Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az áramot hagyjuk, nálunk csak pillanatnyi kiesés volt, de pont elég volt, hogy a gépem kétszer is újra indítsa magát.
Én ahogy elment az áram máris kapcsolgattam kifelé az elosztókat és húzgáltam kifelé a cuccokat a konnektorokból.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez kiment a fejemből, de mivel egyébként másban nem okozott fennakadást, nem is volt lényeges. Vagyis semmi más nem kapcsolódott le, még a lámpán sem lehetett észrevenni az ingadozást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bementem megkérdezni, hogy mikor írják már ki a pályázatot.

Kiderült, hogy már kb két hete kint van valahol. Mi több, már egy határidő is lejárt, csodálkoztak is, hogy hol vagyok. Spuriztam haza, utolsó simítások az önéletrajzon, vissza, kinyomtattuk, oda lett rakva a kupac tetejére. Mostantól drukkot kérek nagy dózisban :)

Viszont a másik leányzó, akit elvileg fel akarnak venni, meggondolta magát és inkább magánállatorvosi karriert épít. Egészségére.

 

 

Más: akinek itt jogsija van, azt kérdezem: forgalomban hány óra után lett meg a vizsga?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, megy a drukk ezerrel :) Azért érdekes, hogy a pályázat kint van valahol, ez azért sok mindent elmond bizonyos állapotokról :D

Ha jól emlékszem, a húgom a kötelező óraszámot vezette le forgalomban (többre nem nagyon volt ugyanis zséje, így is hosszú idő volt az egész procedúra), és elsőre sikerült a vizsga. Viszont azt megjegyezte, hogy a vizsgáztató jóindulata is számított.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a dvd-íróm egy ideje sokszor zörög-csattog, akkor bármikor annyi lehet neki? Most éppen már lemezt sem akar lejátszani :D

 

Tulajdonképpen igen. Bár a zaj sokat nem jelent, mert némely írók(pl Lg), úgy sívítanak lejátszás ,vagy írás közben mint egy sugárhajtású gép. :)

Tehát, próbáld ki mindennel(filmmel, zenei cd-vel, mp3-mal, dvd-vel), ezek közül is fajtánként vagy 3-mal. Ha mindent olvas ,akkor nincs gáz. Az Írást úgy csináld, hogy tesztelje elöbb le. Milyen márkájú különben az íród? Megpróbálhatod a fejtisztítást, de sokat nem ér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát, próbáld ki mindennel(filmmel, zenei cd-vel, mp3-mal, dvd-vel), ezek közül is fajtánként vagy 3-mal. Ha mindent olvas ,akkor nincs gáz.

Köszi az ötleteket :) LG egyébként :D

 

Ma 6 kollégámat rúgták ki, szó nélkül.

Sajnálom, hogy ez történt nálatok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehh... ahányszor nálunk elmegy az áram, fél életemet azzal tölthetném, hogy kihúzogatom az elektromos cuccokat a konnektorból :D
Nálunk már két videónak és egy TV-nek már megártott az áram kimaradozása így én inkább áramtalanítom a cuccaimat ha olyan jelentkezik. Két kapcsolós hosszabbítót lekapcsolni és két elosztót kihúzni nem telik sok időbe. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az olyanokkal csak úgy foglalkozok hogy egy kis ideig a biztonság kedvéért mégis áramtalanítok nehogy egymás után rövid időn belül többször megcsinálja hogy sitty-sutty elmegy és visszajön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két kapcsolós hosszabbítót lekapcsolni és két elosztót kihúzni nem telik sok időbe. :D

Hát nem :lol: Csak az ilyen kapcsolós hosszabbítónak megvolt/van az a baja, hogy nálunk a világért nem volt kapható megfelelő elosztású és főleg hosszúságú, mikor kellett, szóval maradt a hagyományos. Azóta sem cseréltem le őket, pedig mennyivel egyszerűbb lenne csak azt lenyomni. Habár belegondolva, a legtöbb kütyüm amúgy is ki van húzva a konnektorból (szgép mindig kivétel), mikor kell nagyritkán, visszadugom a szükségeset az áramba :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Habár belegondolva, a legtöbb kütyüm amúgy is ki van húzva a konnektorból (szgép mindig kivétel), mikor kell nagyritkán, visszadugom a szükségeset az áramba :lol:
Az is egy megoldás. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, szünetmentes tápról nem hallottatok még? Ha elmegy az áram, akkor arról megy egy kis ideig a számítógép, és akkor szépen ki tudjátok rendesen kapcsolni.

Ez megoldaná Donát baját is, hisz csak arra az 1s-ra menne a táp. Ha gyakran van ilyen, érdemes beszerezni egy ilyet, mert ahhoz képest, amit az áramszünetek tudnak tenni szeretett barátunkkal, szinte ingyen van az ilyen táp :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, szünetmentes tápról nem hallottatok még?
De bizony hallottunk. Nem a kőkorszakból szalasztottak minket. A szünetmentes tápok biztos hálásak neked hogy reklámoztad őket. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tápok nem érnek annyit hogy némasági fogadalmat tégy miattuk. Én amúgy is csak csipkelődtem. :D

Bízzunk benne hogy Donát hamar megbékél. :lol:

 

Ezt kettőtöknek küldöm. :D

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.