Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Jaj, Krande, te nem tudod nálunk milyen a Karácsony :D

No hát nálunk is majdnem hasonlóan van, előre ledumáljuk, szerencsére kolléganőmmel nem, így aztán vele tényleg meglepjük egymást :D

 

Ünnepekről meg annyit, hogy gyerekkoromban nem tudtam, hogy a május 1. az Amerikából való ünnep :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Viszont, ha már ünnep: egy jórészt amcsi fórumon tavaly nagyon szépen sikerült a Hálaadás. Mindenki számot vetett azzal, hogy mi jó történt vele az elmúlt évben, és szívből örültünk neki. Sajnos nincs mögötte akkora biznisz hogy beterjedjen Magyarországra, pedig sokkal több értelme van, mint a kereskedelmi ünnepeknek, amik viszont jöttek/jönnek."

 

Tetszik, mostanában úgyis csak a negativ és a fikázás megy mindenütt, no meg a sirás rivás. De tenni senki nem akar semmit. Ha pozitivat olvasok jobb kedvem lesz. nekem személy szerint. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szeretem a karácsonyt... a készülődés talán még korai, én úgy egy hónappal előtte kezdek igazán éledezni, de már most is felpakoltam pár karácsonyi számot az MP3-ra, hátha esik a hó majd valamikor, és betehetek hozzá egy passzoló zenét. A karácsonynak szerintem hangulata van, de akinek gyerekként rossz élményei vannak róla, az szerintem sohasem fogja igazán megszeretni az ünnepet, vagy ahhoz nagyon nagy fordulat kell...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á! Ilyenkor engem is szállítanak több hatalmas, sok-sok lóerős szállító járművekkel amiket nem kell vezetni, mert soför űl a volánnál :lol:

Így hát miért kéne felszámolni fuvardíjat? :D

Azért, mert karácsony kapcsán az ember úgyis több pénzt költ mint egyébkor, tehát jól jön a zsebpénz-kiegészítés. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Nem vagy te egy kicsit negatív?

 

Mondjuk nekem a gyerekkori karácsonyok nagyon jók voltak.Amikor a húgommal levittek minket 20.-a körül nagymamámhoz és eljött a 24.-e ,nagymamám sütötte a bejglit(azóta sem ettem olyan jót), ma is az oromban érzem a sülő bejgli illatát, közben fadíszités, várni szülöket, hogy mikor érnek le.és az esték.MIkor a fa altt az ajándékok, megszólalt a gömb a fán, és a gyönyörüen megterített ünnepi asztal.

Nekem hálistennek fenomenális gyerekkori karácsonyaim voltak.Késöbbb volt egypár rossz is ,de ezeket elhesegetem, és mindig új örömmel vetem magam az új elé.

Amikor meg Pesten voltunk akkor az nagyon tetszett. hogy este kimentem az erkélyre, és olyan hihetetlen béke volt a lakótelepen, hogy egészen meghatódtam.

Amikor érzed, hogy megnyugodtál és a családodban vagy és apáddal iszol egy unikomot, a hal szaga, a fenyőfa illata, fénye mind-mind zsenális érzés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, csak sz*r gyerekkorom volt :D

Amúgy félreértés ne essék, nem pattogok a hátsómon, hogy másnak ez a legfenomálisabb élmány...mármint a karácsony, csak engem ne próbáljon senki se meggyőzni :P

Amúgy mint írtam felnőtt korban már aránylag tök jó is volt, eszem ágában sem jutott felkészülni rá, főleg megünnepelni :D Fejet csóválni is csak a hecc kedvéért szoktam :lol::P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, csak sz*r gyerekkorom volt :D

Másnak is volt, mégsem ilyen a hozzáállása. Nálad ez természet kérdése, ha nem lennél ilyen negatívba hajló úgy általában, akkor a karácsonyi mizériát sem így élnéd meg.

 

Végül is lehet édes a karácsony már csak attól is, hogy az ember nem veszekszik senkivel, és kicsit lenyugodva kizárja a htéköznapok gondjait. :D

Csak nála minden egyforma, hétköznap, ünnep nincs nagy különbség, mivel folyton csak otthon van. Teljesen más érzés, ha az embernek hétköznap ott a meló, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a marhaságot meg hogy kombináltad össze? :D Borzasztó.

 

Szerintem úgy, hogy aki nagyjából egész évben csak párszor dugja ki az orrát a lakásból,pl moziba megy) annak a hangulata egy pici, sárga, aszalt citroméhoz kezd hasonlítani, és nagyjából annyi pozitív jövőképe lehet, mint a Pompeieknek a Vezuv kitörése előtt! Majd többször gyüssz hozzánk, és rájössz, hogy az élet szép - még akkor is, ha a gyereked majdhogynem szó szerint szarik rád - Sanyimra szó szerint is szart! :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez akkora ökörség, hogy csúcs. :P Amikor két helyen is melóztam, akkor se volt szebb a karácsony :D

Félre értés ne essék, nem lenézésből írok ilyet, de hagyj én tudjam már, hogy milyen vagyok és milyen hatások értek gyerekkorban :D

Majd ha lesz nekem is kis családom, tuti meg fog változni minden. De addig is jobb ha ilyen baromságokat nem kombinálnak itt egyesek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez akkora ökörség, hogy csúcs. :D Amikor két helyen is melóztam, akkor se volt szebb a karácsony :D

Félre értés ne essék, nem lenézésből írok ilyet, de hagyj én tudjam már, hogy milyen vagyok és milyen hatások értek gyerekkorban :D

