Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Dettó. Most tényleg, nem teljesen mindegy mi megy az egyik TV adón? (viszont erről eszembe jutott az a hőskor amikor még én magam is néztem TV-t: a Baljós Árnyak bemutatója elött még 1999-ben az RTL Klub csinált egy külön műsort a leendő filmnek: az egyik vendég elmondta hogy szerinte szex is lesz az új trilógiában mert hát valahogy csak megfogannak a Skywalker-ikrek és épp ezért ő már előre ment és kitalálta, hogy milyenek lesznek a fehérnemük az SW-ben... eztán jött egy pár perces performansz melyben a távoli galaxis képzelt fehérnemüiben vonaglott pár táncos... az érdekes az volt hogy a legtöbbjüknek a fejére is volt húzva valami... rettenetesen gáz volt és ennek már 12 éve... érdemes minél elöbb ráeszmélni, hogy ezekre energiát pazarékolni teljesen felesleges)

Erre én is emlékszem. Azt hiszem a Fókusz volt. Ha jól rémlik, a vonaglás alatt az ep1 ünnepi zenéje ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár. :P Bár már az is meglepő, hogy lehet ilyen bögrét kapni.

Látom, régen jártál már játékboltban. :) Tele vannak Clone Wars-os dolgokkal, mint pl. falióra, bögre, jelmez (komplett vagy csak sisak), az összerakható makettekről és LEGO-król már nem is beszélve. Van választék bőven, örülhetnek a kis- és a nagy gyerekek is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom, régen jártál már játékboltban. :) Tele vannak Clone Wars-os dolgokkal, mint pl. falióra, bögre, jelmez (komplett vagy csak sisak), az összerakható makettekről és LEGO-król már nem is beszélve. Van választék bőven, örülhetnek a kis- és a nagy gyerekek is. :D

Koromnál fogva nem járok játékboltba. :P De nem is megyek. Nem vagyok akkora kocka. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is van CW-s bögrém, apukám orvosa az Ars Una Studionak, és év elején mindig kapunk tőlük írószereket, meg egyebeket. :D

 

Ez az egyebekhez tartozik, mindjárt lefényképezem. Elég furi amúgy.

 

Abból szürcsöltem a reggeli kakaómat, mígnem egy pár hónapja tejérzékeny nem lettem. :( Talán pont attól. ;)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt is van:

 

https://picasaweb.google.com/106962341776327901329/Bogre?feat=directlink

 

Az első képen a "May" is ott van, csak nem látszik...

 

Hogy ez a Rex, First in - Last Standing honnan jön, azt nem tudom, de nem rossz szöveg. ;)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néz ki. Elszürcsölném reggelente ilyenből a kávémat :)

Mondom, hogy nem érdemes, mert én emiatt szoktam rá a napi kakaózgatásra, és val.szeg amiatt lettem tejérzékeny... Vagy nem is tudom. Apukám orvos és még ő sem hallott olyat, hogy valaki egyik hónapról a másikra tejérzékeny legyen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondom, hogy nem érdemes, mert én emiatt szoktam rá a napi kakaózgatásra, és val.szeg amiatt lettem tejérzékeny... Vagy nem is tudom. Apukám orvos és még ő sem hallott olyat, hogy valaki egyik hónapról a másikra tejérzékeny legyen...

Na látod. Ha a bor szürcsölgetésre szoktál volna rá, akkor már alkoholista lennél :P Döntsd el, melyik a jobb :D;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondom, hogy nem érdemes, mert én emiatt szoktam rá a napi kakaózgatásra, és val.szeg amiatt lettem tejérzékeny... Vagy nem is tudom. Apukám orvos és még ő sem hallott olyat, hogy valaki egyik hónapról a másikra tejérzékeny legyen...

Bocs, ha kételkedem benne, hogy egy pohár miatt lettél tejérzékeny ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondom, hogy nem érdemes, mert én emiatt szoktam rá a napi kakaózgatásra, és val.szeg amiatt lettem tejérzékeny... Vagy nem is tudom. Apukám orvos és még ő sem hallott olyat, hogy valaki egyik hónapról a másikra tejérzékeny legyen...

Vagy valószínűbb hogy végig tejérzékeny voltál de azelőtt nem fogyasztottál annyi tejterméket hogy kijöjjenek a tünetek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy valószínűbb hogy végig tejérzékeny voltál de azelőtt nem fogyasztottál annyi tejterméket hogy kijöjjenek a tünetek :)

Mindig ittam napi egy pohár tejet minimum....

 

Csak mikor megkaptam ezt a poharat, akkor minden reggel két bögre kakaót, plusz délutánonként fél liter Mizo Madártejet. :D Apropó, azt ajánlom mindenkinek, eszméletlen finom ( volt :(:) )...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, kíváncsi voltál a shortolásra, így ajánlok egy nagyon jó weboldalt, ahol utána lehet nézni a különféle pénzügyi kifejezések jelentésének, pl. a Short-nak is:

Investopedia.com Dictionary - Short

Angol nyelvű, de a hivatalos definíción kívül egyszerűen el is magyarázza, mi mit jelent, és mikor használják. Én a munkámban is többször tudtam már használni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, kíváncsi voltál a shortolásra, így ajánlok egy nagyon jó weboldalt, ahol utána lehet nézni a különféle pénzügyi kifejezések jelentésének, pl. a Short-nak is:

Investopedia.com Dictionary - Short

Angol nyelvű, de a hivatalos definíción kívül egyszerűen el is magyarázza, mi mit jelent, és mikor használják. Én a munkámban is többször tudtam már használni. :)

 

 

Köszi. A film után utánanéztem de ez is biztos hasznos lesz. A lényegét értem, de azért majd talin kérdezek pár dolgot ha nem gáz, itt nem akarom untatni a többieket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.