Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az esetek kilencven százalékában a körítéssel cseszik el az egészet. Persze elég sz*r dolog az ember szeretét elveszíteni, node nem kéne kötelező jelleggel hallgatni azt a depressziós zenét, vagy nézni azt, hogy mindenki matt feketében virít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hallgatni azt a depressziós zenét
Azt hiszem, hogy az Igazából szerelem c. filmben volt, hogy nem az a zene ment a temetéskor, hanem a halott kedvenc száma. Ezt én jó ötletnek tartom, mert tényleg elég nyomasztó ami a ceremónián van...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, hogy az Igazából szerelem c. filmben volt, hogy nem az a zene ment a temetéskor, hanem a halott kedvenc száma. Ezt én jó ötletnek tartom, mert tényleg elég nyomasztó ami a ceremónián van...
No ezért is szeretném ha AC/DC menne az enyémen. Persze ez elég önző dolog, mert egyedül én nem fogom hallani, aki véletlenül meg odakerekedne az meg nem hinném, hogy hard rock rajongó :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam meg mehetne a "Happy birthsday to you!", hisz, ha van reinkarnáció, akkor éppen megszülettem valahol máshol. :lol:

Ellenségeim pedig mindenképpen a Augies Great Municipal Bandot és a Victory Celebrationt ajánlom.

A személyiségemhez meg talán a Superman főcíme illene.

 

A valóságban meg a temetésemen alatt engem személy szerint más fog érdekelni, nem az, hogy milyen zenét adnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A temetéseket én sem bírom lelkileg, de sajnos a családunkban nagy hagyományai vannak, ahogy a rendszeres temetőbe járásnak is. Én ha tehetem, kimaradok belőlük, de néha muszáj menni, különben sértődés lesz a vége.

 

Azt hiszem, hogy az Igazából szerelem c. filmben volt, hogy nem az a zene ment a temetéskor, hanem a halott kedvenc száma. Ezt én jó ötletnek tartom, mert tényleg elég nyomasztó ami a ceremónián van...
Ez a jelenet már nekem is megragadta a fantáziámat, mert nagyon tetszett. A kedvenc számmal és a fényképekkel az egész végre teljesen az elhunytról szólt, és a maga mosolygós-szomorkás hangulatával olyan nagyon emberi volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, ne is mondd, nálunk dettó ugyanez van :) Én se szeretem a temetőket, de egy évben egyszer jó megemlékezni a szeretteinkről formálisan is, noha nekem nem ekkor a legintenzívebb a "rájuk gondolásom", hanem egy-egy spontán szituációban, mikor rájövök, hogy mennyire hiányzik is valójában...

 

Persze nálunk is a családban sértődés van ezekből a dolgokból... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Light of the Force vagy Ákos menne...

Nálam az előbbi, remek ötlet egyébként.

Nálunk nincs családi sértődés belőle, de azért mindig kimegyünk nov.1-én, főleg hárman csajok, anyu, húgi meg én. A többiek nálunk le se **** az egészet, ezért mindig ránk hárul minden temetős "feladat".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom hallottátok már valahol, valamilyen formában hogy a Danubiust és a Slágert levette a műsorról az ORTT!

Lehet hogy most csak felindultságomból, mert iszonyú ideges vagyok már erre a korrupt sz-rra, de ha megtennétek, hogy ezt aláírjátok azt megköszönném. Tudom hogy szinte semmit nem ér, de a kis lelkemet megnyugtatná.

