Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gyoka, ez igazán kár. :D De ha sok aktív olvasótok nem is volt, legalább azt biztos el lehet mondani, hogy Ti élveztétek csinálni, amíg volt rá időtök. A befektetett energia így nem veszett kárba, mégha talán most úgy is tűnik.

Jah, kárba nem veszett... Már most vannak, akik el akarják kunyerálni a cuccainkat. Semmit nem fogok odaadni senkinek, hogy felrakja saját honlapra, mert én kínlódtam a szkennekkel, stb. Meg most ott okoskodnak (Ody, nem rád gondolok természetesen, mert te nem okoskodtál), hogy így meg úgy, meg velünk van az Erő, meg hogy de milyen sokan jártak az oldalra. Az tény, hogy sokan jártak, de ha nem lett volna számláló, semmit nem veszünk észre belőle. Néha Milán és Ody írtak egy-egy köszit, de azért tudom, hogy mennyien nézegették pl a magazin szkenneket, és abból csak egyetlen egy ember volt képes benyögni egy köszit? Hát nekem így nem éri meg a dolog. Nem érzem azt, hogy ér valamit a munkám, és ez gáz. Ellentétben pl a Ewanes oldallal, aminek sokkal kevesebb a látogatója, mégis mindig megy a beszélgetés a chatben, megköszönik a feltöltéseket, stb. Azt sokkal szívesebben csinálom. Szóval erről ennyit. Meg legalább több időm lesz Dekameront meg Don Quijotét olvasni... :D

 

Most csak azért írok ám ennyit, mert még két órát várnom kell a következő fantasztikus órámra, és itt unatkozok a könyvtárban. És senki sincs msn-en. Mert mindenkinek ma kezdődik a suli, csak nálunk kezdődött múlt hét hétfőn. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, újra itt. A 7végén hulla voltam az allergiától és még egy másik betegségtől. Durva volt, olyan pocsék hangulatom volt...

 

Ma meg már azt hittem soha nem lesz vége ennek a napnak :)

Most értem haza pár perce. Megkezdődött az egyetem sok ember örömére :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkezdődött az egyetem sok ember örömére :D

:o Most már én is tapasztalom a suli kezdetét, reggel diákok is vándorolnak az úton, no meg sokan kószálnak az állomás környékén is, főleg csitri korúak :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: teljesen feleslegesnek érzem már az egészet.Harmadszor is leírom, hogy tudom, hogy a mai gazdasághoz kellenek a bankok.Csak nem jó, sem a gazdaság, sem a függés a bankoktól.

Mindegy.Én hiszek valamiben, te hiszel valamiben.Leírhatnám miért rühellem a kapitalizmust, de nem tszem.A léynege, úgyis az, hogy a zért mert a profit és a pénz áll a középpontjában és nem az ember.

 

A faji felvetésedet meg nem értem.Elolvastam az írásomat és nem találtam ilyen jellegű mondatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Négyes lett a diplomamunkám :D

Mondták hogy kissé összecsapott lett a beadott anyag, meg hogy a mellékletben hiába vannak benne az eredmények nem ártott volna a szövegben is alaposabban kifejteni, meg hogy elolvastatni néhány emberrel mielőtt beadom, de ők is tudták hogy miért nem olvasták el előtte, úgyhogy semmi gubanc. Örülök. Megyek mindjárt járványtant tanulni.... :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok, a négyes nagyon szép eredmény (akár összecsapott, akár nem) :D:o

 

De milyen egyetem az, ahol a diplomamunkával még nincs vége? :o

 

És minden diáknak üzenem: srácok, addig örüljetek, amíg tanultok, mert dolgozni sokkal nagyobb kihívás időnként, főleg mert az már nem jegyre megy, hanem zsebre. :o És uv-k sincsenek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie:

 

És ők fognak a legjobabn sipitozni, ha megint komcsi vagy fasiszta rendszer lesz valahol a világban.Nem tanultak semmit a 2. világháború elötti időkből.Egyszerűen nem fogják fel, hogy a miért utálják őket,.Nem értik meg a milliós fizetésükkel, hogy mi az emberek problémája.

 

Ezt gondoltam annak, de akkor biztos félreértettelek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú de elegem van a magukat mindentudónak gondoló tanárokból, akik úgy akarnak általános műveltségre tanítani egyetemi kurzus címszó alatt, hogy közben azt hiszik, hogy 1918-ban volt Trianon... :D:o

 

Bővebben a blogomban keseregtem ki magam (misterx.freeblog.hu ha érdekel valakit bővebben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bezzeg örültem amikor már pénzt kereshettem :P:o

Az elején még nekem is felhőtlen volt ezen irányú örömem. :o Az anyagi függetlenség nagy dolog, mert hiába nagykorú az ember, ha a szüleitől függ anyagilag, úgy nehéz azt mondani, hogy ne szóljanak bele a dolgaiba...

