Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm mindenkinek. Nem fogjátok elhinni de egy kis orrfolyással ellentétben teljesen jól vagyok. Lehet hogy az Erő a segítségemre sietett? :D Tudta hogy nagyon szeretek bulizni is a ma estén ott kell lennem? :D

 

A mézes pálesz meg egy műpia. Semmi köze az igaz pálinkához. Ha tehetem háztól vásárolt pálinkát iszom.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De durva. Kossuth Lajos fonográfhengerre mondott egyik beszédét meg lehet hallgatni. Csak nagyon gyengén hallatszik, de kicsit kiérezni hogy milyen volt a hangszine... döbbenet.

 

http://mek.oszk.hu/kiallitas/kossuthhangja/html/nyito.htm

Köszi, hogy beraktad, nem tudtam, hogy megörökítették a hangját! Egyszerűen fantasztikus, hogy most itt ennyi év után meg tudjuk hallgatni. El is mentettem könyvjelzők közé, pár ismerősömnek elküldöm.

 

Frenkie, további jobbulást :)

 

Á, mi volt tegnap számvitelen. Egyrészt élveztem az órát, főleg azt, hogy mindent tudok, amiről szó van (amit nem használok, az is mind előjött az emlékeimből), az újoncok kérdésein jókat mosolyogtunk néhányan, de tudjuk, hogy majd ők is megtanulják :D Másrészt bár hivatalosan a mérlegképes könyvelői végzettségűek nem kaphatnak felmentést még számvitel alapok alól sem (ami szerintem egy vicc), de a mi tanárnőnk nagyon korrekt, azt mondta, hogy vegyük majd fel a vizsgát, és megajánlott jegyet ad annak, aki beviszi a bizonyítványát :yeah: Vagyis se órára, se vizsgára nem kell mennünk, kb. a csoport negyedét érinti :) Mondta, ha ő tartja a következő félévben a számviteli gyakorlatokat nekünk, akkor arra is megajánlott jegyet ad, mert az még alatta van a már megtanult tudásunknak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de a mi tanárnőnk nagyon korrekt, azt mondta, hogy vegyük majd fel a vizsgát, és megajánlott jegyet ad annak, aki beviszi a bizonyítványát :yeah: Vagyis se órára, se vizsgára nem kell mennünk.

Így hát könnyű :P

Jaj, jövő7en nekem is kezdődik a suli. Pedig már úgy megszoktam, hogy nem kell járnom :D

Viszont pénteken és szombaton mehetek gyakorlatra :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könnyű most, de gondolj bele, milyen nehéz volt, amikor ezt tanultam egyszer valamikor :P Így is szórakozok egy rakat ismert anyaggal :)

Nekünk is megint menni kell jövő héten, kommunikációs tréning lesz, meg a csapat többi részének ismét számvitel szombat este :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mézes pálesz egy sz*r. ;) Meg nem bírom inni.

Nem sz*r, csak nem pálinka. :P Inkább likőrféle. Én pl. szeretem. :)

 

 

Á, mi volt tegnap számvitelen. Egyrészt élveztem az órát, főleg azt, hogy mindent tudok, amiről szó van (amit nem használok, az is mind előjött az emlékeimből), az újoncok kérdésein jókat mosolyogtunk néhányan, de tudjuk, hogy majd ők is megtanulják :D Másrészt bár hivatalosan a mérlegképes könyvelői végzettségűek nem kaphatnak felmentést még számvitel alapok alól sem (ami szerintem egy vicc), de a mi tanárnőnk nagyon korrekt, azt mondta, hogy vegyük majd fel a vizsgát, és megajánlott jegyet ad annak, aki beviszi a bizonyítványát :yeah: Vagyis se órára, se vizsgára nem kell mennünk, kb. a csoport negyedét érinti :) Mondta, ha ő tartja a következő félévben a számviteli gyakorlatokat nekünk, akkor arra is megajánlott jegyet ad, mert az még alatta van a már megtanult tudásunknak :)

Rendes a tanárnő, és nagyon korrekt is. :) Szerintem a számvitel tipikusan az a tárgy, amit gyakorlatban ezerszer jobban meg lehet tanulni, a mérlegképes végzettségről már nem is beszélve. Csak ezt ezek szerint nem szokták elismerni, pedig erőforrás megtakarítás lehetne az iskolának.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ezt ezek szerint nem szokták elismerni, pedig erőforrás megtakarítás lehetne az iskolának.

Nem a sulin múlik, ez is egy nem egészen jól működő szabályozás. Biztos összefügg a modulrendszerű szakképzéssel is, de akkor is marhaság. Egy számviteli szakügyintéző kaphat felmentést, elég furán működik az egész így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öreg motoros volt a fórumon, két éve rendesen felszívódott...

Ezt is megértük, hogy már volt egy generáció váltás a fórum indulása óta. Azok közül akik akkoriban írogattak, mára már alig maradt valaki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, elég rég láttuk már lokatellit! :(

Mindenesetre Boldog Születésnapot kívánok én is, hátha olvassa a fórumot! :)

Nem fog visszajönni, már más érdekli. A TCW mozi se tetszett neki, szerintem ott szakadt el nála valami. De hát van ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.