Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Sziasztok!

 

Ez most véresssn komoly lesz!

 

Tudom, hogy több ezer kilóméter távolságból beleszólni országok belpolitikájába beleszólni nagyon könnyű! Mindettől függetlenül mindenki a ki szavazásra jogosult nagyon-nagyon gondolja végig, hogy azoknak az örököseit akarja e kormányban látni akik '56-ban az én és mások rokonait, barátait megölték. Ha tényleg azt akarjátok, hogy jó legyen az oeszágotokban élni akkor komoly végig, gondoljátok, hogy milyen szemléét, mellet álltok ki!

 

Gondoljatok bele! 789, 2 milliárdos államháztartási hiány! Tényleg ezt akarjátok növelni?

 

A moderátorokat elkérem, hogy ha nem ide illőnek tartják ezt, hozzászólást akkor nyugodt szível, töröljenek, de én ezt fontosnak éreztem az őseim emlékére!

 

 

Legfeljebb újabb négy évig nem megyek hozzátok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán nem kéne ragozni, de itt egy válasz amelyben igyekeztem kerülni a politikai állás-foglalást:

 

Priest: Közvetlenül a rendszer-váltás után felállitottak egy vizsgáló-bizottságot még az MDF alatt. Aki '56-ban embert ölt vagy utasitást adott erre ki az börtönbe került.

Egyébként meg nincs olyan párt jelenleg Magyarországon, amelynek tagjai között ne lenne olyan, aki esetleg igy vagy ugy, de ne kötödött volna a régi Párthoz... ami szintén egy bonyolult dolog, mert régen a Pártba lépés sok szempontból alap volt, föleg ha valamire akart menni az ember... Én azt mondom neked, hogy ez sokkal összetettebb mint az több ezer kilométerből látszik... (meg egyébként is mintha kevernéd a Magyar Kommunista Pártot -amit Thürmer vezet; és aminek a támogatottsága olyan alacsony, hogy szinte kimutathatatlan- az MSZP-vel)

 

Szerintem mindenki döntse el maga, hogy kire szavaz. Mindenesetre sokat elmond, hogy a külföldi politikai elemzők azt mondták, hogy teljesen mindegy, hogy ki nyer a két nagyból, mert nagyjából ugyanazt hozzák... szóval szerintem ne ettől tedd függövé az ide utazásodat. Szerencsére az emberek nagyrésze kedves és a városok is gyönyörüek (szerintem) politikai vezetéstől függetlenül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest! Ezt csak rád való tekintettel nem törlöm. Valóban nem élsz itt, nem tudod mi van. Megértem, hogy a családodat sérelem érte '56-ban, de azokat összevetni a maiakkal nem tudom mennyire szerencsés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

'56 már 50 éve volt. Az már majdnem egy emberöltő. Akik akkor tettek valamit, mostanra sehol sincsenek. És szvsz egyáltalán nem kéne olyanokat felelőssé tenni azért, akik akkor nagyon jó esetben is a középiskolában/gimnáziumban ültek, de nagyobb valószínű, hogy az általános suliban. És észre kéne már venni, hogy míg a múlt jó/rossz dolgain marakodunk, addig jó nagy szarban vagyunk a jelenben. Inkább ezzel kéne foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szintén egy bonyolult dolog, mert régen a Pártba lépés sok szempontból alap volt, föleg ha valamire akart menni az ember...

Hmmm. Ismerek olyan embert, tanár volt, aki a 80-as években párttag volt (jó pozícióért) és nem engedte kisdobosnak, úttörőnek azt a diákot akiről megtudta hogy néha templomba téved... aztán (anyci a süllyedő hajó esetét mondta a patkányokkal, én mint patkánytulajdonos kikértem magamnak a Rattus norvegicus nevében) kilépett a pártból, na erre azóta is büszke, és masszívan hangoztatja, hogy milyen rossz volt a régi rendszer...

 

 

(még hozzá kell tennem, hogy az illetőnek elég sokat köszönhetek, úgyhogy mindezek fényében sem ítélem el mint személyt... csak tartok tőle hogy nem volt egyedül)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánatot kérek! Nem akartam felkorbácsolni az indulatokat. "hirtelen felindulás" volt. :D Szóval World Peace srácok! :nana:

 

Más téma! Aki szereti H.P. Lovecraft műveit annak nagyon ajánlott Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth c. kis csodát kipróbálnia! Soha se hittem volna, hoyg egy játék lesz az ami tökéletessen vissza tudja adni a novellák hangulatát. Főleg egy olyan ami ennyi buktatón van túl! Hajrá! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahány ember annyiféle történet... én is tudnék mesélni, akár a közvetlen család-tagjaimról is ezügyben... mindenki másképp élte meg azt a rendszert és a váltást is.

