Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ahogy jobban megnézem ezt az összeállítást, látom, hogy a mobilos Axa reklámnál a kocsi vezetője nem volt hibás. A srác nem néz körül és egy kocsi mögül lép ki. Ebben a helyzetben más is elütné...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda morgós öregurak vannak itt! :)
Ki morgott és hol? :) Sima tényállás ismertetés volt, semmi morgás :D

 

Ez a lentebbi vidi jó, de ettől a zenétől már borsodzik a hátam. Múltkor láttam még egy hasonlót három, kocsiban "telcsizős" csajról. Nah bazz, az ütött még rendesen. :S

 

Phobos, nem biztos, hogy mindig az autós a hibás. A telefonálos gyereknél jól látszik, ahogy mondod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy jobban megnézem ezt az összeállítást, látom, hogy a mobilos Axa reklámnál a kocsi vezetője nem volt hibás. A srác nem néz körül és egy kocsi mögül lép ki. Ebben a helyzetben más is elütné...

 

 

Gondolom, itt pont az utcai mobilozás veszélyeire hívnák fel a figyelmet. Sajnos láttam már ilyet, a kölköt én rántottam vissza az autó elől. Volt vagy 9-10 éves, és egy busz mögül lépett ki, és csak a telefonjára figyelt. Aztán percekig remegett, és köszönömözött, miután visszarántottam, mert ugye a busz megállt, de egy autós ezt letojta...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Számomra nem az a fontos, hogy jól nézzen ki a lány, hanem hogy engem külsőre megfogjon. Nyilván nagyobb az esélye erre, ha szép, de láttam én már szép nőket (?) olyan szinten elcsúnyítani magukat, hogy... (smink, giccs és ékszer parádé, stb.) A vonzóság fontos, anélkül nem működik számomra a kapcsolat, no de belső értékek nélkül, kötődés, és lelki dolgok nélkül sem!
Félreértettél. Úgy értettem, hogy számodra jól nézzen ki. A többi nem érdekes. Mármint, hogy más mit gondol. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt levetíteném néhány magát Michael Schumachernek képzelő idiótának.

 

Itt nem mindig a száguldozással van probléma. Mint kezdő-vezető (kb. 2 hónapja van jogsim), nagyon félek belemenni az olyan helyzetekbe, amik veszélyt okoznának. Jó persze, az állításod teljesen igaz, de a legtöbb baleset abból adódik, hogy nagyon nem figyelnek a sofőrök, de nagyon a gyalogosok sem. Emlékszem, amikor első néhány alkalommal vezettem (még tanulás folyamán), párszor figyelmetlen voltam, például zebránál, vagy betértem oda, ahova nem szabadott volna. De szerencsére az oktató erőteljesen kihangsúlyozta a hibáimat, enyhén szólva. Azóta, már jobban odafigyelek, gyorsabban reagálok, tehát normálisan tudok közlekedni az úton - bár azért nem bízom el magamat, soha se szabad elbizakodottnak lenni.

Amikor valaki beszáll a kocsiba vezetni, akkor csak a vezetésre szabadna koncentrálnia, mert bizony mások élete a kezünkben van.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon durva videó.Aki közlekedési balesetet okoz akármi miatt(gyorshajtás, mobilozás stb), azt falhoz aztán shoti.Ha meg megsérül a balesetben akkor ott kell hagyni amíg meghal.Én biztos nem hívnék mentőt egy száguldozó bmw-s-hez, ha fának csapódik.

 

Az egyedülléttel meg semmi probléma.Sőt.Lassan két éve itt vagyok és élvezem a szabadságot.A lényeg, hogy legyen hobbid.Persze nem zárkozom el egy társtól, de ha nincs az sem baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyedülléttel meg semmi probléma.Sőt.Lassan két éve itt vagyok és élvezem a szabadságot.A lényeg, hogy legyen hobbid.Persze nem zárkozom el egy társtól, de ha nincs az sem baj.

 

Nem részletezem, mi az unokatesóm véleménye erről. Párom semmivel sem kötöttebb, mint mielőtt összejöttünk. Én még örülök is, ha elmegy néha haverjaival sörözni.

