Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ha nekem ilyen nagy gyorsindító eszköztáram lenne ott halnék meg :)

Viszont te így használod a gépet vagy most raktad újra a Windowst, hogy alig van valami az asztalodon? :)

Nem, minimál stílusban nyomom :D Én szeretem a nagy gyorsindítást, mindig látszik, nem kell visszanavigálni az Asztalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ha 3-ast vinnék haza, szüleim ott helyben megölnének :D

Hehe, erről jut eszembe, én mindig vigyorogva mentem haza újságolni, ha egyest kaptam bármiből :D

 

Viszont te így használod a gépet vagy most raktad újra a Windowst, hogy alig van valami az asztalodon? :D

Jaj, nálam az asztal legyen tiszta :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, erről jut eszembe, én mindig vigyorogva mentem haza újságolni, ha egyest kaptam bármiből :evil:

Na jó, de te lány voltál, téged nem tapostak a földbe ilyenért.

Hogy kedvenc tanárom egyik mondását idézzem: A lányoknak nem kell tanulni iskolában, mivel nem arra teremtődtek, hogy dolgozzanak, hanem, hogy a férfi emberre főzzenek, mossanak, takarítsanak és az utódokat neveljék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de te lány voltál, téged nem tapostak a földbe ilyenért.

Hogy kedvenc tanárom egyik mondását idézzem: A lányoknak nem kell tanulni iskolában, mivel nem arra teremtődtek, hogy dolgozzanak, hanem, hogy a férfi emberre főzzenek, mossanak, takarítsanak és az utódokat neveljék.

Na ezért kapni fogsz. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de te lány voltál, téged nem tapostak a földbe ilyenért.

Hogy kedvenc tanárom egyik mondását idézzem: A lányoknak nem kell tanulni iskolában, mivel nem arra teremtődtek, hogy dolgozzanak, hanem, hogy a férfi emberre főzzenek, mossanak, takarítsanak és az utódokat neveljék.

Na már te is kezded a lányok mit nem tesznek témát? :evil: Nyakon leszel vágva egyszer még :D Nos, a helyzet, hogy én nagyon jó tanuló voltam, így nálam buli volt, ha egyest kaptam, mert az nem a tudást tükrözte, hanem a tanár hülyeségét, és muszáj volt elmondani otthon :D Tudták, hogy okos vagyok a sulihoz, így nem számított :D Az ilyen tanár pedig mehet a *****, ezt én üzenem neki :D

 

Na ezért kapni fogsz. :D

Látom, azért tudod néha, hogy mit nem szeretek :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem sem vágott nyakon senki, ha egyest vittem haza. Más kérdés, hogy sosem szerettem bevallani. Megint más, hogy semmilyen jegyet sem árultam el egy idő után, mert tök fölösleges volt. Csak az számított, hogy a következő osztályba léphessek (e felfogás miatt hatodiktól sorra buktam meg félévkor).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A számítógépekhez valami ötlete esetleg bárkinek?

Lehet hogy Hibát megint elviszem szervizeltetni, végtére az egy hét wifizés után megmurdáló wifi nem vicces.... és ki tudja, milyen alkatrésze van, ami azért nem romlott el eddig, mert nem használtam? Egy laptopnak árt az, ha nem pont vízszintes amikor használom? És: a legelején amikor kaptam, csináltam egy "helyreállító lemezt" ami 2 DVD. Utána aktiváltam a (legteljesebb mértékben legális, gyári) Office 2007 - et és persze nem jutott eszembe, hogy a kódját föl kéne írnom. Ha úgy döntök hogy igénybe veszem ezeket a lemezeket, akkor elszáll az Office? Hivatalosan hányszor lehet ugyanazt telepíteni? (mintha valahol hármat olvastam volna de nem biztos).

Spoiler:

Esetleg hozzá lehet férni valahogy ahhoz a hivatalosító kódhoz anélkül, hogy még egy alkalmat elpazarolnék?
Vagy ezt bízzam "illetékes szakemberre"?

 

Ha már Hiba: a start menü keresője megtalálta az Eseménynaplót, aztán kiírta, hogy nem tudja megnyitni, később meg valami olyasmit, hogy kifutott az időből és elavult....