Most meg de tudnám értékelni a 2 hónap nyári szünetet :o

 

Én se dolgozni, se tanulni nem igazán szeretek :D

Inkább aludni :P

Ez csak rövid távon működőképes. :D

 

Húúú de elegem van a magukat mindentudónak gondoló tanárokból, akik úgy akarnak általános műveltségre tanítani egyetemi kurzus címszó alatt, hogy közben azt hiszik, hogy 1918-ban volt Trianon... :D :D

 

Bővebben a blogomban keseregtem ki magam (misterx.freeblog.hu ha érdekel valakit bővebben).

Akire nem érdemes, arra nem kell odafigyelni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És minden diáknak üzenem: srácok, addig örüljetek, amíg tanultok, mert dolgozni sokkal nagyobb kihívás időnként, főleg mert az már nem jegyre megy, hanem zsebre. :o És uv-k sincsenek...

No meg szerintem a sulis szívatás elviselhetőbb a melóhelyinél, mert ugye melóhelyen aztán tényleg minden élesben megy :D

 

Most meg de tudnám értékelni a 2 hónap nyári szünetet :o

Én is ezt mondogatom évek óta, pedig nekem nincs gyerekem, stb. mégis nagyon hiányzik már egy nagyobb szünet :o Kár, hogy nem lehet mondjuk 10 évenként egy nagyobb szabit beiktatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: Épp fordítva. Az egyetemes szívatás a keményebb. Volt nálunk egy lány akit a tanár le hülye k-zott (igen, ilyen bunkó a tanár, egy nagy ****, de ha nem veszed fel amit mond, akkor el lehet evickélni) , ő felháborodott beszólt neki, erre megbuktatta a tanár. Majd átment egy másik egyetemre, és ott dolgozott a tanár egyik haverja, aki ugyanúgy szivatja....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... :D:D Lengyeltótiban lakom... lehet, hogy ezt ezután nem kellene nagyon reklámoznom? :o :o

 

"Egy somogyi település, a 3365 lakosú Lengyeltóti bűnügyi helyzete volt relatíve a legkritikusabb tavaly a hazai közép- és kisvárosoké közül ? erre lehet következtetni a legfrissebb bűnügyi statisztikából, amit a nyomozó hatóságok 2008-ban lezárt aktái alapján állítottak össze. A Balatontól 12 kilométerre fekvő helységben 331 bűneset ügyében fejezték be 2008-ban a nyomozást, vagyis Lengyeltótiban majdnem minden tizedik helybelire jutott egy-egy deliktum. Az egykori járási székhelyen főként a srenkerek mutattak feltűnő aktivitást, hisz nem kevesebb mint negyven lakás- és nyaralóbetörésre s további 59 melléképület és garázs kifosztására, illetve megrongálására derült fény."

 

Forrás és a teljes cikk: Városok bűnügyi toplistája II.

 

Ma még az egyik tévétől is voltak kint riportot készíteni a polgármesterrel, és megkérdezték az "utca emberét" is. (Többek közt engem is. Ha jól láttam a mikrofonon a logót, akkor a Duna TV volt. Azt persze elfelejtettem megkérdezni, hogy mikor és hol lesz adásban... :o )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy-nagy gratula, Krande! :D:o :o

 

Krande: Épp fordítva. Az egyetemes szívatás a keményebb. Volt nálunk egy lány akit a tanár le hülye k-zott (igen, ilyen bunkó a tanár, egy nagy ****, de ha nem veszed fel amit mond, akkor el lehet evickélni) , ő felháborodott beszólt neki, erre megbuktatta a tanár. Majd átment egy másik egyetemre, és ott dolgozott a tanár egyik haverja, aki ugyanúgy szivatja....

Ha úgy gondolod, a munkahelyeken ez nincs így, naívnak kell gondoljalak. :o És azért a munkahelyen nagyobb a tét, mint az egyetemen...

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha úgy gondolod, a munkahelyeken ez nincs így, naívnak kell gondoljalak. :para: És azért a munkahelyen nagyobb a tét, mint az egyetemen...

A tét is nagyobb, meg a felelősség is (ha kirúgnak, hogyan fogod eltartani magad és a családodat). Ez azért már nem a "megbuktat a tanár, ha beszólsz neki" kategória.

 

De egyébként én arra jöttem rá a harmincas éveim vége felé, hogy a legjobb ha az ember mindig azt a korszakát élvezi, amiben éppen van. :lol: Végig lehet úgy élni egy életet, hogy az ember mindig valami másra, egy következő stádiumra vágyik, mert azt hiszi akkor jobb lesz neki ezért vagy azért (pedig könnyen lehet, hogy nem), és közben meg elfelejt élni. Persze kell egy jövőkép, mindenkinek de a huszonéveseknek meg főleg, hogyan képzelik majd el az életüket, de nem szabad elszalasztani azokat a lehetőségeket, örömöket amiket a jelenidő nyújt. Abból is ki kell hozni a maximumot, ami éppen most van. :D

 

Szóval szerintem élvezze mindenki az egyetemi évei örömeit, a bánatain meg tegye túl magát minél gyorsabban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.