Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

T*köm kivan komolyan! Neked a szellemi szinted két év alatt a béka s*gge alá csökkent vagy mi van? Lassan túlteszel frenkie-n aki elég jól viselkedik (pedig régen hogy fenyítetted). Vedd már észre magad komolyan, és már vagy ötödszörre szólok, hogy ezt a témát ITT NE TÁRGYALJUK! Nem tudom mit kell tennem, hogy ez így is legyen. Egyszer felhúztok komolyabban, és kitörlöm a francba ezt a topikot.
No ez azért már durva, hogy az ő korábbi kijelentéseihez hasonlítod az enyémet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ez azért már durva, hogy az ő korábbi kijelentéseihez hasonlítod az enyémet.
Pedig az lesz a következő lépcsőfok. Hazajövök a melóból és már megint ezt a hülyeséget kell olvasnom. Menjél tüntetni, vagy fórumozz a kurucon, vagy boruljatok össze a szittya magyarokkal mit bánom én, csak ne itt tedd!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az lesz a következő lépcsőfok. Hazajövök a melóból és már megint ezt a hülyeséget kell olvasnom. Menjél tüntetni, vagy fórumozz a kurucon, vagy boruljatok össze a szittya magyarokkal mit bánom én, csak ne itt tedd!
Nyugi, vettem a lapot, de azért te is már túlreagálod az egészet. Más is írt be hasonlót, őt/őket nem veszed elő ilyenkor. Szóltál ne rakjak fel közvetlenül fényképeket, más betehet azóta is. Most vagy rám vagy allergiás, vagy nincs benned következetesség.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, vettem a lapot, de azért te is már túlreagálod az egészet. Más is írt be hasonlót, őt/őket nem veszed elő ilyenkor. Szóltál ne rakjak fel közvetlenül fényképeket, más betehet azóta is. Most vagy rám vagy allergiás, vagy nincs benned következetesség.
Nem rád vagyok allergiás csak a témára. Amit írtam az másra is érvényes, csak azt veszem észre, hogy szinte mindig te hozol fel ilyeneket. Mintha nem bírnád ki. A képes dologban igazad van, bár Pildinek azzal a feltétellel engedtem, ha lekicsinyíti a fájlokat. A tieid nem tudom mekkorák voltak, de mintha több megás képeket láttam volna. Kicsinyítsd le őket és beteheted.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kibírom én, de vitát nem én fakasztok belőlük. Az meg, hogy megvédem magam amikor valami ökörséget látok ezekre reagálni, az meg részemről természetes dolog.

 

A fényképes témát meg szerintem most jegelem, sok embert úgyse érint a téma, legfeljebb majd ha látok valahol tényleg minőségi képeket a kiállításról, majd belinkelem az oldal címét :) A decemberi nagy összeröfenésről meg talán sikerül elkészítenem a comicos képeket. Annál majd valami feltöltős oldal segítségét veszem igénybe. Most ilyenre nincs türelmem. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szélesi Sándor

írói álnevén Anthony Sheenard háromszoros Zsoldos Péter-díjas sci-fi-, fantasy- és thrilleríró, forgatókönyvíró, szerkesztő,

eddig 21 megjelent regény és 57 publikált novella szerzője.

Épp ma kaptam meg tőle a Láthatatlan várost (plusz Jonathan Cross-tól a Kvartettet és Robert Silverbergtől a Lord Valentine Kastélyát). Hozzám már csak házhoz járnak az írók, hogy odaadják a könyveiket :):)

 

Drukk Krande :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ma kaptam meg tőle a Láthatatlan várost (plusz Jonathan Cross-tól a Kvartettet és Robert Silverbergtől a Lord Valentine Kastélyát). Hozzám már csak házhoz járnak az írók, hogy odaadják a könyveiket :):)

De fogadjunk, fejre nem ejtett. Mert engem a két Sanyi - férjem és Szélesi - fogtak bokánál, és mindkettő elengedett. Én meg koppantam:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, tényleg vegyél már vissza, nem először fordul elő, hogy a jobbikos demagóg szövegelésedet olvassuk itt . Megegyeztünk, hogy nem hozunk fel ilyen témát, és nem beszélünk róla, nekem is lenne mit hozzászólnom a témához, de tiszteletben tartom a többiek akaratát, és nem itt vesézem ki. Beléd miért nem szorult ennyi alkalmazkodási képesség?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, tényleg vegyél már vissza, nem először fordul elő, hogy a jobbikos demagóg szövegelésedet olvassuk itt . Megegyeztünk, hogy nem hozunk fel ilyen témát, és nem beszélünk róla, nekem is lenne mit hozzászólnom a témához, de tiszteletben tartom a többiek akaratát, és nem itt vesézem ki. Beléd miért nem szorult ennyi alkalmazkodási képesség?
Ember, el vagy tévedve. Másrészről meg tisztáztam Odyval a dolgot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, Donát, elég legyen már! Acsarkodjatok PM-ben.

