Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hepi némdéjt, Karrde! :D

 

Viszont azt ne felejtsd el, hogy semmit nem azért találnak ki, és fejlesztenek, hogy neked vagy nekem jó legyen, hanem a profitért.Olyat kell csinálniuk ami eladható.Azt hogy nekünk véletlenül haszno az nem rossz.

Éppen ezt mondom én is. De akkor hol a probléma? Ők meggazdagodnak, jó nekik. Nekünk hasznos, jó nekünk. És amíg nem szegez rám senki fegyvert, hogy márpedig vegyem meg, addig nem is érzem, hogy rám lenne tukmálva. Akinek meg nincs annyi esze, hogy a PHP 5.5-ös verziójával feltöltött, fing illatú Csillogó Fej samponra rohadtul nincs szüksége, mert a nevén kívül semmi jó nincs benne, az meg hidegen hagy. Hülyékkel nem szoktam foglalkozni.

 

 

Nálunk tökig ér a hó :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenel Ka, jobbulást! :lol: Nekem is fájdogál a torkom, s mivel minden gyereken végigment már a kórság, nem lehetetlen, hogy most én jövök, szokás szerint.

 

Itt nálunk is hatalmas hó esett, már jó pár éve nem láttam ekkorát. Szánkózni sem lehet még, mert még ülepednie kell. Viszont építettünk egy ember nagyságú hóembert az udvaron, akkorát, amekkorát még sosem. :D Szerencse, hogy szombaton esett, nem munkanapon, mert reggel munkába menni nem lett volna egyszerű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek! :D

 

Ortis gyártja nekem a teákat, aludtam is délután, remélem holnap már jobban leszek. Tesóm is feljött, segített ő is, én meg főztem nekik egy fincsi hagymás-babot. Mellé Ördög jobb és bal kezét néztük! :D

 

 

Hó hihetetlen nagy, sokat gondoltam szegény vidékiekre, kik lapátolhatták többször a havat. Viszont tény, hogy innét szép látvány.

 

Pildi, hóemberépítés bizony jó buli! :D Meg a szánkózás is, bár én mindig jobban szerettem a sima "műanyag lapát" formájú hócsuszkákat.

 

Reklám. Lehet pl net nélkül is meglennék, évetizedekig meg is voltam, de most nagy segítség. Útvonaltervezés, fontosabb címek, telcsiszámok, és könnyebb beütni, mint egy telefonkönyvet lapozni. A reklámok annyira nem zavarnak, főleg mert alig látok, nem nagyon tévézek. Így talán sokat el is kerülök. Viszont kereskedőként igen meglepett - igazából nem tudom, miért - hogy az emberek itt is annyira figyelmetlenek.

Pl jön, és közli, cifet kér. Na erre megkérdem, milyen cifre gondol. Hát amit reklámoznak - jön a felelet.

Az már nem zavarja, hogy reklámoztak akkoriban mosogatószert, súrolószert, és felmosót is. Felsoroltam ezeket, de csak kötötte az ebet a karóhoz, h amit reklámoznak.

Vagy mikor évek óta megszűnt cuccokat keresnek.

De a kedvencem, mikor egy termék "megújul", gyakran csak új külsőt kap. Na ilyenkor hónapokig áll a bál, mert NEM HISZIK EL, hogy ugyanaz van benne, hogy ugyanaz a termék. Még ki sem próbálta, de kijelenti, hogy biztos nem ugyanaz, és hogy hozzak ki a raktárból régit, mert nekünk BIZTOSAN van még dugiba! :D :D :lol: Na ilyenkor van az, hogy számolok tízig, mert ha nem teszem, úgy elküldöm a kedves vevőt valahova...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát:Talált. :D Fenn volt egy kollégám kicsit iszoggatunk.Próbáltam rá figyelni, hogy ne írjak olyat amit nem kéne.

:lol: Semmi visszavonhatatlan nem történt, néhány moderálásra szó került be a "Vicces és kedves" szótárába :D

 

Éppen ezt mondom én is. De akkor hol a probléma? Ők meggazdagodnak, jó nekik. Nekünk hasznos, jó nekünk. És amíg nem szegez rám senki fegyvert, hogy márpedig vegyem meg, addig nem is érzem, hogy rám lenne tukmálva. Akinek meg nincs annyi esze, hogy a PHP 5.5-ös verziójával feltöltött, fing illatú Csillogó Fej samponra rohadtul nincs szüksége, mert a nevén kívül semmi jó nincs benne, az meg hidegen hagy. Hülyékkel nem szoktam foglalkozni.

 

:D Ez jó volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Ez jó volt. :lol:

 

Igazából tényleg egy kicsit is tájékozott ember, aki olvasni tud, ismeri a számokat, az el tudja dönteni, hogy kell-e neki valami, ha elolvassa a termék cimkéjét. Az más dolog, hogy valakinek a sokféle mosogató közül melyik jön be, vagy netnél mondjuk mire kell. Játéknak, letölteni, kapcsolattartás, egyebek.

