Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

(Ez az egyik legjobb a firefox-ban, hogy vannak benne gyorsítóikonok, így 1 kattintás bármelyik honlap).

Ezeknek a gyorsítóikonoknak még utána kell néznem. Nekem egyelőre 256 RAM-om van, de majd később még veszek bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jössz te is? :P Ma arrafele mentem-jöttem befele, már a zöld bőrkabátomra váltottam és ha nem lennék elhavazva melóval, már a héten mennék...

 

Ja és anyut megkértem és megnyírt, elég asszimetrikus lett a frizum, már csak néhány rózsaszín tincs hiányzik a fejemről... :yeah: (ez lett a kedvencem most)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időjárás. :yeah:

 

Ez az a téma amiről a legtöbbet beszélnek az emberek, meg arról ki, mikor, mit, csinált, meg az egészség-betegség.... :P

Hát a madárinfluenzából már nekem is elegem van :P

Múltkor láttam a Nyugati Pályaudvar elött madárinfluenza mintás pólót.. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, végre itt a tavasz (csak aztán jövő héten meg nehogy hóvihar legyen). Végre nem kell 10 kiló ruhát magunkra ráncigálni, nem nézünk ki úgy, mint az eszkimókák. Elég egy bőrkabát meg egy vékony pulóver és lehet flangálni. A tavasznál már csak a nyarat komálom jobban (csak a fullánkos, zümmögő, sárgacsíkos dögök kerüljenek el).

És nem utolsó sorban a csajokon is újra kevesebb lett a ruha :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és anyut megkértem és megnyírt, elég asszimetrikus lett a frizum, már csak néhány rózsaszín tincs hiányzik a fejemről... :P (ez lett a kedvencem most)

:o Erre kíváncsi vagyok. :P

 

Obi. Madárinfluenzás póló. :yeah::D Mennyiért vesztegették?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sajnos a rossz jön.Én ki nem állhatom a nyarat.Nagyon izzadós vagyok és amikor 465000 fok van árnyékban egyszerüen kész vagyok.Ráadásul panelban lakom, amit egész nap süt a nap etére meg olyan mint a kazán.Borzalom.Ha lenne légkondi, vagy visszajönnének a nyolcvanas évekbeli kellemes nyarak, nem ez a trópusi pokol, akkor nem zavarna.Nekem a fagy meg a hideg a jó az ellen tudok védekezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre valaki, aki szintén nem bírja a meleget ;) Nagyon megértem a helyzeted, frenkie, mert hasonló cipőben járok én is :D Nekem annyival jobb, hogy kertes házban lakunk vidéken, semmi panel. A munkahelyen két éve van légkondi, mert anélkül 30 fok van idebent nyáron, és végre kaphattunk légkondit. Nyáron szar ügy padlótól mennyezetig tartó két üvegfal között dolgozni. Ezért szoktam rá arra, hogy nyáron papucsban/szandálban járjak, és pántos topban, még akkor is, ha nem vagyok ideális súlyban hozzá. Na de a hosszú nadrágot még 50 fokban is hordanám, mert csak abban érzem jól magam :D

A mostani nagy mínuszokat nagyon jól viseltem, még csak be sem kellett hozzá nagyon öltöznöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a tavalyi évben ez elmaradt. Végig hűvös, esős nyár volt. ;) Remélem idén lesz vagy 50 fok. :D

Azért voltak meleg időszakok is. Pl. a Mom Parkos mozikor (a születésnapomkor meg majdnem hidegrekord született). Váltakoztak ezek a hideg-meleg időszakok.

Mint kisebbségben lévő (sőt, különcködő :P ) nem kívánok ennyi fokot, kiegyeznék a felében :D Az egész kellemes még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.