Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Valaki bedigizi ezt a Trek vs. Wars-ot?Lehet hogy nem tom nézni..

Néztem, de a kezdés előtt egy perccel jutott eszembe, hogy mi lenne, ha felvenném videóra. Bedobtam egy alkalmasnak tűnő kazit, de sajnos nem volt rajta elég hely, így a végső összegzés, kb. 3-4 perc, lemaradt :P A bedigizés hogyan működik egyáltalán?

 

Egyébként nem volt rossz doku film, csak éppen a Baljós után készült, így nem láthatjuk a Klónokat, és a Sith-eket rajta :P

Szépen végigviszi a film a két sci-fi állomásait, de nem merül bele, erre nem is lenne elég az ötven perces műsoridő. Az alkotóktól is hallhatunk néhány mondatot, még Spielberg is megszólal a régebbi felvételeken. Ne valami újat képzeljetek el, régi felvételeket láthatunk.

Azt leszögezi a film, hogy a ST a tévében alkotott maradandót, a SW pedig a moziban. Annyiban hátránya van a SW-nak, hogy nincs (még) tv sorozata. A ST inkább a közösségi dolgokra helyezi a hangsúlyt (Föderáció kontra már nem emlékszem mi, ST-sek segítség!!), a SW az egyéni sorsokra.

Egyezés, hogy egyik sem fog eltűnni a süllyesztőben, és mindkettő egyetlen ember fejéből pattant ki. A rajongók meg rivalizálni fognak, de mindig egyéni döntés lesz az, hogy ki melyiket szereti.

Elhangzott, hogy a ST nem lett azonnal siker, le is akarták venni a képernyőről, és az ismétlés miatt lett hatalmas siker. Mozifilm pedig azért készült, mert jött a SW a moziba.

 

Egyéni véleményem szerint a SW azért nagyobb kulturális jelenség, mint ahogy a másik topikban már elhangzott. A műsor persze nem foglal állást (ez nem is célja, és szerintem nem is teheti meg), de ezt tudni lehet (most elnézést attól, aki nem így gondolja) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a leirtak alapján nem sok mindent veszitettünk. A Gyűrűk Urához mellékelt National Geographic dokumentumfilm volt még hasonlóan felszines...

 

"A műsor persze nem foglal állást (ez nem is célja, és szerintem nem is teheti meg)"

 

Pedig én egy ilyen műsortól elvárnám. Ez lenen a lényege szerintem...

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudja valaki, hogy mobilra honnan lehet letölteni ingyen(ez fontos) star wars-os csengőhangokat(polifónikus vagy mp3 is lehet).

http://svendsen-net.dk

 

Ide tölthetsz fel mindent(képet, csengőhangot[poly], játékot), mobillal meg letöltheted innen:

 

wap.svendsen-net.dl

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://svendsen-net.dk

 

Ide tölthetsz fel mindent(képet, csengőhangot[poly], játékot), mobillal meg letöltheted innen:

 

wap.svendsen-net.dl

Köszi szépen.Olyat nem tudsz, hogy webről lehet letölteni és nem wapról?De valószinü azt fogom csinálni, hogy mp3-ban felmásolom a telefonomra a kedvenc sw számaimat és beállítom csengőhangnak.Csak az a probléma, hogy ki akarom vágni belölük a lényeget, hogy minnél kisebb legyen a file.Erre keresek most progit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen nektek.Végre jó minőségben fog csörögni a telefonomon a Star Wars.

Sajnos viszont ehhez egy "bűnt" kellet elkövetnem.Leszedtem egy torrentoldalról John Williams összes művét mp3-ban.Mind a 6 Star Wars film zenéje benne van.

Sajnos most nincs pénzem megvenni eredetiben, de igérem ha lesz pénzem megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze! :peace: Először is. Szükség van hozzá egy zeneszerkesztőre, én Sound Forge-ot használok, ez azért kellett, mert az ilyen hangokat csak wav-ban lehet megadni, az SW zenék meg ugyebár mp3-ban vannak.

 

Szóval adott a zeneszerkesztő. Kimásoltam az Imperial March azon részét, amit gondoltam, elmentettem külön wavban, aztán:

 

vezérlőpult - hangok és audió eszközök - hangok (fönti kis fülecskék közül) és itt végig lehet görgetni, hogy milyen windows hangok vannak. Van egy gomb - tallózás, ott betallózod a "Windows indítása" hangnál a kívánt wav formátumot, és még annyit kell tenned, hogy hangsémaként mented, az is ott szerepel, ahol eddig voltunk (ide beírsz egy nevet, nálam imperial), és alkalmazás.

 

Követhető voltam? Ha, nem, akkor szólj! :hmm:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

vezérlőpult - hangok és audió eszközök - hangok (fönti kis fülecskék közül) és itt végig lehet görgetni, hogy milyen windows hangok vannak. Van egy gomb - tallózás, ott betallózod a "Windows indítása" hangnál a kívánt wav formátumot, és még annyit kell tenned, hogy hangsémaként mented, az is ott szerepel, ahol eddig voltunk (ide beírsz egy nevet, nálam imperial), és alkalmazás.

Én ezzel a módszerrel egy időben a következőket állítottam be:

 

BEKAPCS. Vader: "What is thy bidding, my master?"

 

KIKAPCS. Ben: "If you strike me down, I shall became more powerful than you can possibly imagine."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, hogy wav file kell hozzá? Az nálam nem gond, mert amelyik progival mp3-ban felraktam gépre az SW zenéket, tud wavot, és van szerkesztőm is, eddig oké.

A többit kipróbálom, és ha megvan, majd jelzek, hogy sikerült-e. Köszi :peace:

 

SimonZ: :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyám, a Vágó műsorában most jelölte be a játékos a 40 millás kérdésre a választ!!!!!!!

 

És képes volt megnyerni úgy, hogy nem volt biztos a válaszban, csak kifilózta!!!!!!!

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja, merni kell néha :peace:

Anyu szólt, hogy figyeljem, mert töris kérdés van, meg egyébként is. Csak két választ tudtam kizárni a négyből, de csak okoskodás alapján. Jó kis játék, csak mindig elfelejtem nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... azért 1844 eleve kilőve (aki eljut a 40 milliós kérdésig ezt tuti kilövi), Mária Terézia is már Pozsonyban kért segítséget a rendektől az Osztrák örökösödési háború küszöbén, a tatárjárás idején hol volt még Rendiség? Országgyűlés? Mátyásig semmi ilyesmiről nem volt szó szinte... így aztán marad Mohács. Ezt nem mondanám nehéznek. Ahhoz képest, hogy múltkor az volt, hogy hol halt meg Ferenc Ferdinánd merénylője, vagy miben, ha jól emlékszem.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.