Más kérdés, mikor a gyerekeket célozzák meg. Az a nehezebb dió, mikor a gyerek nézi kedvenc sorozatát, és előtte-utána leadják a Barbi, és egyéb reklámokat. Melyeknek az ára 10k felett van. És egy kiskölöknek még ugye nehéz elmondani, magyarázni, hogy szép, jó és csillog, de nem fogja lekötni. Neki tetszik, és kell.

Eddig Nolcsival ilyesmi nem volt, és amit ő néz, gyerekadó, ott nincs szerencsére reklám. De emlékszem, engem hogy elbűvölt némely játék annak idején.

Pildi, te ilyenkor hogy mondod el, hogy ez nem jó, vagy nem nekivaló, vagy pusztán h drága? :D (én valszeg így fogom elmondani)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, a jó hír, hogy országos szinten bejutottam a barátaimmal a legjobb 10 csapat közé, így március 9-n, kedden megmérettetjük magunkat az országos döntőben.

Gratula, remélem, sokáig juttok majd a megmérettetésen :D

 

A neved jelentése: Mars Istenhez hasonló, merész, bátor (ha még nem tudnád :lol:).

Ezt jelenti, de valahogy eltévesztették akkor a nevem :D

 

Na majd holnap a latyak visszahozza.

Ott már most is van, ahol sózták az utakat.

 

Jelentem, gyerek jól van! Most én döglődöm! :D

Jobbulást!

 

És amíg nem szegez rám senki fegyvert, hogy márpedig vegyem meg, addig nem is érzem, hogy rám lenne tukmálva.

Na ez az.

 

Köszi szépen mindenkinek a köszöntést :D

 

Jelentem, itt Budán a hóhelyzet remek, egy vagon hó esett, felmentünk a hegyre busszal, aztán lesétáltunk, nadrágszárból lehetett csavarni a vizet, de nagyon jó volt :D És közben mulattam magamban, hogy vidékről fel kellett jönnöm ezen a télen többször is, hogy jól kihavazzam magam :D

Holnap irány haza, meglátom, ott mennyi esett. És szerintem majd akkor visszaolvasok minden topikot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, te ilyenkor hogy mondod el, hogy ez nem jó, vagy nem nekivaló, vagy pusztán h drága? :D (én valszeg így fogom elmondani)
Ez a probléma úgy 4-5 éves kor körül jelentkezik majd, és nem csak a reklámok miatt, hanem az óvodás társak beszámolói után szabadon. Én is csak azt mondom/mondtam nekik, hogy minden játékot nem lehet megvenni, mert akkor nem lenne pénz fontosabb dolgokra, és hogy én sem veszek meg mindent magamnak, ami megtetszik. Eddig bevált. Ugyan a boltokban néha rájuk jön a könyörgősdi, de hisztizni még nem hisztiztek ilyesmi miatt.

 

Jelentem, itt Budán a hóhelyzet remek, egy vagon hó esett, felmentünk a hegyre busszal, aztán lesétáltunk, nadrágszárból lehetett csavarni a vizet, de nagyon jó volt :D És közben mulattam magamban, hogy vidékről fel kellett jönnöm ezen a télen többször is, hogy jól kihavazzam magam :D
Ilyen tél is régen volt már, az biztos, és főleg Pesten. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más kérdés, mikor a gyerekeket célozzák meg. Az a nehezebb dió, mikor a gyerek nézi kedvenc sorozatát, és előtte-utána leadják a Barbi, és egyéb reklámokat. Melyeknek az ára 10k felett van. És egy kiskölöknek még ugye nehéz elmondani, magyarázni, hogy szép, jó és csillog, de nem fogja lekötni. Neki tetszik, és kell.

Persze, de egy gyereknél ez érthető. Ő még - jobb szóhasználat híján, de véletlen se ledegradáló szándékkal - nincs olyan szellemi szinten, hogy megértse, az neki nem kell, mert úgyis csak addig lesz jó, amíg új. Persze néha megesik, hogy az ellenkezője teljesül, mint nálam a lego esete, ami ellen anyám nagyon ágált, aztán tessék: húsz év után még mindig veszem őket :evil: De mikor egy felnőtt, elvben értelmes ember még mindig ezen a gyermeki szinten van, na azt nem fogom sajnálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk tökig ér a hó :evil:

Nekem olyanom nincs, de itt is majdne. Egész délelött a kocsibejárót lapátoltam, annyit ért, mint halottnak a csók. Komolyan iglut kéne építeni! Ráadásul a forrlat bort is megitták előlem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem, itt a puccos Budapest, második kerületben a legpuccosabb, BKV-val nem, csal autóval elérhető részen este még "vidáman" tolták az autóikat az emberek. Hegynek fölfelé, persze. Két napra hazajövök, egyet elmegyek sétálni,és ilyen látvány fogad :) Kíváncsi vagyok, Pécsett mennyi hó lehet. Ezen a télen rácáfolt már néhányszor a mediterránságára, bár ennyi hüle ember ott nincs egy rakáson. Amúgy potom fél óra keresgélés után megtaláltam a hótaposómat, örültem ám neki! Anyci szerint holnap abban kéne Pécsre mennem. Lehet, hogy az lesz.....

