Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szórakozásból tanulni más dolog.

Nem szórakozásból, hanem tudásból :P

 

Újabb novellám kerül nyomtatásba :D A plafonra ugrottam örömömben. Ezúttal az Avana egyesület Arcképcsarnok című kiadványába kerültem be. :):):)

Gratula :yeah::D A megjelenés előtt írd majd be, hogy mikor és hol lehet majd megvenni :D Addig is felvésem a kiadványt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az sem szórakozás, de nézőpont kérdése :)
Pedig az. Van különbség amikor valaki két oldali iskola undorral megy be a suliba, és valaki meg úgy, hogy érdekli is amiről tanul. Amúgy ha lenne 600 millióm, én is oldi útját követném. :) Ha tanulni akarnék, azt megtenném egy piramisokhoz történő utazás kapcsán. Vagy könyvekből. Ezer jobb mód lenne rá, mint hogy suliba üljek. :yeah: Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Suliba én se mennék, pedig lehet, hogy hamarosan szükség lesz rá, node azt támogatja a munkaügyi központ :yeah:

Én valami olyasmikre járkálnék mint pl a Mindentudás Egyeteme. Előadásokra :) A közelben volt anno időfizikai előadások de arra rendszeresen menni kellett volna, más elfoglaltság miatt pedig ez nem volt kivitelezhető :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Suliba én se mennék, pedig lehet, hogy hamarosan szükség lesz rá, node azt támogatja a munkaügyi központ :D

Én valami olyasmikre járkálnék mint pl a Mindentudás Egyeteme. Előadásokra :yeah: A közelben volt anno időfizikai előadások de arra rendszeresen menni kellett volna, más elfoglaltság miatt pedig ez nem volt kivitelezhető :)

Pontosan. :) Ennyi pénzzel a zsebemben én lennék a "világ ura". :) Mindent megtehetnék amit csak akarok. Persze ésszerű keretek között.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Dzséjt.

 

 

Aki akarja fejleszteni a tudását annak minden téren vannak szakkönyvek.Felesleges ahhoz az iskola.Én egy csomó dolgot suli nélkül tanultam meg.Rengeteget kell olvasni.

 

A lóvéból meg egy M6-os vásárlása, utazás egy nagyobb lakás valami jó környéken, plussz 5 lakás megvétele kiadás céljából(ebből élnék), a többi meg bankba.Természetesen ebéd és vacsora mindennap éteremben

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, Phobos, Ody, Krande, Karrde, Frenkie, Gyoka: köszi szépen!

 

Ez a kiadványt hol lehet majd megvásárolni? :yeah:

Fogalmam sincsen :) Majd kiderítem.

 

Haladsz Dzséjt! Ennek csak örülni lehet. :)

Az biztos. Körbe ér a fejemen a vigyor és virtustáncot járok :) Még pár ilyen, és már kopogtathatok kiadóknál. Tavaly több, mint fél évembe telt, mire eljutottam egy megjelenésig. Idén 24 nap elég volt ehhez :D Remélem a következő hónapokban is lesz még pár megjelenés :D

 

A megjelenés előtt írd majd be, hogy mikor és hol lehet majd megvenni :D Addig is felvésem a kiadványt :)

Be fogom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értem, hogy az is szórakozás, ha nem muszájból kell csinálni. :)

 

Igazából hülye dolog, de ami érdekelt - és elég széles a paletta - arról szívesen tanulok. De idő és pénz - utóbbi a rosszabb - hiányában nagyon korlátozott jelenleg, amit tanulhatok - hatnék. A motorbaleset amiről írtam korábban nagyon letérített arról a pályáról, ami gyerekkori vágyam volt. Így most olyat kell majd tanuljak, ami annyira nem érdekel, hogy ennek segítségével olyan sulit végezhessek, ami érdekel is.

Annyira ostoba dolog, hogy most beülnék a sulipadba akár 5 évre is, ha megkapnám a lehetőséget. És ezért fogom a gyereket szigorúan fogni, már ami a tanulást illeti. Megmondtam, hogy én egyszer nem fogok neki igazolni, ha lógni akar...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. :) Ennyi pénzzel a zsebemben én lennék a "világ ura". :D Mindent megtehetnék amit csak akarok. Persze ésszerű keretek között.
Én megelégednék annyival, hogy ne legyen gondom semmire, ne az anyagiakon múljon, hogy legyen feleségem, gyerekem, házam....... :yeah: Negyven felé araszolva már egy normális megállapodásnak örüljön az ember, egy biztos háttérnek. :) Persze más lenne a helyzet ha ez a nyeremény a húszas éveim elején érhettek volna :) Na akkor dözsölés lett volna a javából :D Naponta új csaj, új kocsi, új luxusszálloda :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megelégednék annyival, hogy ne legyen gondom semmire, ne az anyagiakon múljon, hogy legyen feleségem, gyerekem, házam....... :) Negyven felé araszolva már egy normális megállapodásnak örüljön az ember, egy biztos háttérnek. :)

Ugye mennyire más az ember vágya ahogy nő be a feje lágya?

A ház, lakás alap lenne, kertes természetesen. Nekem nem vágyam a medence, inkább legyen egy két gyümifa, cseri, meggy, alma-körte. Ribizli és málnabokor. :yeah:

És egy pár gyerekjáték: homokozó, csúzda, hinta.

