Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hugi, elárulom, nem a "derék-kintvan-télen" dologtól leszel nőiesebb. Attól csak egy h*lye p*csa leszel ha ilyenkor magadra veszed. Igenis nézzél olyat ami hosszú és mindenhol melegít. Főleg ha nem akarsz majd pár év múlva dialízisre járni és még gyereket is szeretnél szülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hugi, elárulom, nem a "derék-kintvan-télen" dologtól leszel nőiesebb. Attól csak egy h*lye p*csa leszel ha ilyenkor magadra veszed. Igenis nézzél olyat ami hosszú és mindenhol melegít. Főleg ha nem akarsz majd pár év múlva dialízisre járni és még gyereket is szeretnél szülni.

Igen?!..................................................eddig nem úgy tünt.

 

 

tt van a szomszédban a veseközpont, de nem akarok odamenni és asszem gyerekeket is szeretnék egyszer.......Nyugi most is rétegesen öltözködöm, tokától bokáig...........

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hugi, elárulom, nem a "derék-kintvan-télen" dologtól leszel nőiesebb. Attól csak egy h*lye p*csa leszel ha ilyenkor magadra veszed. Igenis nézzél olyat ami hosszú és mindenhol melegít. Főleg ha nem akarsz majd pár év múlva dialízisre járni és még gyereket is szeretnél szülni.

Így van! Télen, legyen elég a pasiknak a hidegtől kipirosodott arcod! Majd nyáron láthatnak többet is. :)

Addig meg jobb híján, használják a kifinomult képzeletüket... :D (Már akinek van, és kifinomult...)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látod, Hugi, a normálisabb pasik így gondolják, mint lentebb :) Értem is aggódott már fiú haver hideg időben, pedig én mindig rendesen felöltözöm :D Szóval hallgassa a rokonokra :D De amint látom, megvan a magadhoz való eszed :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van! Télen, legyen elég a pasiknak a hidegtől kipirosodott arcod! Majd nyáron láthatnak többet is. :)

Addig meg jobb híján, használják a kifinomult képzeletüket... :D (Már akinek van, és kifinomult...)

Nyáron meg lehet minden bepótolni. :D Villantani a pocit, combokat, dekoltázst. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam vásárolni, illetve akartam néhány meleg cuccot. Miért van az, hogy a divattervezők olyan hölgyeknek tervezik a ruhákat, akik minden jel szerint nem rendelkeznek sem vesékkel, 2db, sem ivarkészülékkel. Mindegyik kötött, vastag, melegnek kinéző pulcsiból kilógott a derekam.

Ugyanezek a divattervezők képesek anorexiások öltöztetésére fókuszálni. Akinek egy kicsit is egészséges az anyagcseréje, arra nem készítenek ruhát. Nekem szerencsére egy túraruha+hegymászó boltból van a télikabátom, az nem kifutóra készült. De a nadrágfélékkel mindig gondban vagyok. (pedig aztán nem vagyok egy széles darab.....)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ma láttam egy csajt szabad derékkal az utcán, pedig elég hideg volt.

 

 

 

Ma voltam a Nyugatinál lévő Alexandrában.A következő sw-könyvek voltak:

 

-A Gonosz Útvesztője.

-A Sötét Nagyúr.

-Az Utolsó Parancs.

-Az Új Jedi Rend egy kötete, már nem emlékszem a címére ,csak arra, hogy Kevin J.Anderson írta.

-Kirajzás.

 

 

Ennyi.Tehát aki ezeken kivűl keres sw-könyveket az ne menjen oda.A Kirajzást meg is vettem.Meg mást is.Sikerült 10000 ft-ot elköltenem könyvre, de nem bánom.Szeretek olvasni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pár nappal ezelőtt a postán láttam egy vékony pulóverben lévő csajt. Elég hideg volt már akkor is, derekára meg nem ért le a pulcsi, de azért húzigálta. Eszement hü*lye liba. Jó alakja volt, de az ilyennek esze semmi, fogd meg jól.

 

 

Ezeket a könyveket mi is láttuk ott. De bezzeg a Klónok háborúja beszerezhetetlen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szeretek olvasni, csak mostanság könyvet venni nem tudok :D Hmm.. az Új Jedi Rendből volt több rész is, mikor mi ott voltunk.

 

Krande, nekem is elég nehéz, amihez még hozzájön, hogy ami jó csípőben, az nem jó derékban, csak egyen átlagméretet gyártanak. Vagy ha van megfelelő, azt meg árban nem tudom megfizetni, stb. Ha az emberlánya valami csinosat akar venni, akkor nem sok esélye 50 kg felett :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak az ember lánya, az ember fia is. Ha nadrágot veszek az első utam a szabóhoz vezet, mert a szárából biztosan fel kell varrni.