 

Amúgy Pika egy csoda. Csoda, hogy a kedvemért működött, amíg az én gépem volt :D Igazából most is egy aranyos és megbízható számítógép, csak hát.... Két hete hagytam itt apámmal, és emlékszem, akkor még tudott CDt olvasni. :evil: Amúgy lehet valami az itthoni levegőben, mert Pécsett Hiba is könnyebben boldogul. Pedig, emlékeztek, itt mennyi bajom volt vele!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem olyanom nincs, de itt is majdne. Egész délelött a kocsibejárót lapátoltam, annyit ért, mint halottnak a csók. Komolyan iglut kéne építeni! Ráadásul a forrlat bort is megitták előlem.
Ezen szakadtam. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem, itt a puccos Budapest, második kerületben a legpuccosabb, BKV-val nem, csal autóval elérhető részen este még "vidáman" tolták az autóikat az emberek. Hegynek fölfelé, persze. Két napra hazajövök, egyet elmegyek sétálni,és ilyen látvány fogad :) Kíváncsi vagyok, Pécsett mennyi hó lehet. Ezen a télen rácáfolt már néhányszor a mediterránságára, bár ennyi hüle ember ott nincs egy rakáson. Amúgy potom fél óra keresgélés után megtaláltam a hótaposómat, örültem ám neki! Anyci szerint holnap abban kéne Pécsre mennem. Lehet, hogy az lesz.....

 

Amúgy Pika egy csoda. Csoda, hogy a kedvemért működött, amíg az én gépem volt :D Igazából most is egy aranyos és megbízható számítógép, csak hát.... Két hete hagytam itt apámmal, és emlékszem, akkor még tudott CDt olvasni. :evil: Amúgy lehet valami az itthoni levegőben, mert Pécsett Hiba is könnyebben boldogul. Pedig, emlékeztek, itt mennyi bajom volt vele!

Kedves Krande Pécs egy jó hely! Többet süt a Nap, korán tavaszodik, 10 busz járat megy fel az erdőkbe, az emberek nyugisabbak, többet mosolyognak, barátkozóbbak. Király hely! Tavasszal élmény a Dóm elötti hársak alatt andalogni este a kedvessel, vagy vizsgaidőszakban éjjel kiülni borozni a Dzsámi elé, esetleg fagyizni. A szórakozó helyek is nyugisabbak, illetve ahová mi járunk. Ritka abalhé. (Szenes, Toxic)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen szakadtam. :evil:

Csak jár a szám! eddig az erdőbe, ahol dolgozgatunk vagy 40x voltam, és ebből, ha 3 alkalommal vittem páleszt a hidegre való tekintettel. Eme esetekből egyszer megkaptam, hogy miért flakonban viszem, mert nincs más, vazze! Kettő, senki nem kért, három nekem nem is jutott. Ezek után minden alkalommal kérdezik, hogy nincs e nálam pálinka. Pedig kiscserkész törvény, hogy magyar embernél legyen mindig kés és szesz, váltó zokni..............ha erdőbe megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak jár a szám! eddig az erdőbe, ahol dolgozgatunk vagy 40x voltam, és ebből, ha 3 alkalommal vittem páleszt a hidegre való tekintettel. Eme esetekből egyszer megkaptam, hogy miért flakonban viszem, mert nincs más, vazze! Kettő, senki nem kért, három nekem nem is jutott. Ezek után minden alkalommal kérdezik, hogy nincs e nálam pálinka. Pedig kiscserkész törvény, hogy magyar embernél legyen mindig kés és szesz, váltó zokni..............ha erdőbe megy.
Jó kis "törvények" ezek. A mátrai nyaralónk környékén él az ország egyetlen hivatásos remetéje. Amikor ott vagyok mindig meglátogatom, nagyon jó pálinkája van. Erős mint a veszedelem. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csal autóval elérhető részen este még "vidáman" tolták az autóikat az emberek. Hegynek fölfelé, persze.

Tegnap este Normafától lefelé sétában találkoztunk olyan autóval, amelyik a lejtőn lassabban ment, mint mi gyalog, annyira nem mert rendes sebességgel haladni :)

Ide haza hóhelyzet, mint amilyen máshol, jó sok hó esett már le itt Mo. közepén is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este Normafától lefelé sétában találkoztunk olyan autóval, amelyik a lejtőn lassabban ment, mint mi gyalog, annyira nem mert rendes sebességgel haladni :)

Ide haza hóhelyzet, mint amilyen máshol, jó sok hó esett már le itt Mo. közepén is.

Nálunk 10 centis lehet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.