Tehát az a kérdés hogy ki mennyi rossz példát lát maga körül? :hmm: van benne valami, nem is kevés

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Admin: Na ennek itt a vége. Így itt nem kellene politizálni. Mindenki tartsa meg, és/vagy zúdítsa olyan fórumokra a politikai nézeteit, amelyek erre valók. Legyen az akár jobb vagy baloldali. Bocs' frenkie. Remélem megbocsájtod.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább a békesség hangját megütve, szeretnék minden kedves fórumozó társamnak nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánni. Sok locsolót a lányoknak, sok piros tojást a fiúknak. :hmm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Admin: Na ennek itt a vége. Így itt nem kellene politizálni. Mindenki tartsa meg, és/vagy zúdítsa olyan fórumokra a politikai nézeteit, amelyek erre valók. Legyen az akár jobb vagy baloldali. Bocs' frenkie. Remélem megbocsájtod.

Bár szemét dolog a politika, de nem kéne ilyen tabuként kezelni.Akarjuk, ha nem, a politika közöttünk él.Senki se akar egymás torkának esni.A fórum arra való hogy ez emberek megvitassák a világ dolgait, legyen az egy sw fórum.És ha jóltudom ez egy külvilág topic.Én ezzel abba is hagytam a politizálást ezen a fórumon, csak ezt el szerettem volna mondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár szemét dolog a politika, de nem kéne ilyen tabuként kezelni.Akarjuk, ha nem, a politika közöttünk él.Senki se akar egymás torkának esni.A fórum arra való hogy ez emberek megvitassák a világ dolgait, legyen az egy sw fórum.És ha jóltudom ez egy külvilág topic.Én ezzel abba is hagytam a politizálást ezen a fórumon, csak ezt el szerettem volna mondani.

Csak sajnos az a baj, hogy nem tudod miről írsz. A hangnem volt "kicsit" erős. Azt hiszed csak úgy kimoderáltam mert éppen úgy volt kedvem? Egyébként is elejét akartam venni egy lavina elindulásának, mert erre az írásra aztán záporoztak volna az biztos.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody tényleg nem láttam mit írt Frenkie, de a hozzászólásom nem is ahhoz kapcsolódott.

 

Bár jó a húsvét mint ünnep, de a hátterében álló dolgok nagyon nem érdekelnek, de így van ez nállam a karácsonnyal is.

 

Boldog húsvétot mindenkinek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok locsolót a lányoknak

Ne kívánj ilyet, mert mással akarok foglalkozni hétfőn, nem az érkezőkkel :)

Még szerencse, hogy általában megkímél az a néhány ismerős :hmm: Valamilyen felsőbb hatalom tartsa meg jó szokásukat.

 

Egyébként köszi szépen :D

 

Én is mindenkinek kellemes húsvétot kívánok. Mindenki egyen, igyon, pihenjen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább a békesség hangját megütve, szeretnék minden kedves fórumozó társamnak nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánni. Sok locsolót a lányoknak, sok piros tojást a fiúknak. :)

A mi korunkban már kikoptak a locsolók, de ezt már megbeszéltük :hmm: .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Semmi gond.Én csak Priest beírására reagáltam.Meg is lepődtem, hogy itt is megjelent a politika.A hangnemhez annyit, hogy én ilyen vagyok ,nem hinném, hogy bántó volt a hozzászolásom, inkább erősnek mondanám.Az ellenkező oldali emberek ugyanezt gondolják az én általam kedvelt politikai oldalról.

Na tényleg ennyit a politikáról.Ebben a fórumban többet nem írok róla, de azért még annyit még hozzátennék Ody, hogy kb egy hete te kezdted el a politizálást mégpedig azzal, hogy beírtad egy fórumba, hogy előző nap adtál egy voksot arra, hogy ne Orbán legyen hatalmon.

 

Na tényleg vége.Inkább a közös szeretetünk tárgyáról a Star Wars-ról beszéljünk.

 

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok.Ody: neked külön jó berúgást is. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.