Én személy szerint nem igazán értem, miért jó egyedül. Én spec hobbi mellett is besavanyodottnak éreztem magam. Szerintem itt nem arról van szó, hogy ez a jó, hanem ez a kényelmes. Nem kell ealkalmazkodni, kompromisszumot kötni. De nem lesz mindig 20-30-41 éves az ember, és látom egyedülélő rokonaim. Ők is élvezték a magányos létet. Most ők vannak legjobban oda az unokatesóim gyerekeiért, meg az enyimért:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem részletezem, mi az unokatesóm véleménye erről. Párom semmivel sem kötöttebb, mint mielőtt összejöttünk. Én még örülök is, ha elmegy néha haverjaival sörözni.

Én személy szerint nem igazán értem, miért jó egyedül. Én spec hobbi mellett is besavanyodottnak éreztem magam. Szerintem itt nem arról van szó, hogy ez a jó, hanem ez a kényelmes. Nem kell ealkalmazkodni, kompromisszumot kötni. De nem lesz mindig 20-30-41 éves az ember, és látom egyedülélő rokonaim. Ők is élvezték a magányos létet. Most ők vannak legjobban oda az unokatesóim gyerekeiért, meg az enyimért:)

 

 

Talán igazad van.De nálam így alakult.Én nem vagyok az a nagy dumás udvarlós tipus ezért szinte lehetetlen hölggyel közelebbi kapcsolatba kerülnöm.Egyszerűen nem hinném hogy én kellenék egy nőnek komolyabban.Kompromisszumot pedig tudnék kötni.Most is kell azért.

De azért nem érdekel az egész mert millió hobbim van ami egész életemre megoldja az elfoglaltságomat.

Nekem elég sok barátom van, és ahogy Ody mondja te ritka kivétel vagy.Rengetegen papucsok a haverjaim közül.Zugisznak, nem merik elkérni magukat szb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést, de ez egy remek kifogás. Én is baromira így voltam 28 éves koromig, míg nem jöttem össze Sanyival. Most visszagondolva nem tudom, hogy tudtam úgy élni. Nem menne még egyszer. Pedig a magam "ura" voltam, nem kellett alkalmazkodni, és még pelust sem kellett cseréljek :) :) :D

Nehéz persze beengedni valakit abba a bizonyos szentélybe, mik lényegében magunk vagyunk, de 6 év után azt merem mondani, megéri. :D

Az ember társas lény alapvetően, nekem az a véleményem. Van olyan, hogy nincs senki, mert nem jön össze, és van olyan, hogy csalódik az ember, és utána jobb egy darabig egyedül. De az igény valahol belül mindig megvan egy megértő társra, akivel az ember egy hullámhosszon van, akire számíthat, aki el tudja kápráztatni testét-lelkét. És szerencsés az, aki meg is találja. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenel Ka nem minden lány olyan mint Te, sőt. Pl. a fiatalabbakkal kész rémálom a dolog. De nem részletezem.

 

 

A lányok meg sírnak, hogy nincs normális pasi, mert a fiatalabbakkal nem lehet bírni. Tény, hogy nehéz, de talán nem lehetetlen. És manapság annyira kitolódik a párválasztás meg a gyerekvállalás is, és gyakran nem pénzfüggő a dolog. Ismerős házaspár pl. a férj orvos, a csaj kereskedelemben van. 34 éves, és még nem gondolkozik gyerekben, még nem felkészültek rá. Persze. Lakásuk van, és a cssaj tavaly is Kínába ment üzlet miatt, nem is egyszer. Csak hát ugye ezt nehéz feladni. Pelenka, etetés, nincs egy darabig buli, mozi. (megjegyzem, Nolcsi két éves, simán elalszik egy-két éjszakát apumnál, anyósnál, és nyaralni is tudtuk vinni).

Pénzt meg azért mondom, mert mi is majdnem egy fizuból(én gyes+családi pótlék, és azt tudja mindenki, nem valami sok), szóval egy fizu, és albérlet.

Amikor azt hallom, hogy a gyereknek mindent meg akarnak adni... Nem minden kell neki! Főleg az első 6 évben nem minden. Szeretet, és sok időt vele tölteni. Párom ismerőseinél anyuka reggel ad puszit a kisfiának, és megy melóba. Este mire hazaér, talán még le tudja fektetni. Nem ismeri a saját fiát! Nem tudja, mi a kedvenc színe, meséje, játéka. És ez engem megijeszt. Ezekből a gyerekekből milyen fiatalok lesznek?