Aminek jobban örülnék, ha a ház jól felszerelt lenne, jó konyhagépek, hűtő, komoly számítógép, TV, egyebek.

És nem ücsörögnék otthon, lenne egy kis állatkereskedésem, vagy egy hüllőfarmom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, elnézést, h nem reagáltam, kicsit zizi vagyok. :)
Semmi gond, csak nem tudtam, hogy láttad-e. :D A kicsinek pedig újfent jobbulást! Pocsék hónap ez a január, betegségek jönnek-mennek, meg amúgy is. :yeah:

 

Ebben eléggé hasonlítunk, nekem is a töri volt a kedvenc, ókor-Róma és Egyiptom szintén :) Akkor mennék töri szakra, ha nyernék a lottón, és nem kéne pénzért melózni :D
Rómában és Egyiptomban még nem jártam én sem, pedig megnézném szívesen, nem utolsósorban az ókori emlékeik miatt. És ha nyernék a lottón, én bizony utazgatnék sokat, mert semmi más nem érdekel jobban, mint más népek kultúrája, életmódja, ételei-italai. :D

 

Még pár ilyen, és már kopogtathatok kiadóknál. Tavaly több, mint fél évembe telt, mire eljutottam egy megjelenésig. Idén 24 nap elég volt ehhez :P Remélem a következő hónapokban is lesz még pár megjelenés :)
Ez szuper! Gratula az új megjelenéshez! :) És csak így tovább. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki akarja fejleszteni a tudását annak minden téren vannak szakkönyvek.

 

Természetesen ebéd és vacsora mindennap éteremben

Vannak, csak azért a suli mégis más :D A környezet, a társak, stb. Én szerettem suliba járni :)

Akkor se mennék túl sokat étterembe, szeretek főzni, és végre nem kéne meggondolnom, mire mennyi pénzt kell kiadni, bármit vehetnék hozzá :yeah:

 

Remélem a következő hónapokban is lesz még pár megjelenés :)

Drukkolás megy ezerrel, hogy legyen még pár ilyen vagy jobb :)

 

Igazából hülye dolog, de ami érdekelt - és elég széles a paletta - arról szívesen tanulok. De idő és pénz - utóbbi a rosszabb - hiányában nagyon korlátozott jelenleg, amit tanulhatok - hatnék.

Sajnos nálam is ezek a korlátok vannak, de szerintem sok mindenkinél :D

 

És nem ücsörögnék otthon, lenne egy kis állatkereskedésem, vagy egy hüllőfarmom. :)

Az otthon ücsörgés az ember halála (még ha nem is fizikailag), főleg ha nem túl idős. Kell akkor is valami tennivaló, ha van elég zsé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha nyernék a lottón, én bizony utazgatnék sokat, mert semmi más nem érdekel jobban, mint más népek kultúrája, életmódja, ételei-italai. :yeah:

Á, elképzeltem magunkat egy mexikói lebujban vagy éppen egy indiai helyen :) :) Ezeket én is bírnám :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, elképzeltem magunkat egy mexikói lebujban vagy éppen egy indiai helyen :D:) Ezeket én is bírnám :yeah:

 

Mennénk Díél-Amerikába, és ennénk egy Quit(tengerimalac), vagy Ázsiába, egy kis kígyópörire, majd jön Afrika, hernyókonzerv! :)

Igazából én is végigkóstólnám a népek eledeleit, és a táskám nem lenne mással tele, csak egzotikus fűszerekkel! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenel, Kolmilan, Pildi, nektek is nagyon köszönöm :yeah:

 

Drukkolás megy ezerrel, hogy legyen még pár ilyen vagy jobb :)

Köhi :) Én igyekezni fogok :)

 

Ha én nyernék a lottón, szerintem pár millát tuti befektetnék valamibe. Meg kifizetném az adósságokat, aztán eruccannék egy hajóútra valamelyik rohadt nagy óceánjárón. Legszívesebben a Queen Mary II-n, azt a hajót nagyon szeretném egyszer látni (de még inkább, utazni rajta).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legszívesebben a Queen Mary II-n, azt a hajót nagyon szeretném egyszer látni (de még inkább, utazni rajta).

Te is nézted, ahogy épül?

 

Egyetértek, nem is gyorsan kell végigvágtatni. És talán nem is (csak) a legfelkapottabb helyeket kell megnézni. Mennyivel hangulatosabb lehet a nagyvárosnál egy kis falu :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából én is végigkóstólnám a népek eledeleit, és a táskám nem lenne mással tele, csak egzotikus fűszerekkel! :yeah:

Kellene egy hordár is hozzá, mert szerintem annyifélét hoznánk, hogy nem bírnák el :) A vám meg menne mellényzsebből :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb novellám kerül nyomtatásba :o A plafonra ugrottam örömömben. Ezúttal az Avana egyesület Arcképcsarnok című kiadványába kerültem be. :o:):o

 

Gratulálok! Ha a gyerekemnek majd a te életrajzodat kell megtanulnia érettségire, közlöm vele, hogy szerinted ez a legnagyobb baromság, amit kérdezhetnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.