Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Odykám, ezt nagyon nagyon szépen köszönjük. Nem nem Feró, ( bár Ferencnek hívják a srácot :pfff: ). Örülök, hogy tetszik amit csinálunk......

Gondoltam, hogy nem ő de a hangja az dettó ugyanaz. Ami nem hátrány persze. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap ballagunk.... aztán gyakorlatok, vizsgák, szakdoga, és amikor már nagyon okosak leszünk, államvizsga.... Sík ideg vagyok már most, pedig a java még hátravan. Bár az eddigiek sem voltak apróságok, szóval UHHH....

Sok sikert, és azért ne drukkold túl magad! :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a tavasz! Sétáltam ma a városban, fantasztikus idő van. Rügyeznek a fák is. A tavasz a kedvenc évszakom.

Nekem is. :pfff: Most épp a délelőtti kerti munka fáradalmait pihenem egy kellemes kávé mellett, de mindjárt megyek is vissza a rügyező fák és viruló nárciszok közé.

Hihetetlen, hogy két hete még majd megfagytam este a buszmegállóban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a tavasz! Sétáltam ma a városban, fantasztikus idő van. Rügyeznek a fák is. A tavasz a kedvenc évszakom.

Az elmúlt egy hétben én is sétáltam arrafelé kétszer is (vagyis felétek) :) Én is imádom a tavaszt, muszáj is egy kicsit csavarogni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nem örülök neki.Már túl meleg van.Be is húztam du a reluxát.Nekem a kénköves pokol jön.Az én évszakom a tél.Jó hideg van, a lakásban meleg és nézhetem a filmet.Most meg?Már melegedik a lakás.MIkor lesz már szeptember????????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is. :P Most épp a délelőtti kerti munka fáradalmait pihenem egy kellemes kávé mellett, de mindjárt megyek is vissza a rügyező fák és viruló nárciszok közé.

Hihetetlen, hogy két hete még majd megfagytam este a buszmegállóban...

 

 

Ma egésznap mulcsoztam. Pildi osztozom a fáradalmakban. Este olyan meleg van, hogy a két éve ásott kis tóban már kánonoznak a brekik, az én nagy a család kisebb örömére. Már előre rettegek, hogy mikor küldenek ki éjjel, hogy hallgattassam el őket..................mint a természet nagy barátja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem ők csinálják ezt? Nem kéne téged küldözgetni.

 

 

Nevetni fogsz, de a válasz egyszerű. Mert biológusnak készülök. Szerintük egyszerre vagyok orvos, agrármérnök, vegyész, állatorvos, filozófus, gyógyszerész egyéb. Pedig nem, a polihisztorok kora lejárt.

De egyébként élmány fehér hálóingben és kesztyűben a kis tó partján egyensúlyozva brekuszokat fogdosni. A szomszéd azt hiszi, hogy szellem járás van. Igazából attól félek., hogy úgy járok, mint az Indul a Bakterházban a nyanya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nevetni fogsz, de a válasz egyszerű. Mert biológusnak készülök.

Érdekes felfogásuk van, nálunk nem sóznak rám minden papírt munkát (pl. adóbevallás, stb), csak mert meg tudom csinálni, mert nem árt egy kis önállóság számukra :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes felfogásuk van, nálunk nem sóznak rám minden papírt munkát (pl. adóbevallás, stb), csak mert meg tudom csinálni, mert nem árt egy kis önállóság számukra :P

Ez nálunk is hasonlóan van. Mivel munkaidőben pénzügyekkel meg szerződésekkel foglalkozom, így otthon fel vagyok mentve alóla teljesen, hál' istennek. :P Viszont egyéb vonatkozásban nyakamon a teljes háztartás, és az is bőven elég. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beküldtem pár képem egy fotópályázatra.

 

Nézzétek meg, kérlek és, aki érdemesnek gondolja, esetleg szavazzon is.

 

Címek:

Jegenyék az út mentén

A Zselic kezdete.

Hangulat.

Bükk apó.

Hivatkozás nélkül kicsit nehéz lesz :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:P

 

Emlékszek a középsulinkba is volt 1x egy fotópályázat és brahiból leszedtem a NatGeo honlapjáról képeket. Október végéig kellett leadni a fotókat és májusban hírdettek eredményt. Ültünk az aulában és egyszer csak mondják, hogy a fotópályázat kihírdetése következik, elmondták a 3. helyezetet, majd jött a 2. helyezet, aki én voltam egy dagi mókussal. Kaptam 3 könyvet :P meg emléklapot. Leültem, majd jött az első helyezet. Majd fizikai különdíjat kaptam egy villám fényképért. sajnos ezért csak egy emléklapot kaptam, szomorú is voltam miatta, hogy mi az, hogy nem kapok valamit, csak azért, mert már kaptam könyvet. :P

Át is futott rajtam, hogy milyen szem*t láda a suli vezetése.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.