Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én szeretek felpakolni progikat ;)

Belövöm először a Winampot és hadd szóljon a telepítés közben a Isten :)

Utána valahogy felgyorsul a gép is, nem is tudom miért? :o

 

Viszont jövő hét keddtől havazást mondanak, ami péntek-vasárnap környékére éri el a maximumot, majd ezt is kalkulájátok be a mozizáshoz. Ha meg fagyis, akkor egyik szemetek mindig legyen Oldie-n, mert a részeg emberek nem tudnak a jégen járni :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az oldal nyíltan ezt teszi. De mi itt szerintem egy szóval se említünk olyasmit, hogy mennyire szimpatikus egy háromhetes borostás arc, alatta egy szépen gömbölyedő sörhas ésatöbbi.

:D

 

Pedig tehetnénk :D

 

Ellentétben gyakorta dícsőitjük mi is a női nemet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Ez butaság. Nem leszek meleg csak azért, mert látok egy női párt és leszbikusnak nevezem őket...
Figy, ennek semmi köze a nemi identitáshoz. :D Egyszerűen arról szól ez az örök vita, hogy melyik az "uralkodó" nem. :D Tömören: A nő a konyhába, a férfi a satupadhoz való. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj már, olyanok vagytok :D Eddig még megúsztuk a hideget, havat és telet :D Kibírtok egy keveset belőle :D
Ha neked kéne elgyalogolni reggelente a buszhoz a hidegben és a fagyban vigyázva el ne csússzál, akkor nem mondanál ilyet :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha neked kéne elgyalogolni reggelente a buszhoz a hidegben és a fagyban vigyázva el ne csússzál, akkor nem mondanál ilyet :D

Na figyusz, nyár kivételével mindig gyalog járok melóba, ami fél óra oda, és fél óra hazafelé :D Mivel 7-kor kezdődik a meló, így még akkor is sötét van télen, mikor beérek, szóval nem csak hidegben, fagyban és tükörjég úton szlalomozok befelé fél órát minden reggel, hanem még sötétben is :D Ezek után ne nekem mondj ilyeneket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felőlem jöhet a hó, csak a 6-os főút Paks és Budapest közé eső szakaszát kerülje el... :P

Nem kívánsz egy kicsit sokat? :D Ám legyen, majd drukkolunk hozzá :D

 

Karrde: Tudtam, hogy ez a helyzet, tavaly is és frenkie-nél is beszéltünk erről, ezért írtam. Tudod, irónia :D

Izé... csak nekem nem esett le, de így jól van :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem mi a baj a hóval.A tél attól szép ha hull a hó és nem az eső.Eddig nem is volt tél.Az utóbbi időben szélsőséges melegek voltak az évszakhoz képest.Jöjjön csak a tél.Tök szép a város tőle, meg sétálni is jó a hóesésben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem mi a baj a hóval.A tél attól szép ha hull a hó és nem az eső.Eddig nem is volt tél.Az utóbbi időben szélsőséges melegek voltak az évszakhoz képest.Jöjjön csak a tél.Tök szép a város tőle, meg sétálni is jó a hóesésben.

 

Egyetértek. Ráadásul a természetnek is kell a hó, az a vízmennyiség a talajnak, ami a hóléből leszivárog. És a gyerekek is élvaznék, pl iskolai szünetben mehetnének szánkózni, hógolyózni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.