Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Donát, az a FFerdinándos egy remek kérdés volt :cool:

Kapásból a tatárjárást és 1844-et lőttem ki, akkor tutira nem, ez nem kérdés. Az általad írt MT-ás eset nekem már nem rémlett (hiába én azt 1996-ban tanultam, már kissé homályos), de nem tűnt túl logikusnak. Nem volt igazi oka, hogy miért pont akkor, ennek ellenére nem voltam benne biztos, hogy 100%-ra kizárjam. És maradt Mohács, ami teljesen logikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nem megy. :cool: Windows ME-m van, erre kellene cucc.

Próbáld meg felrakni a Windows Media Player 10-et aztán a kodekeket.Remélem így engedi.Win XP nem jön be, hogy ME-t használsz?Nekem az utóbb említett 3 kodek van fent+ a Gordian Knot kodekcsomag és így megy minden.

 

Van egy progi az a neve, hogy "Gspot" ezzel meg tudod nézni, hogy milyen kodekkel van kódolva a film.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tudtam :cool: Tök happy vagyok :D (Szerintem ez nem volt nehéz kérdés amúgy ahhoz képest, hogy 40 milla...)

 

 

Donát.

Anno egy 20 millós kérdés volt olyan h utána többen beírtak nekik h milyen könnyű volt.... (a játékos amúgy nem tudta... az volt h melyik lombhullató fa, és a vörösfenyő volt)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem ME-n nem megy a Wmp10.Sztem az csak XP-n megy,de kitudja.Azt tudom hogy 98-on nem megy.

 

Ja és mégvalami:

 

A legjobb, legegyszerűbb, legkisebb helyet foglaló lejátszó:

Media Player Classic.

Én ezt használom, mert minden codechez alkalmazkodik, és van olyan codec hozzá hogy mov-ot is le tudsz játszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbáld meg felrakni a Windows Media Player 10-et aztán a kodekeket.Remélem így engedi.Win XP nem jön be, hogy ME-t használsz?Nekem az utóbb említett 3 kodek van fent+ a Gordian Knot kodekcsomag és így megy minden.

 

Van egy progi az a neve, hogy "Gspot" ezzel meg tudod nézni, hogy milyen kodekkel van kódolva a film.

Köszi frenkie! Sokat segítettél. Majd próbálkozok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja tényleg, hugi reggel odaadta az ajándékot. Lila színű neves toll. Jellemző. :cool:

Egyből elmosolyodtam a rajta lévő szövegen, mely így szól:

"Bájos és segítőkész. Ironikus humorával bárkit kihoz a sodrából." :D :D :D :D

 

Megnéztem még pár nevet a boltban, de egyiknél sem láttam ilyen frappáns szöveget. :P

A család (anyu és hugi) egyöntetű véleménye, hogy a második fele igaz rám. Ezen csak kacagtam :P:o , szóval nem vagyok bájos :P és segítőkész :hmm:. A segítőkészséget nem túl okos reklámozni, mert kihasználják. :o :o :):lol:

 

Ody lebuktál ;)

"Hűséges támasz barátainak. Tanácsai mindig jól szolgálnak másoknak" :hug::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok boldog születésnapot, Szisz! :)

 

 

Donát.

Köszi. Még néhány év és nem fogok szülinapot tartani :D . Megállok 32-nél és nem öregszem tovább.

Szerk: Illetve onnantól kezdve mindig a 32.-et fogom ünnepelni. :lol:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm frenkie, Bomarr, lokatelli, SimonZ, Obi1, Darth Krande.... :D .

Tegnap nem jöttem ide, lehet akkor sikerült volna feltölteni a 126 MB-os 5 perces dokfilmet. Bekapcsolva hagytam a gépet éjszakára és most mikor bejöttem, valami hibát jelzett :D . Yousendit egyébként. Ma megint nem tudom megvárni, hogy kész legyen, olyan lassú...és hétfőn sem tudom, mert Murphy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ha újságosnál jártok, vessetek egy pillantást a heti (14.) Figyelő címlapjára. A két legnagyobb párt miniszterelnök jelöltje virít rajta Jedi öltözékben (O Anakin színekben, GY Obi-Wanéban) fénykarddal a kezükben (na itt a színek nem létezők), felettük a szöveg: Kivel van az Erő? :lol: Munkatársam hozta megmutatni nekem.

Ennyit a SW vs. ST vitáról, hogy melyik nagyobb társadalmi jelenség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.