Majd ha lesz nekem is kis családom, tuti meg fog változni minden. De addig is jobb ha ilyen baromságokat nem kombinálnak itt egyesek :P

 

Ahh, versenyezzünk? :P Hidd el, elég jól tudom, milyen amikor valaki begubózik, és xar minden. És épp ezért nyüstöllek, mert azt is tudom, milyen végre kikeveredni. Én nem vonom kétségbe, hogy téged mik érhettek gyerekkorodban. És nem kell család a változáshoz. Szerintem elég, ha kicsit nyitsz te is. :D

Csak egy hótt komoly kérdésem lenne. Gyerekkorodban értek azok a hatások. Most hány éves vagy? Ami elmúlt, az tényleg elmúlt. Azt meg nem tudod változtatni, bárhogy rágod a dolgot. Hogy most miként viszonyulsz dolgokhoz, az már egyedül a TE döntésed! Senki nem áll utadba, hogy jól érezd magad, ha jól akarod. És persze beszélhetünk lukat a hasadba, ha eldöntötted, te ilyenkor a rossz gyerekkorodra hivatkozva depressziózol kicsit. Igazából csak neked nem jó sztem.

Nézd ezt a fórumot. Biztos mindenki mesélhetne.

(de hogy el ne riasszalak, ígérem, a palacsinta mellé nem pakolok lelki-fröccs-szószt!) :D:P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen aktív lettél mostanában, Tenel Ka (vagy írjak inkább Mártit, ha már mindenki így szólít? :P). Öröm látni :P

Mindkettőre hallgatok. :D Egy évig nagyon random volt netünk, nemrég kötötték be a kábelt:) Még kihasználom a kis szabadidőm, aztán ha visszamegyek melóba, megint kevesebbet fogok zsezsegni! :D Oldi lehet hálaimát rebeg majd! :D:P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahh, versenyezzünk? :P Hidd el, elég jól tudom, milyen amikor valaki begubózik, és xar minden. És épp ezért nyüstöllek, mert azt is tudom, milyen végre kikeveredni. Én nem vonom kétségbe, hogy téged mik érhettek gyerekkorodban. És nem kell család a változáshoz. Szerintem elég, ha kicsit nyitsz te is. :D

Csak egy hótt komoly kérdésem lenne. Gyerekkorodban értek azok a hatások. Most hány éves vagy? Ami elmúlt, az tényleg elmúlt. Azt meg nem tudod változtatni, bárhogy rágod a dolgot. Hogy most miként viszonyulsz dolgokhoz, az már egyedül a TE döntésed! Senki nem áll utadba, hogy jól érezd magad, ha jól akarod. És persze beszélhetünk lukat a hasadba, ha eldöntötted, te ilyenkor a rossz gyerekkorodra hivatkozva depressziózol kicsit. Igazából csak neked nem jó sztem.

Nézd ezt a fórumot. Biztos mindenki mesélhetne.

(de hogy el ne riasszalak, ígérem, a palacsinta mellé nem pakolok lelki-fröccs-szószt!) :D:P :P

Ki mondta, hogy sz*r minden? Még csak nem is panaszkodtam a jelenlegi állapotra. :P Most érzem már pont úgy, hogy nincs már mit vesztenem, élem a kis életem és ennyi. :D Ezt hívják harmóniának.

Képmutató meg hagyj ne legyek már, hogy ugribugrizzak minden ünnepnek. :D Megvagyok nélkülük, köszönöm szépen. :D

A kifordult humoromnál többet már úgyse vehet el a sors, vagy az élet... :D :D :D

 

(Palacsinta mellé én kakaót és fahéjat kérek szépen :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt vagyok, illetve ülök SZegeden! KIcsit szomorú vagyok! Sem József Attilával, sem Ruzsa Sándorral nem futottam össze. :D Továbbá az itteni koli a miénkhez képest Hilton, se csótány, se gázkamraimitátor zuhanyzó

Mindenkinek szép hétvégét, bátyókám, egyetlen DON ne grépfrútoskodj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, úgy látom, még nem vagy regisztrálva a facebookra. Alapesetben ezzel egyet is értenék, de van rajta egy nagyon jó játék, ami a neve alapján is illene hozzád, a címe: Mafia Wars :D és hát a keresztapának kell benne melókat csinálni :D Gondoltam szólok, hátha érdekel, jól jönne egy DON az ismerőseim közé :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igazság az, kedves próbálkozó :D , hogy van itten nekem egy kis készülék mely jelez a KERESZTAPÁNAK ha valaki eléri a maximális pontszámot. Namost ilyenkor mint ugye érdekképviseli szervezet, a DINASZTIA szépen, IP cím alapján ( mert ugye piszkosul modernek is vagyunk) szépen felkeresi a "győztest" és gondoskodik a nyere...akarom mondani, gondoskodik a kiiktatásáról :D

 

Szóval ezek után megkérdezem, hogy miféle segítségre is vagy te rászorulva? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az életemet és a véremet adom a keresztapáért, ő meg likvidálni akar, na szép :D
Tekintettel, hogy egy lehetséges konkurencia kiszűrésére indult a játék, más választást nem adsz a kezembe :D

Persze az mindjárt más lenne ha a DINASZTIÁNAK köteleznéd el magad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húgi drága, azt hiszem pár évet késtél. :D

Másrészről meg láttod? Tetszett volna Szegedre menni tanulni :D :D

Hey, mi a baj a grappefruittal? Megédesítve piszok finom :P

Édesítenénk mi, de csak egyre sanyarodik!

Egyébként én nem rontanám el cukorral! Csak a keserű héját meg a hártyáit szedem le, és már nyammogom is.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.