Elég ha az írja alá aki már hallgatta a Danubiust, ill Pirítost. Köszi! :lol:

http://www.petitiononline.com/222963ab

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korrupt "végtermék". Dettó nekem is ez a véleményem. A Slágert sokáig hallgattam én is, főleg reggelente a Bumerángot. De felb*szta az agyam az is, amikor az egyik radikális hírportál még örült is a Sláger megszűnésének, csak azért mert Boross kipa "rajongó". Mondjuk ugyanígy szídja a mostani döntést is. Néha kiismerhetetlen egy-egy lap :)

Azért remélem, hogy nem szűnnek meg véglegesen. Főleg a Sláger mely elégé tematikus zenéket játszott. A hasonszőrű Sztár Rádiót meg a nótafák ( Koós, Zalatnay ésatöbbi) miatt nem hallgatom. Sok volt nekem az már. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... egy cikket, amit eladhatóvá tettem az ORTT idiotizmusáról szól (még nem vették meg - nem csoda, még csak hétfőn indult el a bolt -, de legalább aktuálissá vállt :lol: ). Lehet most lendületből írhatok még egyet?

Az ORTT-ről mindig is az volt a benyomásom, hogy egy halom idióta. Most már az, hogy egy halom korrupt idióta. És milyen szép botrány lesz ebből... Nagyon nem tiszta ez az ügy, és nagy szemétség volt az egész a közérdek felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Danubius éppen aktuális koppintását sosem szoktam hallgatni, na de a Sláger rádió... a Bumeráng... hát emberek...?! HOL élünk, hogy ezt meg lehet csinálni? Komolyan mondom, az ilyen dolgok után mondanám legszívesebben azt, hogy (Máté Krisztát idézve): "Viszlááát...!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Sláger rádió már nem mehet a temetésemen..

Nem igazán szoktam rádiót hallgatni, de ha igen akkor csak a slágert. Lehet hogy mindig ugyanazokat adják, de legalább mellőzik a mostani kommersz pop meg techno izéket.

Slágert én is sokat hallgattam régebben, egy ideje meg a Cegléd Rádió megy (még jó, hogy itt is tudom hallgatni ezt a helyi adót), pont mert remekül válogatják össze a zenéket, van egy kevés mai, de sok régebbi zene, amiket szeretek.

 

Reggel 2 műsort szoktam hallgatni. A pirítóst és a bumerángot... :D

Pont ezeket nem szerettem hallgatni, mert nekem rádióban zene menjen, ne szöveg :) De hát ízlések és...

Nagyon sajnálom, hogy ilyen döntés született :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom hallottátok már valahol, valamilyen formában hogy a Danubiust és a Slágert levette a műsorról az ORTT!

Lehet hogy most csak felindultságomból, mert iszonyú ideges vagyok már erre a korrupt sz-rra, de ha megtennétek, hogy ezt aláírjátok azt megköszönném. Tudom hogy szinte semmit nem ér, de a kis lelkemet megnyugtatná.

Elég ha az írja alá aki már hallgatta a Danubiust, ill Pirítost. Köszi! :lol:

http://www.petitiononline.com/222963ab

 

Megtettem. Ugyan én nem nagyon rádiózom, de apum igen. Nem értem ezeket a döntéseket...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez döbbenetes.Mi folyik ebben az országban?Könyörgöm, ezeket az adókat milliók hallgatták,most meg valami noname adókra váltják le őket?Miért kell ebben az országban mindent elrontani ami jó?Pedig én rockzenét kedvelő ember vagyok de ez valami ocsmányul hányingert keltő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én épp most este hallottam a hírt, és ki vagyok rajta akadva. Nem csak azért, mert az MR2-vel felváltva szoktam a Slágert hallgatni, (jól kiegészítik egymást stílusban), hanem az egész ügykezelés miatt. Épp a Slágerben mondta be a rádióadó vezetője, hogy emiatt többszáz millió Ft-tól esik el a költségvetés, ugyanis ennyit fizetett be a Sláger, amit a másik "nyertes" pályázó biztos nem fog megtenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok egy kárörvendő fajta, de most olyan jól esne, ha valakit emiatt jól s***be rúgnának. :lol: Nem kell ideológiát keresni hozzá, elég csak a gazdasági kárt nézni. Nem vagyunk olyan gazdag ország, hogy csak úgy kidobáljunk miliárdokat az ablakon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.