Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

CD írás, sokadik menet:

Az újraírható CDről a laptopom (másik verziójú Nero, másik író, Vista) azt írta ki, hogy nem tudja törölni. Aranyos ugye?

Elővittem egy másik lemezt, azt megírtam laptoppal. Ma reggel a próba kedvéért betettem Pika CD-írójába, hogy vele mit tud kezdeni, de Pika most is azt írta ki, hogy nem talál lemezt. Pedig ez most másik gyártó lemeze...... :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na már csak ez kellett a Lokinak...Szegény B.L. , ahogy írják a cikkben (Bodnár Laci)

Szegény BL? Szegény részegen elgázolt egy biciklist akin még láthatósági mellény is volt. A biciklist és a Lokit sajnálom. Senki nem kényszerítette, hogy igyon, és arra sem, hogy ha már részeg, akkor vezessen. Akárhogy is nézem ez épp úgy emberölés, mintha odasétálnál egy emberhez és hátba szúrnád. Csak ez autóval történt.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

CD írás, sokadik menet:

Az újraírható CDről a laptopom (másik verziójú Nero, másik író, Vista) azt írta ki, hogy nem tudja törölni. Aranyos ugye?

Elővittem egy másik lemezt, azt megírtam laptoppal. Ma reggel a próba kedvéért betettem Pika CD-írójába, hogy vele mit tud kezdeni, de Pika most is azt írta ki, hogy nem talál lemezt. Pedig ez most másik gyártó lemeze...... :S

Próbáltad már frissteni az író firmware-jét?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, a felvetésedre, hogy lehet ezt bizonyítani? Sehogy. Azt viszont lehet, hogy az autós mennyivel ment. És ha túl gyorsan, akkor tök mindegy, hogy nem ivott, akkor is ő a hibás - teljesen jogosan. Nem tudom, épp ott mennyi volt a megengedett sebesség, de ha mást nem, azt biztosan ki lehet mondani, hogy ha azt nem lépi túl, nagyobb esélye lett volna kikerülnie az épp elé csalinkázó biciklist.

 

Egyébként ebben az országban az autósok 95%-a rendszeresen gyorsabban megy a megengedettnél, tele van ámokfuttókkal és agresszív leszorítókkal az út. Ezt most nem Bodnárra mondom, mert őt azért inkább sajnálom, ha nem volt ittas, de az sajnos tény, hogy a közlekedési szabályok rendszeres megsértése vezet nagyon sok balesethez. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem újra a felvételt, a bicikli hátsó kereke amortizálódott le...

Akkor tényleg lehetséges, hogy a gyorshajtás miatt következett be, de nem kis szerepet játszott az sem, hogy a vonalnál bringázott az áldozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg gyorshajtás volt, de nem tudni, hogy a biciklis józan volt-e...

 

Krande: Miért szólsz bele olyasmibe, amihez egyáltalán nem értesz? Mielőtt vádaskodsz, talán olvass utána... Bodnár sosem iszik alkoholt - amennyire én tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ebben az országban az autósok 95%-a rendszeresen gyorsabban megy a megengedettnél, tele van ámokfuttókkal és agresszív leszorítókkal az út.

Sajnos ez így van. Tesóm is hajlamos gyorsabban menni, főleg ha 50 alatt kell valahol, azt nagyon nehéz is tartani. Amióta vezet és néha ülök mellette a kocsiban, folyton mondja, hogy előttünk mennyi szabálytalanságot követnek el, azóta látom én is jobban, hogy milyenek az autósok. Sajnos még akkor is nyomják másra a dudát is, ha nincs is rá semmi okuk, csak agresszívek :)

 

Ha szemből jött, hogy kapta el hátulról? (A cikkben ezt írták. Azt hiszem, a friss hírnél...)

Ezt én csak feltételeztem, mivel azt írta valaki lentebb, hogy balról sérült az autó. Mivel jobb oldalon megyünk, ha az autó előtt ment a bicajos, akkor nem a bal oldalnak kellett sérülnie. Mondjuk ha a bicajos teljesen átment a sáv bal oldalára, akkor lehetett úgy is, hogy előtte volt, csak a sáv totál túloldalán. De akkor ezek szerint utóbbi volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Blikk szokásához híven kiszínezi a történéseket

http://www.blikk.hu/aktualis/darabokra-tep...oja-161342.html

Sajnálom a kerékpárost, kellemetlen lehetett ez, főleg mivel leszakadt a feje az ütközéstől :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkori banki témához kapcsolódik.

 

 

Csak hanganyag!

 

 

Olvasói megjegyzés:

"Tisztelt Szerkesztőség! Az alábbi cikkhez szeretnék kiegészítő információt adni. Valamennyire ismerem az off-shore cégeket és ha valaki kimondja a Delaware szót akkor szinte biztos, hogy itt egy off-shore cégről van szó. Delaware államban lehetőség van off-shore cégek alapítására, így amerikai cégként lehet beállítani egy valójában off-shore céget (mégiscsak jobban hangzik, hogy egy amerikai cég vagyunk nem pedig ciprusi). Egy ilyen céget pár nap alatt lehet "venni", vannak erre szakosodott cégek akik elintézik.

Magyarul itt egy off-shore cégről van szó amely, mint az interjúból kiderül, a bankoknál lemutyizott listákon lévő lakásokra keres vevőket. Nagyon örülök, hogy nyilvánosságra került ez az interjú, remélem minél több emberhez eljut. Így már világos, hogy a bankoknál lévő férgek egyénileg érdekeltek abban, hogy egy lakáshitel bedőljön, hiszen nyilván az eladás után némi jutalék üti azok markát akik kiadják a listát még árverés előtt. Az interjúban szó van olyan lakásokról, amiben még laknak, tehát a kilakoltatás még nem történt meg. De abban biztosak, hogy meg fog történni, mivel a banknál olyan emberek dolgoznak, akik abban érdekeltek, hogy minél hamarabb ki legyen lakoltatva az illető. Azt is el tudom képzelni, hogy valaki a banknál figyeli az értékes lakásokat amelynél késik vagy elmaradt néhány részletfizetés és rögtön lecsapnak rá, mindent megtéve azért, hogy mielőbb megindulhasson a kilakoltatás. Egy normális világban éppen azon kellene fáradozniuk, hogy ne kelljen embereket az utcára küldeni.

Ez a történet egy jó példa arra, hogy miért jó bizonyos érdekcsoportoknak, ha nyomorba döntenek embereket. Mert el lehet venni tőlük mindent! A törvények az ő oldalukon vannak, mivel ők írják azokat. Remélem, ennek a rémálom-rendszernek egyszer vége lesz. Szebb jövőt! (P. D.)"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én itt vagyok, és szerelmes lettem ebbe a nőbe :fuckoff:

A minap láttam a Watchment, ő alakította a szuperhős lányt :(

A filmben nem volt rossz, de itt semmi combja a csajnak. Még ha kérném, akkor se tudna a combjaival megfojtani :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mi van? Mindenki elment suliba? :P

Inkább oda mennék, mint melóba :P:D

 

Köszi hogy nekem adod :(:fuckoff::D

Szép is az egyetértés, felőlem is viheted :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.