Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, szerinted mitől lehet az, hogy betölt egy Win XP telepítő, ám mielőtt bármilyen gombot is lenyomhatnék (új telepítés, helyreállítás, akármi), a gép egyszerűen kikapcsol? Három CD-t is kipróbáltam, mind mások, szóval nem a CD vagy a tartalmának a hibája. Ha bármikor máskor csinálná, akkor a tápot gyanúsítanám, de csak a telepítő betöltése után tesz így (a Wint pedig betölti, bár pár percig folyamatos újraindítást játszott, ami szintén gyanús, de a kábelek megigazgatásával ez elmúlt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű :D Grat a sikeretekhez :o

A többi meg hát... kell olyan is néha :D

Te vandál is vagy? Durvulsz rendesen hallod-e. :P

 

 

Túlélik a tábla hiányát, mind a kemény 100 forintot amit ér. :D
Szerintem annál azért többet ér. Szerinted miért lopják is az alumíniumot a "brazilok"? :D Amúgy nem szép tett, de az vesse rád az első követ aki még nem vett részt semmiféle őrültségben. Ezt persze annak a fényében mondom, hogy ez volt az első és egyetlen ilyen cselekedeted. :P

 

 

Hát öcsém jó nagy paraszt vagy az biztos.Én a kezedet tördelném le.
No de kérem.... Régi fórum társunk egyszeri eltévelyedését ne illessük mér ilyen durva szavakkal! :( A többi moderátornak ez nem tűnt fel?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok, csak arra céloztam, hogy egy ilyen különleges alkalom esetén elmegy a dolog :D Persze részemről tuti mást csinálnék :D
Elképzeltem ahogy alumínium táblákat szaggatsz le éjnek idején és dobálod őket az utcán. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: Elnézést a durva szavakért, de nálam az verte ki a biztositékot, hogy ha majd melóznak a soförök akkor nem csinálod.Remélem nem csinálod többet.

 

 

Dzséjt.Elsödlegesen a táp(95 %-ban biztos vagyok benne hogy az).Új gép?Hány Watt-os táp van benne?Ki kéne próbálni egy másik táppal is ami ha lehet magasabb teljesítményü legyen mint ez.A tünetek tipikus táphibára utalnak.

Írtad, hogy megmozgattad a kábeleket.A tápkábeleket?Mert ha jó lett akkor lehet hogy el van törve benne a réz.Próbáld meg más tápcsatira rákötni mondjuk az optikait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt.Elsödlegesen a táp(95 %-ban biztos vagyok benne hogy az).Új gép?Hány Watt-os táp van benne?Ki kéne próbálni egy másik táppal is ami ha lehet magasabb teljesítményü legyen mint ez.A tünetek tipikus táphibára utalnak.

Írtad, hogy megmozgattad a kábeleket.A tápkábeleket?Mert ha jó lett akkor lehet hogy el van törve benne a réz.Próbáld meg más tápcsatira rákötni mondjuk az optikait.

A tápkábelekhez nem nyúltam, csak a vinyón az IDE kábelt igazgattam meg, mert az hajlamos kicsúszni a helyéről (erre az újraindításos hiba helyre is jött). A gép nem új, öregecske már. 400 Wattos a táp, annak a gépnek bőven elég, egyedül a kora (kb 3-4 éves, nem emlékszem, mikor cseréltem ki, de akörül, a gép ennél is öregebb) az, ami megkérdőjelezi számomra is a további életét.

Alapvetően én is erre gondolok, csak az a gyanús, hogy csak és kizárólag annál az egy pontnál kapcsolja le magát, semmi másnál. Ez az, ami kicsit aggaszt, nehogy a gép átcsússzon abba a maradék 5%-ba :(

Köszi a választ (konzultációt :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp eleget szívtam miattuk, a főpróbára se értem be pénteken mert reggel sz*r se járt olyankor arra, gyalogolhattam a bérletemben a zsebemben végig fél óbudán. És én még szerencsésen jártam.