A férfiruházatnál is elmondható, hogy a 170-es magassághoz készített ruhát 180 magas, 60 kilós, keskeny csípőjű férfiak tudják átalakítás nélkül hordani. Persze azért vannak helyek, ahol az "emberesebbekre" is gondolnak... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is ált a nadrághosszal van a baj, csakhogy éppen fordítva. Nekem minden gatya rövid. :)

Mert anyukád nem tette a káposztás követ a fejedre annak idején... :D :D

Egyébként nálam az a probléma, hogy ami elég bő csípőben és combban, annak túl bő a dereka és hosszú a szára... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De bezzeg a Klónok háborúja beszerezhetetlen. :)

 

Oldie!

 

Ha a Clone Wars-ból készített könyvet keresed, akkor a Duna Plázába menj, a Libribe, én ma voltam ott, és a kezembe akadt jó néhány darab, nem vettem meg, mert engem nem hozott lázba, de ha szeretnéd beszerezni, akkor csak rajtad áll... most meg nem mondom, melyik emeleten volt, de a Libriben.

 

Nekem meg minden gatya hosszú, mehetek hajtatni... :D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie!

 

Ha a Clone Wars-ból készített könyvet keresed, akkor a Duna Plázába menj, a Libribe, én ma voltam ott, és a kezembe akadt jó néhány darab, nem vettem meg, mert engem nem hozott lázba, de ha szeretnéd beszerezni, akkor csak rajtad áll... most meg nem mondom, melyik emeleten volt, de a Libriben.

 

Nekem meg minden gatya hosszú, mehetek hajtatni... :)

Köszi Donát a tippet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak az ember lánya, az ember fia is. Ha nadrágot veszek az első utam a szabóhoz vezet, mert a szárából biztosan fel kell varrni.

A férfiruházatnál is elmondható, hogy a 170-es magassághoz készített ruhát 180 magas, 60 kilós, keskeny csípőjű férfiak tudják átalakítás nélkül hordani. Persze azért vannak helyek, ahol az "emberesebbekre" is gondolnak... :)

 

 

180 magas és 60 kiló? Ez anorexia, bár..ki tudja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez az öltözködés téma, én is utálom az egészet. :D

Jóformán én vásárolok az egész családnak, és mind igaz, amit leírtatok: egyen méretek vannak már a gyerekeknél is, a felnőtteknél meg pláne. Ha akarok valamit venni, akkor biztos nem kapok épp olyat, amilyenre szükség volna, pedig Budapesten van választék, legalábbis elvileg. A gyakorlatban viszont épp az aktuális trendi cuccok vannak a legtöbb helyen, ahol meg nem, az nagyon drága - gyerekruhánál szóba sem jön, mert fél év alatt úgyis kinövik.

A legjobb vételek mindig spontánul jönnek, amikor épp valami mást keresek. De az ilyen vásárláshoz a pénzen kívül hangulat is kell, meg idő, ami legalább olyan véges, mint az anyagiak.

 

Szóval a ruhavásárlás kész rémálom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pénteki farmervásárlás nekem is gáz volt. A Westendnél jártam, gondoltam benézek. Nagyon drágák voltak, és szinte csak a rapperfajta(Majkán látni mindíg) volt. Én abból már kinőttem tehát nem kell. Mentem hazafele, várom a buszt pont jött az AsiaCenter járat. Felpattantam, kimentem. Ott írdatlan mennyíségű farmer volt jó áron, de a méretemre alig találtam. Két méretük volt az egyik az L(gondolom a Long szóból), a másik a W(Waist, vagy Wide). A hosszt eltaláltam, de a dereka mindegyiknek kicsi volt az én sörhasamnak.A végén aztán találtam de nem volt egyszerű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem azt írtam, hogy jó nekik, de inkább nem, mert annak lenni sem olyan jó :D

Nem rossz az. Jó, apám már felszedte a maga 90+ kilóját (ő annyi idősen, mint amennyi én vagyok most, vékonyabb volt nálam, az 50-et sem érte el), de a húgom meg én sem zavartatjuk magunkat emiatt. A "miért vagy ilyen vékony", meg a "rendesen eszel" kérdésekkel nem törődünk, egyszerűen jól érezzük magunkat a bőrünkben.

 

A pénteki farmervásárlás nekem is gáz volt.

Én két hete vettem farmert, a vásárlás próbával együtt tartott úgy tíz percig, és összesen egyetlen egy boltban jártam. Ott megvolt az ízlésemnek és méreteimnek megfelelő darab. Persze, nem is ilyen nagy bevásárlóközpont volt, hanem direkt farmerrel foglalkozó bolt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is egy hete vettem farmert a Westendben, de kb. egy óra keresgélés után. Volt ott minden.. Koptatott farmer.. Ráncos farmer.. Csillámos farmer (férfi osztályon?).. Lyukas farmer.. No de sima sehol, majd egy eldugott sarokban találtam egyet, és még az ára is elfogadható volt.

Utálok vásárolni. Utálom a bevásárló központokat. Meg Adam Sandlert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.