Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gyoka, kudarmubat, Rog, MissKarrde, Dzséjt, Donát, kolmilan, Phobos, Lara, Ody, orki, frenkie, SimonZ: köszönöm szépen a jókívánságaitokat! :roll:

 

Donát, Ody: külön köszönet a kedves bókokért! :D Bár asszem a 30 éves korral megelégednék, 18 éves már nem szeretnék lenni, túl sok mindent kellene előlről kezdeni. :P:)

 

Karrde: szép kerek, valóban! :D És hogy aztán szellemileg hány évesnek érzem magam, arról most nem beszélnék… :P

 

De kicsit komolyabbra fordítva a szót, a szép kerek évfordulók 20 év felett már megkívánják a számadást, amit e jeles nap tiszteletére én is megtettem, és elégedett vagyok az eredménnyel. :D Igazából nem szeretnék ismét 30 éves lenni, mert az elmúlt tíz évben lett belőlem ’ember’, az, aki most vagyok, és mert történt közben velem számos pozitív változás, aminek sokat köszönhetek mindenféle szempontból. Szerencsés esetben még csak az életem felén vagyok túl, és bár 20 évesen a 40 évesek többsége már eléggé idős (értsd: csak a munkájának él, túl komoly, begyepesedett, rugalmatlan, kellő humorérzékkel nem rendelkező) kategóriába esett nálam, azt örömmel nyugtázom, hogy magamnál ezen ismertetőjelek egyikét sem fedeztem még fel. Egészségem kiváló (bár egyesek szerint 40 felett már minden nap ajándék :D), még az idegeim is nagyjából (majd ha lesz gyereketek, pláne több is, majd megértitek, ez milyen nagy szó :D), így ezen alapokon jósolok még magamnak pár boldog évet... :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, Isten éltessen sokáig! Kívánom, hogy sok örömödet leld életedben stresszmentesen, és csak az örömteli percek jussanak el hozzád! Most hogy hű legyek a fórumhoz, szombaton jön majd 22 perc, ami tuti jó lesz. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildinek igaza van! Az ember annyi idős, ahánynak érzi magát szellemileg. Én a szerves kémia után háromnak se mondanám magam.

Egy apró kérdés, a gyerek miért viseli meg az idegrendszert?

 

 

Szüleim 40 fölött vannak és még mindig meg van a humor érzékük, sőt néha ugyanolyan lököttek tudnak lenni, mint a gyerekeik. Nem olyan begyöpösödöttek, mint sok azülő, akiket ismerek. Nem hinném, hogy megviseltük őket a tesómmal. Mindig mondják, hogy ők ennyi idősen sokkal csibészebbek voltak, mint mi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy apró kérdés, a gyerek miért viseli meg az idegrendszert?

Biztos gyereke válogatja. :D Nálunk még konszolidált a helyzet, de ismerek családokat, ahol kő kövön nem marad a gyerekek mellett, és ez szülői idegrohamokat eredményez.

 

Szerk: orki, azért adnék egy kis adalékot arról, mire gondoltam. :D Képzelj el három alapvetően aranyos gyermeket, érdeklődőek, értelmesek, aktívak, de akik valami rejtélyes oknál fogva minden közös étkezésnél egyszerre szeretik megosztani veled a halasztást nem tűrő mondanivalójukat, és mindegyikük elvárja, hogy csakis rá figyelj, és ennek úgy próbálnak érvényt szerezni, hogy egyre hangosabban mondják a magukét - minden hétköznap reggel-este, hétvégén ebéd alatt is. :D Még jó, hogy van humorérzékem... :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, Isten éltessen sokáig! Kívánom, hogy sok örömödet leld életedben stresszmentesen, és csak az örömteli percek jussanak el hozzád! Most hogy hű legyek a fórumhoz, szombaton jön majd 22 perc, ami tuti jó lesz. :D

Neked is köszönöm, Coce! :D (csak most vettem észre a hsz-edet :D )

A szombati 22 perceket én is mindig várom, bár nem mindig szombaton tudom őket megnézni. :D De ha már örömről beszélünk, ahhoz egy újabb kvízjáték, CW-témában akár, jelentősen hozzájárulhatna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, ehhez nem kell szó szerint gyereknek lenni :D Mi még mindhárman tesók itthon lakunk anyu nyakán, és ha nagy ritkán közösen étkezünk, akkor van ám zsibvásár hangulat :D A végén valaki mindig megsértődik, hogy folyton belevágnak a szavába :D

De amúgy tény, hogy három kölök néha idegnyúzó tud lenni. Anyunak marha nagy szerencséje volt legalább abban, hogy picinek mindhárman nagyon jók voltunk, szinte sose sírtunk, csak aludtunk meg ettünk :D Aztán persze már némileg nehezebb volt, de akkor sem volt annyira vészes, mint sok mai gyerekkel, mi azért nem cirkuszoltunk annyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked is köszönöm, Coce! :D (csak most vettem észre a hsz-edet :D )

A szombati 22 perceket én is mindig várom, bár nem mindig szombaton tudom őket megnézni. :D De ha már örömről beszélünk, ahhoz egy újabb kvízjáték, CW-témában akár, jelentősen hozzájárulhatna. :D

 

 

Héhó héha! A paci túloldalára át ne essünk. :D Amúgy most még nem látom értelmét, sztem az első évad után lehetne több fordulós kvízt belőle elindítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés: ti hol tartanátok sünt?

