Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ezt a nagybetűs dolgot én se tudtam egy darabig, míg egyszer, khmm... melóból írtam egy havernak, és mivel itt mindent nagybetűvel írunk, nem váltottam kisbetűre, és rám szólt, hogy ne kiabáljak :D Én is csak azóta tudok ilyeneket :)

 

Krande, én kitöltöttem, csak otthon felejtettem :D Sajna nincs pár napig netem, majd behozom melóba, és elküldöm innen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy ide tartozik-e. Feltöltöttem képet és saját tartalmat is írtam, de a hozzászólásoknál nem látszik. :oops: Nem tudna valaki segíteni?

Ha aláírásnak szeretnéd akkor rossz helyre írtad be. :) Van egy olyan menüpont bal oldalt, hogy aláírás szerkesztése. Oda írd be a szöveget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk esik a hó :P

Nagyon durva, március vége felé járunk és esik a hó... :oops:

Kolléganőm mesélte, hogy régen olyan is megesett, hogy a cseresznyevirágokra ráesett a hó :) Mivel ugye májusban még jönnek a fagyosszentek, amikor tényleg hideg lehet éjszaka. Jó idő volt már március elején is, de ilyen esetek azért előfordultak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak akinek egy kicsit is nincs rendben az egészsége, az majd beled**lik majd a nagy változásba :oops:

Apám és a húgom is totál kivannak, mindketten elég érzékenyek az időjárás változásra, aztán emiatt hetek óta fejfájással küzdenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is látom családon, kolléganőkön, hogy kivannak ettől az időtől. A melegfront engem is megcs*sz néha, így aztán fél éjszakákat át fogok virrasztani pár napig. Előreláthatólag. Na de legalább fenn tudok maradni a műkori vb-re :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszusom, és én ebben a városban élek :oops:

Íme a mai tizenéves generáció..No Comment. Érdemes megfigyelni, mennyire "múvelt" egyeddel van dolgunk. A riporter is szívatja szegényt..hehe meg is érdemli...Szomorú a helyzet az az igazság. 70-es 80-as években más évek voltak, akkor valahogy az akkori fiatalokat kordába tartotta a rendszer..Vagy nem tudom.. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú a helyzet az az igazság. 70-es 80-as években más évek voltak, akkor valahogy az akkori fiatalokat kordába tartotta a rendszer..Vagy nem tudom.. :oops:

Ezt de jó olyantól olvasni, aki a '70-es, '80-as években még vagy gondolat sem volt, vagy még pelenkát viselt. Honnan tudod te, milyen volt akkor, mikor jó, ha a '80-as évek végére emlékszel, de akkor is még arra, hogy mit csináltál az oviban. Ilyen egyedek meg mindig is voltak, csak akkor az állatkertben, és nem a TV-ben mutogatták őket (meg egy-kettő előfordult az ember osztálytermében is olykor, az enyémben is akadt egy ilyen középsuliban). Viszont (hangyányit) még mindig jobb így, hogy hülyét csinál belőle a riporter, mintha úgy állítaná be, hogy ez a követendő példa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég 1 szánalom a műsor is. Múltkor is az volt, hogy 2 ismeretlen tizenévesnek a kamerák előtt kellett csókolózniuk, meg nyáron egy lányt felfektetnek az asztalra és ráöntenek piákat, a fiuknak meg le kell nyalni róla.

Ez eléggé megalázó szerintem a szereplőknek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen egyedek meg mindig is voltak, csak akkor az állatkertben, és nem a TV-ben mutogatták őket (meg egy-kettő előfordult az ember osztálytermében is olykor, az enyémben is akadt egy ilyen középsuliban).

Hülyék mindig is voltak, de akkor valóban nem volt igény ilyet látni a TV-ben, nem ez volt az "érdekes műsor", hanem pl. a Delta. Mi azt néztük a TV-ben, meg a meséket, ha néztük egyáltalán, de leginkább sokkal kevesebbet néztünk TV-t. Valahogy az élet nem ennyire a különböző képernyők (TV, PC) előtt zajlott, ami sok szempontból jobb volt - mondom ezt persze úgy, hogy én is az estéim egy jelentős hányadát itt töltöm a gép előtt.

A nagyvilág bejött a szobába a képernyők által, így sokszor az az érzésem, hogy a civilizált ember viszont kiszorulóban van a reálvilágból, virtuális élményekbe menekül a valóság elől. Ez valahol szomorú :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"....akkor valahogy az akkori fiatalokat kordába tartotta a rendszer"

 

Két piszok nagy mafflással most is meg lehetne oldani.

A bunkója tudja rázni a fejét bezzeg.

Anyám szokta mondani, most hogy már felnőttünk, hogy a gyereknevelés komoly diktatúra. Például megjegyezte, hogy ő, mint aggódó szülű ad egy keretet a gyermeknek, nekünk, amiben elvárja, hogy szabadon és önállósn mozogjunk. Ha feszegetjük a keretünk határait, nyomást alkalmaz vagy egy olyan helyzetet helyez kilátásba, amiről tudja, hogy azt fogjuk választani, ami nekünk kevésbbé kényelmetlen és neki a legmegfelelőbb. Na megártott a biokémia.................

 

 

 

Azta! Max két évvel lehet fiatalabb nálam és már alkesz és valszeg a Tiestó kaziért állt sorba mikor az észt osztották. Vagy ez nevelés kérdése? Sajnos ez az átlag, az egyetemeken is.

 

Egyébként, lehet zenére tanulni! Én népdalokat, komoly zenét hallgatok, hogy meditativ állapotba kerüljek, elmém lecsendesedjen.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg Vangelist és Star Wars filmzenét hallgatok tanulás közben, mivel lenyugtatnak, mert nálam már tanulás közben előjön a stressz, az idegesség. Eléggé parás vagyok, az első szóbeli vizsgám alatt is elájultam :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg Vangelist és Star Wars filmzenét hallgatok tanulás közben, mivel lenyugtatnak, mert nálam már tanulás közben előjön a stressz, az idegesség. Eléggé parás vagyok, az első szóbeli vizsgám alatt is elájultam :oops:

Szegény!

 

Majda következőn rutinosabb leszel. Igazából tavaly én is úgy fogtam fel, hogy az életem múllik rajta. Most meg?! Mindent megteszek, hogy menjen, de van mikor nem sikerül......ez van. :) Kitartás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülyék mindig is voltak, de akkor valóban nem volt igény ilyet látni a TV-ben, nem ez volt az "érdekes műsor", hanem pl. a Delta. Mi azt néztük a TV-ben, meg a meséket, ha néztük egyáltalán

Szintén viszonyítás kérdése, szerintem. A haverjaim, én, ismerősök szintén nem ezeket nézik, hanem a Discovery-t, Nationalt, és ez a Viva max akkor szól (ha szól, mert olykor le van némítva), ha összegyűlünk havernál kártyázni, és nincs éppen más mjúzik, amit a DVD-be tehetnénk. Persze lehet, hogy csak nagyon jó közegben nőttem fel, és a megfelelő embereket válogattam össze ismerősnek, de az ehhez hasonló idióták száma az én ismerőseim köreiben egy kézen megszámolható. Pedig azért ismerek pár embert.

Az viszont tényleg változás, hogy régen nem volt jutyúb, meg internet, meg egyebek, amik ezeket közelebb hozzák az emberhez. Most van, viszont lehet, hogy nem eme szellemi fogyatékosok száma nőtt (legalábbis szerintem nem radikális mértékben), hanem csak tájékozotabbak lettünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.