Nah, és ha még én is hozzáírtam volna a magamét. Írtam egy jó oldalt, osztán töröltem. Oldivel sem akartam volna összeveszni,(helyesebben vitázni, mert nem tudnék vele komolyan összeveszni) meg itt sem akarok senkit felbosszantani. Egyet sajnálok. Hogy ennyire össze tudnak ugrasztani amúgy szerintem jó embereket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ezek sima pár másodperces viták. Ilyenek meg nem itt folynak a legsúlyosabban és nem is köztem meg Donát közt. Holnapra mindenki kifekszi. :oops: :oops:

Drága húgi szokott aggódni ezerrel, pedig nem kéne. :oops: Férfiasan kiállunk saját igazunk mellett oszt jónapot. A világ nem dől össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem acsarkodtam senkivel. Szerintem elég baj, hogy egyedül én állok ki Ody mellett ilyenkor, és mindenki más lapít...
Ody szerintem simán érvényt tudott szerezni magának, le is rendeztem vele a dolgot alább, de neked szenet kellett a tűzre dobnod és még emiatt nekem is szívni kell.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Politika, kérlek. Összeugraszthat bárkit bárkivel, viszont összetartó ereje nincsen neki.
Hát azért azok a politikai rendezvények több ezer fővel amikor mindenki egymás nyakában ugrál hát nem kispiskóták összetartó erő szempontjából. :oops:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a véleményem leírása egy politikamentes topikért széndobálás a tűzre, akkor a népirtás taglalása, és a politikai témák rendszeres felhozatala micsoda?

 

Á, inkább hagyjuk. Ha szeretnél válaszolni, inkább Privát üzenetben tedd kérlek.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzám már csak házhoz járnak az írók, hogy odaadják a könyveiket :oops::oops:

Jah, hát írók egymás között :oops:

 

Kár lenne egy egyébként ilyen jó topikot eltüntetni, mert egy téma tabu, és egyesek nem képesek belátni, hogy ne hozzák fel. Oldie, szerintem a többiek kedvéért felejtsd már el, hogy ide behozod ezt a magyarság-témát így, ahogy teszed, mert csak indulatokat szít. Miért nem lehet felfogni elsőre, hogy a politika-téma és a közélet nem idevaló? Ebben nemrég megegyeztünk itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, hát írók egymás között :oops:

 

Kár lenne egy egyébként ilyen jó topikot eltüntetni, mert egy téma tabu, és egyesek nem képesek belátni, hogy ne hozzák fel. Oldie, szerintem a többiek kedvéért felejtsd már el, hogy ide behozod ezt a magyarság-témát így, ahogy teszed, mert csak indulatokat szít. Miért nem lehet felfogni elsőre, hogy a politika-téma és a közélet nem idevaló? Ebben nemrég megegyeztünk itt.

Most te is hót feleslegesen írtad ezt be. Nehéz megérteni, hogy Odyval tisztáztuk a dolgot? Miért kell egy lezárt témát boncolgatni?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre a topikra szükség van, mert számos egyéb témának ad otthont, amelyek nem férnek bele a többibe, ahogy a neve is mutatja. És támogatom - ha még nem mondtam volna korábban -, hogy ne politizáljunk, mivel én is jobbára a széthúzó erejének voltam tanuja életem során. A legjobb barátnőmmel majdnem összevesztünk az egyik választás előtt az ebbéli nézeteink különbözősége miatt, én azóta nem politizálok, sem itt, sem máshol. Véleményem van, de megtartom magamnak, aztán a szavazatommal fejezem ki.

 

A fénykép feltöltéshez meg annyit, hogy sajnálom, hogy ez is felkerült, mint vitatéma, a palettára. Ezentúl vagy menni fog a feltöltő oldalak használata, vagy inkább nem rakok fel képet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.