 

Még egy mondat, a fiatal lányokra. Az biztos, akiket plázákban, dizsikben látni, azokat én nem férjhez adnám, hanem előbb valami háziasszonykápzőbe. Nó smink, nó műköröm, hajfesték... (láttam már áétalánosiskolás lányt kifestve, hajfestékkel suliba menni. Minek?

 

Fiam épp ezért némileg konzervatív nevelést fog kapni. Nem hinném, hogy kárára lesz majd...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkét létnek megvan az előnye, meg hátránya. :D De most már így öregen jobbnak látom hagyni az egészet és szépen megbarátkozni az egyedülléttel :D Az élet ugyis csak szívózik velem, szóval ő nyert. :) Majd legközelebb jobb helyre születek :)

 

Vezetéssel meg csak óvatosan. De a kerékpározással és a gyaloglással is. Mondjuk a gyorshajtás az utóbbinál nem fenyeget :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó nektek, hogy már azt is tudjátok, milyen egyedül élni, meg azt is, milyen kapcsolatban. Én meg de boldog lennék, ha elköltözhetnék itthonról, és lenne kapcsolatom :)
Majd te is gyűjtesz szépen élettapasztalatot :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd te is gyűjtesz szépen élettapasztalatot :)

Hát jó lenne, legalábbis az önálló lakás és a pár hónapnál hosszabban tartó (és nem máig nyomasztó csalódással véget érő) párkapcsolat tapasztalatát már szívesen begyűjteném :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán igazad van.De nálam így alakult.Én nem vagyok az a nagy dumás udvarlós tipus ezért szinte lehetetlen hölggyel közelebbi kapcsolatba kerülnöm.Egyszerűen nem hinném hogy én kellenék egy nőnek komolyabban.Kompromisszumot pedig tudnék kötni.Most is kell azért.

De azért nem érdekel az egész mert millió hobbim van ami egész életemre megoldja az elfoglaltságomat.

Nekem elég sok barátom van, és ahogy Ody mondja te ritka kivétel vagy.Rengetegen papucsok a haverjaim közül.Zugisznak, nem merik elkérni magukat szb.

 

Ismerős a dolog. Én 28 évig voltam így, aztán jött a Sanyi :) És nehéz volt eleinte összecsiszolódni, pedig mi hamar összeköltöztünk. De mindketten családot szerettünk volna, és annyi közös dolgot találtunk egymásban, hogy beláttuk, nem menne külön.

Amúgy biztos lenne valaki, akinek pont ilyen srác kellene, talán nem kéne feladnod. Szerintem aki itt el tud dumálni a másikkal, az nem lehet olyan rettenetes ember :)

 

Egyébként tényleg nem kötöm meg a párocskám. Sőt, rugdosom néha, hogy menjen el, és eressze ki a gőzt. Van pár haverja, akikkel jól össze tud röffenni egy kis baráti sörözésre:) És annyira édes, mikor megjön, és közli: Józan vagyok! Józan vagyok! - miközben alig áll a lábán :D :D :D

 

(hmm, remélem még véletlenül sem bánt, amiket írok? nem állna szándékomban)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerős a dolog. Én 28 évig voltam így, aztán jött a Sanyi :D És nehéz volt eleinte összecsiszolódni, pedig mi hamar összeköltöztünk. De mindketten családot szerettünk volna, és annyi közös dolgot találtunk egymásban, hogy beláttuk, nem menne külön.

Amúgy biztos lenne valaki, akinek pont ilyen srác kellene, talán nem kéne feladnod. Szerintem aki itt el tud dumálni a másikkal, az nem lehet olyan rettenetes ember :D

 

Egyébként tényleg nem kötöm meg a párocskám. Sőt, rugdosom néha, hogy menjen el, és eressze ki a gőzt. Van pár haverja, akikkel jól össze tud röffenni egy kis baráti sörözésre:) És annyira édes, mikor megjön, és közli: Józan vagyok! Józan vagyok! - miközben alig áll a lábán :D:) :)

 

(hmm, remélem még véletlenül sem bánt, amiket írok? nem állna szándékomban)

 

Dehogyis bánt.Tök jókat írsz.Különben te csinálod jól.Pár haveri párnál ez nagyon durva.A nő semmit nem enged(talán egy sört).Pedig szerintem a nőknek tudnia kell, hogy a férfinak kell egy kis sörözés.Mi van akkor ha néha be van rúgva?Semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyedülléttel meg semmi probléma.Sőt.Lassan két éve itt vagyok és élvezem a szabadságot.A lényeg, hogy legyen hobbid.Persze nem zárkozom el egy társtól, de ha nincs az sem baj.