 

 

Sünci.... :D:D:D .........Én, ha lakásban, akkor ketrecben tartanám. Friss víz, gyümi, néhány kukac társaságában. Tejet ne adj neki, nem igazán csípik, fosnak tőle. Hetente cserélném az almot, mert a vad állatok ürülékének olyan jellegzetes bukéja van. :D És valami szénát is tennék be, amiből fészket készít magának. Ha van kert, akkor minden rést, ahol kifér bedeszkáznék és ott szabadon jöhetne mehetne. Ha van tó, akkor lógas bele egy kapanyelet, hogy ki tudjon mászni, ha bele esik. Ja és ezek téli álmot alszanak kell egy hely, ahová elvackolja magát.

 

Milyen sün kelet vagy nyugat európai, esetleg sünkutya?

 

Nekünk tavaly volt egy két hétig bírt minket, aztán tovább ált. Igazi Darth Vaderként szuszogott a fűben. :D

 

Még valami, csak a mesekönyvben viszi haza az almát a hátán. Nem poén ha rátüzitek, szivatásnak éli meg. :D Nagy részt rovar evők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajjj oldie! Nem lesz csúcs-szuper házimozi rendszerem! Világválság van. :D

Hát ez nálam is kiverte a biztosítékot. :D

De most plafonom vagyok a gépem fejlesztése miatt is. :D Ma vettem memóriát és kiderült, hogy valszeg videókártyát is vennem kell valami profibbat, hogy normálisan tudjam nézni az .mkv file-okat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nálam is kiverte a biztosítékot. :D

De most plafonom vagyok a gépem fejlesztése miatt is. :D Ma vettem memóriát és kiderült, hogy valszeg videókártyát is vennem kell valami profibbat, hogy normálisan tudjam nézni az .mkv file-okat.

Én OTP részvényt vettem, de még 3500 -ért, hogy az milyen hú de alacsony ár (ma 2699 -en zárt :D ). :D És hát olcsó is most....kis szerencsével kaszálok majd rajta....3-4 év múlva. :D Bár a pénzpiac most vagy totál átrendeződik vagy totál nem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én OTP részvényt vettem, de még 3500 -ért, hogy az milyen hú de alacsony ár (ma 2699 -en zárt :D ). :D És hát olcsó is most....kis szerencsével kaszálok majd rajta....3-4 év múlva. :D Bár a pénzpiac most vagy totál átrendeződik vagy totál nem.

Amint hallom nem te vagy az egyetlen akit hirtelen elragadott a tőzsdebiznisz. :D Szerintem inkább konzerveket vegyél amíg van mit enni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként most nagyon osztják az észt a tőzsdés fórumokon, hogy 800 Ft lesz az OTP, meg bedől a forint (300+).... Én kitartok! Bár Pildi ebben a szakértő így majd biztos tud írni valami okosat a kialakult helyzetre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként most nagyon osztják az észt a tőzsdés fórumokon, hogy 800 Ft lesz az OTP, meg bedől a forint (300+).... Én kitartok! Bár Pildi ebben a szakértő így majd biztos tud írni valami okosat a kialakult helyzetre. :D

Én már mondtam, hogy egy részvényesnek hosszú távon kell gondolkodnia. :D Ha naponta nézed az árfolyamot, csak felmegy a vérnyomásod. :D Egyébként rövid távon bármi lehet, bár remélem összeomlás nem lesz. Az igazi szakértők viszont azt mondják, hogy előbb megy tönkre a magyar állam, mint az OTP. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már mondtam, hogy egy részvényesnek hosszú távon kell gondolkodnia. :D Ha naponta nézed az árfolyamot, csak felmegy a vérnyomásod. :D Egyébként rövid távon bármi lehet, bár remélem összeomlás nem lesz. Az igazi szakértők viszont azt mondják, hogy előbb megy tönkre a magyar állam, mint az OTP. :D

 

Nekem ez olyan, mintha Jézus (Szűz Mária? :D ) mondta volna. Nem is akarok hozzányúlni. Long helyzet van. :D Persze a shortosok össze-vissza sz*rták magukat, de ezt nem is csodálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Héhó héha! A paci túloldalára át ne essünk. :D Amúgy most még nem látom értelmét, sztem az első évad után lehetne több fordulós kvízt belőle elindítani.

Nem akartam átesni, csak ez hirtelen eszembe jutott Rólad. :D :D Az évad vége előtt tényleg nincs értelme.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez olyan, mintha Jézus (Szűz Mária? :D ) mondta volna. Nem is akarok hozzányúlni. Long helyzet van. :D Persze a shortosok össze-vissza sz*rták magukat, de ezt nem is csodálom.

Ody, azért ácsi! Nem mindegy ám, hogy most össz-vissz mennyit is vettél. :D Ha a sortosok vettek pl tíz milláért és az most ér ötöt akkor elhiszem, hogy összesz*rták magukat, node neked oszt hány részvényed is van? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.