 

Ody, frenkie, becsszó megjavulok. :(

Ja amúgy mentségemre szóljon hogy nőügy miatt engedtem ennyire el magam aznap éjszaka..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Windows-on ki nem lehet igazodni :(

Lehet, akkor kell neki valami éktelen nagy feszkó, ami megviseli szegény tápot. Egyszer olvastam is valahol, hogy a Win telepítésekor megáll valamelyik százaléknál és ott van egy jó darabig majd ugrik egyet. Megkérdezték őket és ők se tudták ezt miért is van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, akkor kell neki valami éktelen nagy feszkó, ami megviseli szegény tápot. Egyszer olvastam is valahol, hogy a Win telepítésekor megáll valamelyik százaléknál és ott van egy jó darabig majd ugrik egyet. Megkérdezték őket és ők se tudták ezt miért is van :(

Csak az a baj, hogy a százalékokig el sem jut. :D Meg hát ezt eljátszotta úgy is, hogy winfos nem is volt a gépen, így kivételesen Bill Gates ártatlan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a procihűtőt is ellenőrizném hogy jól van-e rajta a procin és van-e alatta elég kence. Nekem amiatt szórakozott nemrég a gépem csak akkor nem kikapcsolt hanem egy csipogó-fújtató hangzat után lefagyott.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Windows-on ki nem lehet igazodni :)

Lehet, akkor kell neki valami éktelen nagy feszkó, ami megviseli szegény tápot. Egyszer olvastam is valahol, hogy a Win telepítésekor megáll valamelyik százaléknál és ott van egy jó darabig majd ugrik egyet. Megkérdezték őket és ők se tudták ezt miért is van :)

 

 

Ez a Vista telepítőjénél fordul elő némely gépnél.Én is megijedtem először hogy nem megy tovább.

 

Dzséjt:Ja hogy a te géped, azt hittem egy haverodnak raksz össze egy gépet.Akkor az a helyzet, hogy még érdekesebb, mert ha egy táp tönkremegy akkor az durran az esetek többségében.Tényleg milyen,Chieftec?Viszont kollégánál két hete történt, hogy este kikapcsolták a gépet és másnap reggel el akarták indítani és semmi reakció mintha nem kapna áramot.Hát a táp este tönkrement a kikapcsolt gépben.Kicserélté most jó.A dvd-írónál azért én megnézném a tápcsatit, és a sata/ide kábelt.ha nem akkor tápot szereznék havertól kölcsön.Ha az sem akkor teljes ram-teszt a memtest nevü progival.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:Ja hogy a te géped, azt hittem egy haverodnak raksz össze egy gépet.Akkor az a helyzet, hogy még érdekesebb, mert ha egy táp tönkremegy akkor az durran az esetek többségében.Tényleg milyen,Chieftec?Viszont kollégánál két hete történt, hogy este kikapcsolták a gépet és másnap reggel el akarták indítani és semmi reakció mintha nem kapna áramot.Hát a táp este tönkrement a kikapcsolt gépben.Kicserélté most jó.A dvd-írónál azért én megnézném a tápcsatit, és a sata/ide kábelt.ha nem akkor tápot szereznék havertól kölcsön.Ha az sem akkor teljes ram-teszt a memtest nevü progival.

A húgom gépe, de ugyanaz :) Hogy milyen, az jó kérdés, de azt hiszem, Chieftec (az biztos, hogy nem noname).

Ezt nálam is eljátszotta a gép pont az Avatar mozizás előtt. Reggel, mielőtt feljöttem, nem indult el a gépem az esti kikapcsolás után. És naná, hogy a táp halt meg (hál' isten, azelőtt egy héttel voltam egy olyan gépnél, aminél szintén elhalt a táp, de magával vitte az alaplapot is).

Új tápot most nem fogok tudni szerezni, de a ram tesztet lefuttatom. Ha nem lesz gond, hát akkor a húgom úgyis új gépet akar venni, ez legalább majd szorgalmazza :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vista-tapasztalatom összefoglalva: NE HAGYD FRISSÍTENIE MAGÁT!

De lehetőleg telepíteni se engedd.... az a számítógép jogos önvédelemből nem telepít, és igaza van!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval a Vista így szórakozik? Egy ismerősöm Vista-frissítéseket szedett le, és egy ponton csak állt neki az egész, azt hitte, lefagyott, vagy valami gixer történt közben.

 

 

A kihagyás csak a telepítőjénél van.Ugyanakkor Vista felejtős, Win 7-re kell átállni, sokkal jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.