 

 

Pikáról elkezdtem "kiköltözni", meg egyébként is több minden törlődött (részleteket lásd lejjebb) mint kellett volna és most fontosabb programok visszatelepítése a kérdés, úgyhogy momentán ezért nem vagyok MSN -en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lentieken kívül nem sok ötletem van, én biztos azt csinálnám. A szakember dolgot meg passz. Az viszont elvileg nem lehetne gond, ha nem vízszintes, öcsém az ágyban szokta sokszor használni a laptopot, és ott aztán tényleg nehéz vízszintbe rakni az ölében vagy a térdein :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A laptopnak nem árt, a nem teljesen vízszintes. Csak függőleges ne legyen, meg ne lóbáld működés közben :evil:

Az Office elszáll, ha visszahúzod a gépet. De a kódnak elméletben rajta kéne lennie a teljesen legális csomagoláson, vagy a hozzá kapott papírok egyikén. A kóddal annyiszor telepíted, ahányszor akarod. A nélkül keresztet vethetsz rá. Ugyanazt nem fogod tudni visszaszerezni, újat viszont kérhetsz a Microsoft-tól. Írni kell a magyar képviseletnek, elmagyarázni, hogy mi a kín, és adnak ők. Leget, hogy kicsit g*ciskednek majd, de nem biztos, egy haverom a Windows kódját hagyta el, és zokszó nélkül adtak neki újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, írok nektek a twitterről. Szóval tulajdonképpen ez egy mikroblog, ahová pár mondatos dolgokat lehet írni. Lehet egymásnak válaszolni, és a böngészőkbe beépülő kiegészítők segítségével gyorsan és egyszerűen reagálhatsz az ismerőseid írásaira. SW.com-nak is van twittere, mindig a frissítéseket szokták kiírni, úgyhogy csak rákattint az ember, amikor felbukkan a kis üzenet. Sok honlapnak van amúgy twittere (a Jedi Rendnek is van). Sok hírességnek is van, SW-s vonatkozásban pl Kevin Smith, Anthony Daniels, Jaime King, Robot Chicken (jó, ez nem híresség :evil: ), Katie Cook (rajzoló). Most hirtelen ennyi jut eszembe. Tehát olyanokkal is lehet szót váltani, akikkel egyébként elég nehézkesen menne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tartózkodok tőle. Köll a nyavajának, hogy másodpercenként villogjon fel valami mütyűr a menűsorba, hogy új üzenet van. Elég ami van.

Be lehet állítani, hogy hány percenként kérdezze le az üzeneteket. A leggyakoribb a 3 perc.

 

Egyébként Barack Obamának is van twittere :)

Szerkesztve: - Lara Strong
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, írok nektek a twitterről. Szóval tulajdonképpen ez egy mikroblog, ahová pár mondatos dolgokat lehet írni.

Köszi szépen, valami ilyesmire gondoltam azok után, amit olvastam, amit írtál róla. És a lényeg, hogy világszintű, amihez nem árt némi angol tudás sem. Ennyi talán nekem van, de szerintem ha az ember gyakran látogatja, némileg fejlődhet is vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát, azért néha közelebb volt a laptop a függőlegeshez, mint a vízszinteshez....

Office: volt neki egy olyan kódja ami a csomagoláson volt. Rinyálgatott, hogy aktiváljam mert ez csak próbaverzió. Akkor éppen nem volt rajta net, úgyhogy telefonon felhívtam az adott számot, be kellett pötyögnöm telefonba a csomagolás számát, mire egy gépi hang elkezdte diktálni azt amitől aztán a próbaverzió teljessé vált. n meg nem leírtam, hanem begépeltem egyből :)

 

EDIT: a CD-lejátszóról és a DVD-íróról kiderült, hogy a telepítőprogramjuknak csak a hűlt helye van a gépen. Úgy tűnik a PhotoSuite mellett ők is törlődtek, és nem tudom, mi még.

Más: a hanggal is van valami fura. Nem fontos (jelenleg), de érdekes: minden hangot (még a Windows hibacsipogását is) LASSÍTVA játszik le.

 

 

EDIT 2: Hibán kipróbáltam a "letiltom, újra engedélyezem" trükköt, de nem használt :P. Az Eszközkezelő szerint egyébként a wifim tökéletesen működik.....

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.