Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Végre volt időm belemélyedni Deveraux Misiék újabb fejezetébe.

Nekem bejött, igaz kicsit másképp mint az előző. A sztorivezetés szerintem megy ahogy kell és több poén és az utalás is ütősre sikerált. Van néhány ami ütősebb mint az előző poénjai/utalásai de van olyan is amit nem éreztem a sztorihoz illőnek. Teszem azt a Falconos poén jó de nekem az adott sztoriba már túl kirívónak tűnt.

Ettől függetlenül vigyorogtam is egy csomót és izgultam is valamennyire rajta szóval jól elvoltam míg olvastam. :rock:

 

Hibák:

 

nem tudom ti, hogy vagytok vele

Mivel szolgálhatuk?

Cosett

Eltudod ezt képzelni?

én megszerznem a mosdó kulcsát

akét kis barátod

Elég a színjátékból, Devaraux.

gyomor-rontást fog okozni

Micsoda világ!A démont

Még a végén túlkloffolod

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hibák:

Rog először is köszi, hogy elolvastad és örülök hogy tetszett. Sajnálom hogy a Falconos poén nem jött be, nekem az egyik kedvencem. :hmm:

A történet pedig mint látszik, csak most fog beindulni. A hibákra pedig köszi, hogy külön felhívtad a figyelmet, amint lesz rá időm javítom őket! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom hogy a Falconos poén nem jött be, nekem az egyik kedvencem. :(
A poén magában bejön, például ha a valóságban mondaná valaki akkor biztos nem lógna ki a lóláb. Így viszont abban a sötét Drakulás gót ódivatú környezetben a túlmodern szerkentyűk emlegetése nálam kicsit kilóg a sorból.

 

A hibákra pedig köszi, hogy külön felhívtad a figyelmet, amint lesz rá időm javítom őket! :clap:
Nincs mit! Gondoltam ezúttal se mellékelek javítókulcsot. Az túl szájbarágós lett volna. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.myheritage.hu/celebrity-collage

 

Nagyon nagy oldal, ha feltöltesz képet kidobja hogy szerinte kire hasonlítasz leginkább a sztárok közül.

 

Nekem Edward Norton, Brandon Freasert és Jude Lawt dobja ki általában, de van hogy kínaiakat is bevág. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.myheritage.hu/celebrity-collage

 

Nagyon nagy oldal, ha feltöltesz képet kidobja hogy szerinte kire hasonlítasz leginkább a sztárok közül.

 

Nekem Edward Norton, Brandon Freasert és Jude Lawt dobja ki általában, de van hogy kínaiakat is bevág. :clap:

Én Leonardo DiCapriora hasonlítok leginkább azt mondja. :):(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Green doki? Nagyon igaz.

Hmmm nekem második kattintásra letöltődni akar valami. Ez normális? Valaki légyszi hasonlítson össze a hírességekkel :(

 

 

Más. Ma megpróbáltam ghít csinálni (vaj nagyon lassú tűzön megolvasztva amíg minden szennyezés vagy feljön a tetejére, vagy lemegy az aljára) és odaégett. No komment. Szép fekete lett, mint amiben kisütöttek egy kiló rántottvalamit. Viszont a szilvacsatni egész vállalható lett :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom ezek után ötször is átgondolják.....illetve eszükbe se jut, hogy a környékről akár egyetlen egy -még cserjepalántát se- fát kivágjanak.

Vagy aláducolják csimbi betonfalakkal, ahogy egy coloradoi erdőbe épített kisvárosban tették egy hasonló domboldalnál. :clap: Pedig tényleg az lenne az értelmes, ha nem vágnák ki a fákat, végül is csak a földet kötik meg...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen. Az emberi terjeszkedés és azzal az erdőirtás nem ismer határokat. Pedig nem első videó ebből kifolyólag az alábbi. Már rég megtanulhattuk volna, hogy Ne babrálj a fákkal, mert máskülönben a fejedre dől a hegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más. Ma megpróbáltam ghít csinálni (vaj nagyon lassú tűzön megolvasztva amíg minden szennyezés vagy feljön a tetejére, vagy lemegy az aljára) és odaégett. No komment. Szép fekete lett, mint amiben kisütöttek egy kiló rántottvalamit. Viszont a szilvacsatni egész vállalható lett :lol:

Amikor olvastam anno a receptet, arra gondoltam, hogy tuti odaégne, és lám :) Szerintem ezeken az otthon használatos hétköznapi tűzhelyeken nem igazán lehet ghít készíteni.

A szilvacsatni receptjét leírnád? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ghí kérdés megoldva: a lényeg hogy nem két hanem kilenc vajkockát használ az ember (majdnem egy kiló vaj), és akkor ugyanaz a hő többfelé hasznosul, és nem ég le. Ráadásul a habját menet közben már le lehet szűrővel szedni, teljeskiőrléses kenyéren isteni (csak hizlal mint a hétfene, úgyhogy a javát eltettem reggelire).