Na ez az, társ legyen, ne csak valaki, aki néha van, és azért van csak, hogy legyen. Na ezt jól megmondtam :D

 

Szerintem itt nem arról van szó, hogy ez a jó, hanem ez a kényelmes. Nem kell ealkalmazkodni, kompromisszumot kötni.

Barátnőm és egyik kolléganőm is ezt mondta. No meg azt is, hogy a problémák megoldása helyett rögtön szétmenni, ez ma a trend.

 

De jó nektek, hogy már azt is tudjátok, milyen egyedül élni, meg azt is, milyen kapcsolatban. Én meg de boldog lennék, ha elköltözhetnék itthonról, és lenne kapcsolatom :)

Az előbbi még nehezebb is, mint az utóbbi, ezt "megnyugtatásul" közlöm :D

 

Hát az tuti, hogy jól fejbe letettek volna kolintva ha külön mentetek volna :) Szerencsések vagytok :D

Mert valóban akarták és tettek érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van akkor ha néha be van rúgva?Semmi.

Kivéve, ha a nő azt nézte egész gyerekkorában, hogy az apja részeg és közben mit művel, elég egy dülöngélő embert látnia, és máris úgy stresszel, hogy nem éri meg egy kapcsolat sem ezért :) Részegségig ne menjen senki se, legalább is nálam, egy-két pohárból meg szerintem sehol nincs gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivéve, ha a nő azt nézte egész gyerekkorában, hogy az apja részeg és közben mit művel, elég egy dülöngélő embert látnia, és máris úgy stresszel, hogy nem éri meg egy kapcsolat sem ezért :) Részegségig ne menjen senki se, legalább is nálam, egy-két pohárból meg szerintem sehol nincs gond.

 

Természetesen ebben az esetben a pia repülne azonnal.Legalábbis nálam.A lány a fontos nem az ital.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, akár nagy dumás vagy, akár nem, itt az ideje, hogy rájöjj, szerintem a sok elmebeteg karrierhajhász és becstelen 30-as férfi között kész főnyeremény lennél nem is egy nőnek. Az, hogy jó lelkű vagy és kedves, többet nyom a latba, mint hinnéd! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, akár nagy dumás vagy, akár nem, itt az ideje, hogy rájöjj, szerintem a sok elmebeteg karrierhajhász és becstelen 30-as férfi között kész főnyeremény lennél nem is egy nőnek. Az, hogy jó lelkű vagy és kedves, többet nyom a latba, mint hinnéd! :)

 

Nekem mondod?Tudom.Már mondták csajok is.De valahogy nem találom azt a nőt aki erre vágyik.Bár most a Wigwamban történt valami két hete, amin magam is meglepődtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, akár nagy dumás vagy, akár nem, itt az ideje, hogy rájöjj, szerintem a sok elmebeteg karrierhajhász és becstelen 30-as férfi között kész főnyeremény lennél nem is egy nőnek. Az, hogy jó lelkű vagy és kedves, többet nyom a latba, mint hinnéd! :)
Jajam, a szép fiúk olyanok, mint a zsiráf, tetszik el nézegem, otthonra nem kéne. Fontos, hogy kedves és okos legyyen, szeresse atermészetet stb. Bár elhallgatva néhány lány ismerősömet sztem én kivétel vagyok. Sajnos.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, akár nagy dumás vagy, akár nem, itt az ideje, hogy rájöjj, szerintem a sok elmebeteg karrierhajhász és becstelen 30-as férfi között kész főnyeremény lennél nem is egy nőnek. Az, hogy jó lelkű vagy és kedves, többet nyom a latba, mint hinnéd! :)
Én épp elég fent nevezett 30-as férfit ismerek, a munkahelyem tele van velük, de kb. annyira vonzóak, mint az ecetes uborka (mert azt nem szeretem :)). Részemről én is jólelkűségre és a kedvességre szavazok. Valamennyi pénz sem árt hozzá, de nem ezen van a hangsúly.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.