Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egyetértek, elég volt a sztrájkokból! Az emberek utaznának, de nem tudnak néhány elégtelen, kapzsi... Na, inkább nem írom le ki/mi miatt... :lol:

Orki, sok szerencsét a hazautazáshoz! De azért szerintem nézz körül a buszok tekintetében is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Buszra az összes jegy elkelt.............................f''''''''a!

Majd vizsga után elkötök egy lovat az egyik tanyáról, komolyan hamarabb otthon vagyok.......mint a midern kor modern eszközeivel.......

 

Most kaptam a hirt, hogy egy évfolyamtársam kocsival jön le, lehet, hogy elvisznek Pestre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki gondolt rám ma! :lol: Három tételt tudtam. Kettőt kellett leírni, egyet a tanár mondott, egyet én választottam. Amit a tanár mondott, benne volt a három tételemben XD Szóval valószínűleg megvan :P

 

Remélem, mindenkinek sikerül valahogy hazajutni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég kaptam mailen. Találó. :lol:

 

 

Válságvers

 

(A megszorítások miatt csak kétsoros)

 

Csiribiri, csiribiri, jóisten,

Nem hogy lóf*sz, ló sincsen!

 

 

Tökéletesen fedi a mai napomat! Rájöttem nem fogok tanulni, csak puskázni és kitünő leszek. Majd teszek az olyan mondatokra, hogy a tudás az enyém nem vehetik el tőlem, hiszen itt csak a jegy számít.........Bátyó leszel msnen?

 

Folytatom a mai modern tündémesével:

Egyszer volt, hol nem volt, egy sík hülye p''''''''a és egy kétajtós, fukszsos szekrény barátja. Boldogan éltek míg meg nem haltak.

Itt a vége fuss el véle.

 

Megyek irok inkább, és az összes szereplőm meghal. Rájuk szakad egy hold.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uganitt a fiúért ma mennek ki Bécsbe. (amit mondjuk nem értek, tudtommal a GySEV külön szervezet....)

Ma olvastam, hogy az osztrák vasúttársaság indít mentesítő buszokat a Keletihez, szóval úgy haza tudna jönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Necces. Itt semmi nem tervezhető előre. Éljen a Balkán.

A mi vonalunkon nem is annyira, itt majd óránként járnak a vonatok, kolléganők simán bejárnak és haza is tudnak menni időben. Ma sem volt semmi gond, de csak kb. lehet kimenni vonathoz, valódi tervezésről azért mi se álmodjunk :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Este leszek, hugi. :P Most megyek és feldobom a hangulatomat, megnézzem a Trópusi vihart. Kibebaszo**ul elegem van már a télből. :lol:

Eh, Szívem cseréljünk, a tél bent van az irodánkban, holnap ismételten egy olyan nap vár ránk, mikor is az egész cégnél megint nem lesz fűtés, a levegő meg hűl :P Amúgy állítólag múlt héten szólt a műszaki főizénk, hogy két hétig nuku fűtés, csak nem tudni, hogy kinek :D

Azt hiszem, viszek be forralt bort, oszt merjenek szólni egy szót is az alkohol miatt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, Szívem cseréljünk, a tél bent van az irodánkban, holnap ismételten egy olyan nap vár ránk, mikor is az egész cégnél megint nem lesz fűtés, a levegő meg hűl :P Amúgy állítólag múlt héten szólt a műszaki főizénk, hogy két hétig nuku fűtés, csak nem tudni, hogy kinek :lol:

Azt hiszem, viszek be forralt bort, oszt merjenek szólni egy szót is az alkohol miatt :D

 

 

Öltözz be sarkkutatónak, használj olyan randa bolyhos fülvédőt, kérdezd meg a kollégákat, hogy a pingvineket nem látták-e véletlenül. Öt liter forralt bor és a munka repülni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem sikerült hazaérned Donát. Ma már nem sztrájkol a banda, majd hétfőn kezdik újra. A barátnőm elvileg az ötös IC-vel megy Szolnokra, nem mellesleg egy ötös farmakológia vizsgával a zsebében. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Évek óta hozzátartozik a karácsonyi programomhoz, hogy ezen a fórumon olvasgatom és írom, ki mit csinál karácsonykor. Sütött-e idén bejglit, mit ivott hozzá, és hányszor.

 

Számomra ez már tradíció, olyasmi, amit még sokáig szeretnék élvezni. Köszönöm Nektek, ezért (is) kívánok most Boldog, békés karácsonyt mindannyiótoknak. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.