, de csak kettőt emeltem fel (a pénztárca maradt). 20 másodperccel később észrevettem, és már rohantam is vissza, de persze nyoma sem volt. Rögtön megkerestem a biztonságaikat, meg mindenkit, aki láthatott valamit, de semmi.

 

Szóval nem is tagadom, saját hibámból történt, de azt mondhatom mindannyiótoknak, hogyha látnék valakit felállni, aki otthagyta a pénztárcáját a padon, nem lopnám el, hanem utána futnék...

 

Sajnos a világ nem ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tudod, ki volt, az még rosszabb.

 

Nem vígasztalásképpen mondom, de tavaly Pannitól is ellopták az osztálykiránduláson a pénztárcáját, az illető (egy nagyobb gyerek) kivette belőle azt a 200 Ft-ot, amit fagyira kapott, és eldobta a pénztárcát. A többiek ezt látták, szóltak Panninak, de amikor szegényke szóvá merte nála tenni, akkor egyszerűen kiröhögte... :roll: Persze az osztályfőnökük aztán rendet tett, de szegény gyerek teljesen kikészült. Ez volt az első csalódása az emberekben.

Jobb ha hozzászokik. :S Éppen ma mondták a híradóban, hogy a mai kamaszok csupa szórakozásból erőszakoskodnak a társaikkal, meg a tanáraikkal. :) Fasza világ ez. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.