 

Szilvacsatni: megmosol és kimagozol szilvát (nálam fél kiló volt). Forrósítasz ghít (én étolajjal csináltam, jobb híján - kegyetlenül büdöset füstölt az elején, amúgy szellőztetés után semmi nem volt vele). Először a feketemustármagot teszed bele (nálam kb 4-5 szem volt) utána lefeded és amíg ki nem pattog, addig rajta hagyod a fedőt. Utána szegfűszeg, koriander, fahéj, chili bele. Egyiket sem vittem túlzásba (3-4 szem fűszerenként) talán kellett volna. Chilit előtte minimum meg kell vágni, én félbe vágtam és akkor már a magokat is kimenekítettem, jók lesznek még elültetésre. Szóval, az összes fűszert bele a ghíbe - ezt a keveréket nevezik egyébként csonsznak. Pár másodpercig hagyod ezt a tűzön, kicsit megég az nem baj, a lényeg, hogy a fűszerek aromája átkerül az apoláris oldószerbe :lol: Utána az egészre rázúdítod a szilvát. Eleinte serceg (ezt az időszakot fedővel vészeltem át) de aztán a szilva bőven elég levet ereszt amit szépen elkezdesz lepárolni, miközben a szilva szétfő. Amikor már majdnem kész, nyakonöntöd cukorral (egy kiló szilvához 10 dkg kristálycukor elég, ha érett a szilva) hagyod még rottyanni egyet, és kész. A chili miatt amúgy is csípős, úgyhogy érdemes megvárni amíg legalább valamelyest kihűl. A szegfűszeget és a fahéjdarabokat érdemes kihalászni. A chili megfőzve már nem csíp, az maradhat, amúgyis elég nehéz megtalálni.

A lényeg, hogy a jó csatni "olyan csípős, hogy nem lehet megenni, de olyan édes, hogy nem lehet abbahagyni".

Sok sikert hozzá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon miért megy a lenézés a fórumon egyes emberek részéről?
Valami ilyesmin szoktam én is agyalni mostanában mert elég gyakran érzem itt lenézve magamat. Az is lehet hogy csak tévképzet az egész szóval váltakozó sikerrel ugyan de igyekszem nem foglalkozni vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami ilyesmin szoktam én is agyalni mostanában mert elég gyakran érzem itt lenézve magamat. Az is lehet hogy csak tévképzet az egész szóval váltakozó sikerrel ugyan de igyekszem nem foglalkozni vele.

Itt érzed, hogy lenéznek Rog? Szerintem rosszul érzed. :):lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon miért megy a lenézés a fórumon egyes emberek részéről? Aztán miért van az hogy ezen ember civilben telejsen ok? Azaz nem néz le?
Mert itt se néz le senki. Éjjel fél kettőkor aludni kellene nem képzelegni. Szomorú ha ezt gondolod. Olyan meg nincs, hogy élőben rendes, itt meg egy szemét. Szerintem a problémáid ide vetíted ki. De ez csak tipp.

 

 

Valami ilyesmin szoktam én is agyalni mostanában mert elég gyakran érzem itt lenézve magamat. Az is lehet hogy csak tévképzet az egész szóval váltakozó sikerrel ugyan de igyekszem nem foglalkozni vele.
Ha szerinted lenézünk téged akkor miért jössz vissza mindig? Nem bántásból kérdezem, csak kíváncsi vagyok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha szerinted lenézünk téged akkor miért jössz vissza mindig?
A válasz benne van az előző HSz-emben.

"Az is lehet hogy csak tévképzet az egész szóval váltakozó sikerrel ugyan de igyekszem nem foglalkozni vele."

Ha biztos lennék benne vagy ha tényleg úgy lenne akkor tutira nem jönnék fel ide. Amúgy a lenézést nem mindig és nem is mindenki részéről érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A válasz benne van az előző HSz-emben.

"Az is lehet hogy csak tévképzet az egész szóval váltakozó sikerrel ugyan de igyekszem nem foglalkozni vele."

Ha biztos lennék benne vagy ha tényleg úgy lenne akkor tutira nem jönnék fel ide. Amúgy a lenézést nem mindig és nem is mindenki részéről érzem.

Nem kell bebeszélni magadnak semmit. Kudar is írta, hogy mi a helyzet. De nem akarok ezzel itt többet foglalkozni. Kezd fárasztani, hogy mindenki a magának beképzelt dolgai miatt szólogat be a másiknak. Hova vezet ez?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem rosszul érzed. :):lol:
Én is hajlok erre csak nem eléggé.

 

Kezd fárasztani, hogy mindenki a magának beképzelt dolgai miatt szólogat be a másiknak.
Én ugyan nem akartam beszólni senkinek. Ha Frenkie nem hozza fel a témát én se hoztam volna fel talán sohase. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez segít, én nem nézek le senkit se a fórumon. :lol:

Az meg nem nagy meglepetés hogy ha valakire személyesen rá se lehet ismerni, anonim azért nyitottabban elmondja mindenki a véleményét. Sokszor a legnagyobb netjanik a leghátrahúzódóbbak a való életben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.