Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Talán tudnék segíteni. Az egyéb fontos topicban tedd fel a kérdést.

 

Köszi :D A nem tudom arra vonatkozott, hogy nincs hozzá kábelem. Csak annyit kellene tennem, hogy bemegyek egy megfelelő üzletbe, és veszek egyet. Egy bajom van vele, hogy nem tudom, milyet kell vennem pontosan. Ebben jól jönne a segítség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog névnapot kivánok neked én is Donát.Odynak igaza van.Be kell rúgni mint állat.

Én nemrég jöttem haza egy kollégámtól egy kis computerhelpből.Sikerült szódássá innom magamat.

Bravo frenkie. ;):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítségkérés valakitől, aki Operát használ (ezt rakta fel öcsém, de lehet, hogy maradok az explorernél, azt már megszoktam). A jelszóknál folyton megkérdezi, hogy megjegyezze-e, cancelt kattintok, aztán következőleg már megint megkérdezi ugyanazt (ua. a honlap, jelszó). Lehet választani több lehetőség közül, de melyiket válasszam, hogy ne jegyezze meg a jelszót, és a kérdés se jöjjön elő többször? Az explorernél simán meg a dolog, de ennél nem. Biztos egyszerű a megoldás, csak nekem nem jön össze :)

 

A limonádé tényleg jobb ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallottam már róla. Netről le lehet valahonnan tölteni? Miért az a legjobb? És az explorer miért rossz?

Letölteni innen lehet: Firefox.

Miért jobb?

Izlések és pofonok, de van benne rekám blokkoló, szerintem jobban kezelhető, rendezhetőbb a kedvencek.

 

De az opera-nál azt kell nyomni, hogy ne mentse el a jelszót(persze, ha azt akarod, hogy ne mentse el :lol: )

De szerintem a Firefox ebben a kérdésben is sokkal inteligensebb. 3 lehetséges választást ajánl fel ilyenkor.

Szeretné, hogy a firefox megjegyezze a jelszavát?

1. Igen (és akkor többet nem kell begépelni, felajánlja, persze csillagozva, a gyorsabb belépést. Később a beállításokban módosítható, akár a választás is. Akkor ajánlott, ha egyedül használod a gépet, vagy esetleg Tesóval akiben megbízol, hogy nem él vissza a jelszóval, nem írkál hülyeségeket a nevedben.)

2. Ezen a webhelyen soha (Ezen a honlapon soha nem fogja felajánlani mégegyszer a jelszó elmentését, akárhányan, akárhányszor akartok belépni. Mindig szépen be kell gépelni.)

3. Nem (Ha más felhasználói név kerül beírásra, akkor ismét felajánla, hogy esetleg ő el akarja menteni a jelszavát. Tiédet nem jegyzi meg de az utánad következőknek ismét felajánlja a lehetőséget.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NA de Operával hogy csináljam meg, hogy megjegyezze? Mert mindig megkérdezi, de sohasem jegyzi meg.

 

 

Donát.

Nem tudom, kb 2 hétig volt operám, és akkor egy haver ajánlotta a Firefoxot, és ez bevált. Nem sikerült megismernem annyira az operát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letölteni innen lehet: Firefox.

Miért jobb?

Izlések és pofonok, de van benne rekám blokkoló, szerintem jobban kezelhető, rendezhetőbb a kedvencek.

Nagyon szépen köszönöm, már azt használom :lol:

Van még egy óriási előnye, magyarul van :) Majd jól átbogarászom az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az ú firefox van, de csak angolul.Sztem ezt használd, mert sokat javítottak rajta.Pl a gyorsítóikonoknál lehet cserélni a sorrendet.(Ez az egyik legjobb a firefox-ban, hogy vannak benne gyorsítóikonok, így 1 kattintás bármelyik honlap).

 

Ma teszem újra a gépem, a Maya hazavágta.Tudnillik nekem csak 256-os memóriám van, a Maya meg igényel 1-2 gigát..És akkor is baszogat miatta amikor be se vagyok lépve a Maya-ba.

1 GB RAM meg 20000-től kezdődik...

A lapozófájl pedig nagyon lelassítja a gépet.Akinek 1 GB vagy több memóriája van az nyugodtan kiteheti.De remélhetőleg 1-2 hónapon belül összeszedem rá a pénzt :)

Utána még a videókártyámon is frissíteni lehetne :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.